Drugi dzień turnieju Blast Showdown! Gram kupon z kursem 3.08!

Zawodnicy Liquid

Kolejny dzień turnieju Blasta, który wyłoni kolejne ekipy, które dołączą do głównego turnieju. Dla wielu ekip format turnieju może sprzyjać, bo wszystko rozgrywane jest online. Czy faworyci wytrzymają presje spotkań eliminacyjnych?

STS kod promocyjny.

Liquid – Saw

 

Liquid zawiodło w drodze do Majora i ulegli w ostatnim meczu drużynie Complexity wynikiem 2:1. Byli wyraźnie słabsi i jedynie na pierwszej mapie byli w stanie rywalizować i wygrać z rywalem. Nastroje w najbliższych dniach w organizacji będą fatalne, bo brak awansu na taką imprezę to bardzo duża strata finansowa dla organizacji. Podczas całego turnieju RMR nie grali zbyt dobrze, bo nawet z rywalami słabszymi potrafili się bardzo męczyć. Zawodnicy tacy jak Skullz czy Yekindar nie prezentowali swojej najlepszej dyspozycji. Przegrali spotkania z Furią i Complexity. Do tego mecz z Bestią wygrali wynikiem 13:11, co przy takiej organizacji jest lekką kompromitacją. W rundach pistoletowych prezentowali się nieźle, ale umówmy się, poziom gry za oceanem jest po prostu dużo niższy niż w Europie. Nie uważam, żeby te statystyki były jakkolwiek miarodajne, zwłaszcza przeciwko drużynom z Europy. Na ten moment najważniejszym minusem tej organizacji jest brak wykorzystywania potencjału swoich graczy. Twistzz czy Naf potrafią utrzymać poziom niezależnie od sytuacji, ale pozostali nie potrafią wejść na swój najlepszy poziom w kluczowych momentach. Nie uważam, żeby brak awansu Liquid był pechem, bo prezentowali się dość słabo podczas turnieju RMR. Problemem mogło być bardzo ciężkie losowanie, ale mimo to po prostu zawiedli.

Saw prezentuje bardzo dobrą formę w ostatnim czasie i według mnie mogą namieszać podczas Majora. Wygrali 5 spotkań z rzędu między innymi z NIP, Fnatic czy Monte. W ciągu tych pięciu spotkań stracili jedynie jedną mapę i to przeciwko zespołowi Rush B, czyli teoretycznie najsłabszemu z ostatnich rywali. Podczas kwalifikacji do Majora grali po prostu wyśmienicie. Jedynie Mutiris nie pokazał swojej najlepszej dyspozycji, a mimo to osiągnął rating na poziomie 1.00. Mapa Nuke w ich wykonaniu wygląda naprawdę solidnie, ale mogą tam pewne rzeczy jeszcze poprawić. Mają serię sześciu zwycięstw, ale nie dominowali rywali, co może budzić pewne wątpliwości w przypadku starcia z naprawdę mocnym rywalem. Mimo że nie jest to drużyna złożona z typowych gwiazd, to prezentują naprawdę dobrą grę. Przede wszystkim myślę, że zawodnicy, jak i organizacja są w swoim najlepszym momencie w historii. Jeżeli chodzi o rundy pistoletowe, to prezentują się nieźle, ale nie jest ich najlepszy element w mojej opinii. Jest to element, który wygląda dość dobrze, ale myślę, że lepsi rywale mogliby ich pokonać w tym aspekcie.
Przewidywane mapy:
Saw ban Mirage
Liquid ban Vertigo
Saw pick Nuke
Liquid pick Inferno
Saw ban Ancient
Liquid ban Overpass
Anubis was left over

 

Typ: Saw wygra mecz. Na ten moment wyglądają dużo lepiej od swoich rywali. Liquid nie jest w najlepszych nastrojach, a do tego będą musieli oglądać Majora z domu. Nie wyobrażam sobie, żeby po kilku dniach od tych wydarzeń zagrali dużo lepiej niż ostatnio.

Dzisiaj gram z bukmacherem STS, który oferuje regularne promocje i szeroką ofertę zakładów. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy na esport, możesz znaleźć w zakładce typy na esport.

Saw wygra mecz
Kurs: 2.20
Zagraj!

baner grupa zagranie

Complexity – OG

 

Complexity jest w wybornych humorach, bo w tym tygodniu awansowali na Majora pokonując Liquid. Co jeszcze lepsze trafili od razu do fazy legend ze względu na pozycję w rankingu. Oznacza to, że są w najlepszej 16 najważniejszego turnieju tego roku. Elige praktycznie samodzielnie wprowadził Complexity na Majora, osiągając rating na poziomie 1.32 i 0.89 zabójstw na rundę. Ten zawodnik przeżywa w tym momencie drugą młodość i gra zdecydowanie lepiej niż ktokolwiek przewidywał. W spotkaniu z Liquid byli zdecydowanie lepszym zespołem, natmoiast przy porażce z Furią zabrakło im trochę szcześcia. Trzecią mapą w tamtym spotkaniu był Nuke i po bardzo dobrej stronie atakującej gdzie wygrali aż 5 rund, zagrali słabą stronę broniącą. Problemem drużyny w ostatnim czasie jest bardzo słaba forma Floppyego czy wahania formy Hallzerka. Jeżeli te elementy bardziej się ustabilizują to mają szansę zaskoczyć mocniejsze ekipy. Podczas trzech pierwszych spotkań turnieju RMR, wygrywali oni równe 50% rund pistoletowych, wliczając w to konwersję, wygrane pistoletówki czy przełamania. Jednakże w meczu z Liquid wygrali 6 z 6 rund pistoletowych i nieco zabużyli tę statystykę. Raczej bym traktował tą ekipę w kategorii przecietnęj lub solidnej pod tym względem. W meczu z OG mapy wydają się dla Complexity bardzo komfortowe, bo zbanują najlepszą mapę rywali.

OG prezentuje bardzo słabą formę praktycznie od początku utworzenia tego zespołu. Zawodnicy nie są słabi w moim odczuciu, ale w obecnym ustawieniu personalnym nie mogą zbyt wiele zdziałać. Jedyny gracz, który rzeczywiście stara się utrzymać ten zespół w spotkaniach to HeavyGod, który był już wcześniej bardzo utalentowanym graczem. Regali też jest bardzo utalentowanym graczem, ale nie potrafi się odnaleźć w barwach OG. Według mnie powinien poszukać dla siebie innej formacji, bo tutaj ewidentnie nie może rozwinąć skrzydeł. Wszystko tam ewidentnie nie idze w dobrą stronę. Ostatnie wyniki to porażki z Gamer Legion, Ecstatic, Apeks czy Falcons. Oczywiście druzyny całkiem ciekawe, ale nie było w tym wszystkim specjalnie walki. W spotkaniu z Ecstatic w formacie bo1, byli bardzo blisko dogrywki, ale ostatecznie przegrali 13:11. Dowdzący tez nie wygląda w tym wszystkim najlepiej i nie za barzdo potrafi wyciągnać najlepsze wesje poszczególnych zawodników. Dużo w tym wszystkim jest braków i niedociągnieć, które ciężko naprawić w tak któtkim odstępie czasu. Drużyna potencjalnie potrzebuje zmian lub zejścia do turniejów niższego tieru, by złapać większe zgranie i serie zwycięstw. Podczas turnieju RMR, prezentowali się bardzo słabo w rundach pistoletowych. Wygrali zaledwie 3 z 8, a przeciwnicy nie byli wcale najwyższych lotów.
Przewidywane mapy:
OG ban Anubis
Complexity ban Mirage
OG pick Vertigo
Complexity pick Ancient
OG ban Nuke
Complexity ban Inferno
Overpass was left over

 

Typ: Complexity wygra mecz. Prezentują się zdecydowanie lepiej i Elige może ich poprawdzić do wielu zwycięstw. Zwłaszcza będac na fali ostatnich rezultatów, Complexity będzie grać z większą pewnością siebie.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Complexity wygra mecz
Kurs: 1.40
Zagraj!
Zdjecie na kupon esport 7.03.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze