Drugi Polak zawita w Ally Pally! Kupon na MŚ w darcie z udziałem Szagańskiego i kurs 2,42!

Tablica dart z lotkami w 180 03.01.2024

Aż do szóstego dnia rywalizacji na scenie Alexandra Palace w Londynie organizatorzy kazali nam czekać na debiut Radka Szagańskiego w Mistrzostwach Świata w darcie. Dla Polaka będzie to historyczny mecz, a jego rywalem został weteran sceny PDC, a więc Marko Kentele. Kto będzie lepszy? Drugi zawodnik Polski, czy najlepszy gracz Finlandii? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na dzisiejsze spotkania na MŚ! 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN
____________________________

✅ SPECJALNA PROMOCJA: freebet 200 PLN za trójkę Curry'ego

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Radek Szagański – Marko Kentele: typy i kursy bukmacherskie (20.12.2023 r. – 13:45)

Radek Szagański zadebiutuje na scenie w Alexandra Palace w drabince głównej Mistrzostw Świata. Patrząc po ostatniej dyspozycji Polaka, którą prezentował w turniejach telewizyjnych, można zgadzać się z bukmacherami, którzy uważają go za faworyta starcia z najlepszym obecnie zawodnikiem z Finlandii, a więc z Marko Kentele. Polak do tej pory nie miał okazji pokazać się na londyńskiej scenie, gdzie mierzą się najlepsi zawodnicy świata, jednak po wygranej w jednej z edycji European Tour, a także rankingu rocznego, udało mu się awansować do swojej największej imprezie w karierze. Może się wydawać, że debiut może wpłynąć na niego w tym występie, jednak nawet przy słabej postawie Polaka, ciężko jest widzieć faworyta w osobie jego przeciwnika, który bardzo słabo ostatnio wygląda. Ani nie jest dominatorem na średniej, ani nie występował w ostatnim czasie na scenie telewizyjnej. Zresztą bardzo dobrze odzwierciedla to ranking, który obecnie Fin posiada. Jest on pod koniec rankingu PDC i w tym roku więcej zagrał turniejów podłogowych w mniej renomowanych imprezach, a niżeli miał on występów na scenach telewizyjnych. Z Polakiem jeszcze nie miał okazji rywalizować w bezpośredniej konfrontacji. Ten mecz rozpocznie rywalizację w sesji popołudniowej i miejmy nadzieję, że będzie to udany początek dnia dla polskich kibiców i zobaczymy Radka w piątek, co będzie polskim dniem na scenie w Ally Pally, gdyż zagra także wtedy Krzysztof Ratajski. Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

RADEK SZAGAŃSKI VS MARKO KENTELE

Kto wygra mecz?
Radek Szagański 88%
Marko Kentele 13%
24+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Radek Szagański
 • Marko Kentele

 

Statystyki:

 • Radek Szagański jest obecnie 69. zawodnikiem rankingu PDC
 • Marko Kentele jest obecnie 146. zawodnikiem rankingu PDC
 • Zawodnicy nie mają żadnego meczu bezpośredniego
 • Jest to debiut Radka Szagańskiego na MŚ
 • Najlepszy wynik Marko Kentele na MŚ (w nowej formule) to I runda

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów w turnieju:

Radek Szagański:

Brak dotychczasowych pojedynków

Marko Kentele:

Brak dotychczasowych pojedynków

Co obstawiać?

W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do wygranej jest Radek Szagański i patrząc na formę, jaką ostatnio dysponuje, zdecydowanie zgadzam się z bukmacherami i również uważam, że nie powinien mieć on problemów z pokonaniem Fina. Gra znacznie lepiej na tarczy, a to powinno wystarczyć do awansu do II rundy, gdzie czeka na niego już Raymond van Berneveld. Moją pierwszą propozycją, która otwiera kupon triple jest postawienie na wygraną reprezentanta Polski! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym Betfan od Zagranie!

Radek Szagański wygra
Kurs: 1,24
Zagraj!

baner zagranie

Ross Smith vs Niels Zonneveld: typy i kursy bukmacherskie (20.12.2023 r. – 16:45)

Ostatni mecz w sesji popołudniowej, gdzie na scenie w Ally Pally zobaczymy byłego Mistrza Europy, a więc Anglika, Rossa Smitha, który w II rundzie podejmować będzie zawodnika, z którym mieliśmy już do czynienia na scenie Mistrzostw Świata. Rywalem Anglika będzie Niels Zonneveld, który wygrał swoje starcie w I rundzie z Darrenem Websterem. Obaj zawodnicy słyną z tego, że skupiają swoją grę na T20 i rzadko szukają rozwiązań na innych sektorach. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest reprezentant gospodarzy, który ma dosyć przyjemną drabinkę i patrząc na formę, jaką zawsze przygotowuje na duże turnieju, to może mieć on spore szanse na zrobienie dużego szoku w tym roku. Ross po wygranej w poprzednim roku na ME trzymał formę jeszcze do końca roku, ale obecnie nie jest to poziom jego zeszłorocznej gry, kiedy to mecze potrafiły dochodzić do 105. punktów średniej. Jest jednak dalej pewnym i dobrze punktującym zawodnikiem, który potrafi odnajdywać się na dużych scenach. Wydaje się, że to właśnie ten czynnik może zadecydować o wyniku dzisiejszego spotkania, gdyż Holender ma bardzo słabą głowę, co było widać już w I rundzie. Mocno potrafi grać na scenie podłogowej, ale nie ma tej samej siły w punktacji na dużych scenach, a co więcej, ma sporo pomyłek na pojedynczych sektorach. Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

Statystyki:

 • Ross Smith jest obecnie 16. zawodnikiem rankingu PDC
 • Marko Kentele jest obecnie 83. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 2:0 dla Rossa Smitha
 • Bilans meczów bezpośrednich z tego roku to 1:0 dla Rossa Smitha
 • Najlepszy wynik Rossa Smitha na MŚ to III runda (2022,2023)
 • Najlepszy wynik Nielsa Zonnevelda to II runda (2024)

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów w turnieju:

Ross Smith:

Brak dotychczasowych pojedynków

Niels Zonneveld:

wygrana z: Darren Webster – 3:1 w setach

Co obstawiać?

W tym spotkaniu faworytem do awansu jest Ross Smith i chyba można zgodzić się z tą tezą, że to właśnie Anglik powinien mieć większe szanse na zwycięstwo, tym bardziej po tym, co pokazał Niels w pierwszej rundzie na tej imprezie. Bardzo niesystematyczna gra, która z pewnością będzie za słabą dyspozycją, aby móc rywalizować z tak dobrze grającym na T20 Anglikiem, a w dodatku mającym plecy w postaci publiczności, z którą lubi wchodzić w interakcje. Moją drugą propozycją jest awans Rossa Smitha! 

Ross Smith wygra
Kurs: 1,30
Zagraj!

Christian Kist vs Luke Littler: typy i kursy bukmacherskie (20.12.2023 r. – 22:00)

Bardzo ciekawe spotkanie w wieczornej sesji. gdzie dojdzie do starcia wielokrotnego uczestnika Mistrzostw Świata, a więc Christiana Kista, który głównie kwalifikował się dzięki udziałom w kwalifikacjach, a obecnym Mistrzem Świata Juniorów, czyli mowa o Luke’u Littlerze. W tym spotkaniu faworytem jest młodszy z zawodników, który jednak nie ma doświadczenia w grze na tym etapie rywalizacji. Co prawda nie miał także doświadczenia w grze na scenie MŚ juniorów, które rozegrały się miesiąc temu. Tam zdecydowanym faworytem był Gian van Veen, który jednak nie sprostał mianu faworyta, ale zdecydowanie była to zasługa bardzo dobrze grającemu Anglikowi. Średnie powyżej 100 punktów obu zawodników, a do tego mocno Luke ograł się w Modusie, gdzie praktycznie nie znajdował pogromcy, nawet na krótkich dystansach. W tym spotkaniu jest faworytem i to zdecydowanym, jednak moim zdaniem nie będzie dla niego to tak łatwe spotkanie, jak spodziewają się tego bukmacherzy. Głownie jest takie moje zdanie dlatego, że będzie musiał zmierzyć się on z presją, jaka następuje po wejściu na główną scenę największego turnieju świata. Jeżeli chodzi zaś o Holendra, to ma on średni okres w ostatnim czasie, gdyż każdy jego występ telewizyjny był na dosyć słabym poziomie, nie mówiąc już o jego występie w PCF, gdzie zagrał na średniej 60. punktów. Sądzę, że presja związana z telewizją w ostatnim czasie udzieli się także dzisiaj, a patrząc na to, jak w tv poradził sobie ostatnio Anglik, to może oznaczać to, że lubi on szum i gra nawet lepiej przy większej publice, a niżeli na małych scenach. 

Statystyki:

 • Christian Kist jest obecnie 91. zawodnikiem rankingu PDC
 • Marko Kentele jest obecnie 164. zawodnikiem rankingu PDC
 • Zawodnicy nie mają żadnego meczu bezpośredniego
 • Jest to debiut Littlera zawodników na Mistrzostwach Świat
 • Najlepszy wynik Christiana Kista na MŚ to II runda (2016)

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów w turnieju:

Christian Kist:

Brak dotychczasowych pojedynków

Luke Littler:

Brak dotychczasowych pojedynków

Co obstawiać?

Bardzo ciekawy mecz nam się szykuje, jeżeli spojrzymy na to starcie w sposób, że będzie to pierwsza obecność Littlera na scenie MŚ. Do tej pory pokazywał się on z bardzo dobrej strony i można spodziewać się po nim, że telewizja go nie speszy i dalej będzie miał na tyle pewności, a żeby dominować w tym meczu. Dodatkowo ma znacznie lepszą skuteczność na T20, co daje mu częstą obecność na maksach. Moją propozycją jest zagranie na wygraną Luke’a oraz więcej maksów przy jego nazwisku! 

Luke Littler wygra i będzie miał więcej 180-tek
Kurs: 1,50
Zagraj!

Kupon-triple-Betfan-dart-20.12.2023

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze