Druga kolejka darterskiej Pierwszej Ligi, gramy o 881 PLN w kuponie double!

Tarcza/Dart

Cztery zaproponowane na facebookowej grupie Zagranie typy z pierwszej kolejki darterskiej Pierwszej ligi i trzy z nich trafione! Kursy 2.25, 1.9, 1.9 siadły tak gładko jak nigdy, jedynie czwarty typ  z kolei okazał się nietrafionym, ale bardzo nieznacznie i tylko ze względu na formułę Premier League, czyli możliwe remisy! W drugiej kolejce Challengerem została wybrana Fallon Sherock, która podczas Mistrzostw Świata zrobiła wielką furorę, pokonując m. in. Mensura Suljovica, czy zagrozi Glennowi Durantowi, czyli popularnemu Duzzie?

 

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN ,aby otrzymać:

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Format turnieju został zmodyfikowany na ten sezon.

Faza 1: Podczas pierwszych dziewięciu nocy, ośmiu z dziewięciu graczy gra ze sobą w czterech meczach, a dziewiąty gracz rozgrywa jeden mecz z jednym z dziewięciu zawodników dopisanych do danej areny, tzw. Challengerów. Pod koniec fazy ostatni w tabeli gracz zostaje wyeliminowany z rywalizacji.

Faza 2: W ciągu siedmiu nocy w tygodniach od 9 do 15, gra odbywa się w systemie każdy, z każdym. W odmianie z poprzednich lat wszyscy gracze grają tylko jeden mecz w tygodniu. Mecze fazy drugiej zostały zwiększone do maksymalnie czternastu legów, co pozwala na remis 7-7. W poprzednich latach maksymalna liczba legów wynosiła dwanaście. Po zakończeniu drugiej fazy w rywalizacji zostaje tylko czterech najlepszych zawodników.

Play-off Night: Czterej najlepsi gracze w tabeli ligowej rywalizują w dwóch półfinałach 1. gra 4. i 2. gra 3. Półfinały rozgrywane są do 10 legów. Dwaj zwycięscy półfinaliści spotykają się w finale, który jest rozstrzygnięty w maksymalnie 21 legach.

Rob Cross- Nathan Aspinall

Dla każdego, kto śledzi moje typy, nie jest obca obecność w nich Nathana Aspinalla. Sam niejednokrotnie nie ukrywałem, że wiąże z tym darterem duże nadzieje i należy on do mojego prywatnego ścisłego topu tej dyscypliny. Już ostatnio sugerowałem, że Rob Cross ma za sobą dość słaby sezon, biorąc pod uwagę swoje możliwości, ale czy kryzys zażegnany? Śmiem wątpić w stabilność formy Anglika- z zawodu elektryka. W pierwszej kolejce co prawda zanotowaliśmy pierwszy w tym roku Premier Leagueowy remis, który osiągnął w pojedynku z Gerwynem Price’em notując rewelacyjną średnią w okolicach 100 punktów. W weekend rozgrywane były dwa pierwsze turnieje Player Championship i nie można powiedzieć, że wypadł w nich tragicznie. Wyeliminował z gry między innymi Holendra De Deckera i Michaela Smitha, jednak na rozegranych pięć spotkań jedynie trzy zwycięstwa, a w perspektywie do rozegrania było ich szesnaście. Będąc  w Playersach, przejdźmy do Aspinalla i zwróćmy uwagę na jego triumf w niedzielnym turnieju! Zwłaszcza triumfy nad obecnym Mistrzem Świata Peterem Wrightem, jak i Price’em wydają się być dość dobrym prognostykiem przed drugą kolejką Pierwszej Ligi. W pierwszym spotkaniu tej edycji Nathan odniósł zwycięstwo nad występującym w roli Challengera –Hendersonem, 7-3. Może i nie było to najlepsze spotkanie Aspinalla, ale można to zrozumieć, zwłaszcza biorąc pod uwagę, pierwsze spotkanie turnieju, jak i rolę zdecydowanego faworyta. Idę tutaj w stronę młodszego z pary Anglików, po pierwsze formuła turnieju odpowiada zawodnikom pokroju Aspinalla, ze względu na problem z odrabianiem strat w tak małej ilości rozgrywanych legów. Dobra gra na doublach Nathana, a częste wpadki Roba w tej kwestii mogą tutaj przesądzić o zwycięstwie i w tę stronę kieruje swoje myśli.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Gary Anderson- Peter Wright

Kolejnym spotkaniem z MotorPoint Areny w Nottingham, które wybieram do swojej analizy to rywalizacja dwóch Mistrzów, byłego i obecnego. Gary po problemach o, których już wspominałem w poprzednich artykułach, wrócił do gry w wielkim stylu, najpierw odrabiając straty z Darylem Gurneyem w pierwszej kolejce Premier League, a później wygrywając Player Championship 1. W tym spotkaniu nie szukam sensacji, bo z pewnością nie jest nią typowanie do zwycięstwa Szkota… Tylko którego? W tym siostrzanym pojedynku stawiam wbrew swojej sympatii, w stronę obecnego triumfatora światowego Czempionatu. Po pierwsze jest to moje wewnętrzen przeczucie, a jak sami wiecie, często w przypadku darta się one sprawdzają, po drugie pierwsza kolejka, to porażka Petera z MVG, ale tylko na własne życzenie Szkota. Po trzecie loteryjna dyspozycja Andersona, przy grającym na wysokich średnich i doublach Wrighcie jest gwoździem do trumny dla bardziej utytułowanego  z zawodników. Kolejny argumentem, jet fakt, że pięć ostatnich spotkań to deklasacja Garego, przez Petera w bezpośrednim starciu. Dla Andersona jest to jeden z najgorszych pod względem statystyk rywal i za każdym razem się to potwierdza. Optymalna w teorii jest gra w tym spotkaniu na over 180tek, bo obaj panowie to królowie tej statystyki, ale czy na pewno Premier League, sprzyja takim overom?  Przeanalizujecie poprzednią kolejkę i sami zauważycie, że ciężko tutaj o niesamowite rezultaty. Każde spotkanie tych rozgrywek to osobny scenariusz, a dodatkowy smaczek w postaci remisu tylko podsyca atmosferę, dlatego te rozgrywki trzeba śledzić ze spokojem i zdrowym rozsądkiem podczas typowania. Powodzenia!

Konto w (Betclic) 

Konto na Typomanii- jeszcze nie 

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne poniżej

Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.

Zaloguj się aby dodawać komentarze