Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 13.04.2024

Don Kasjo po wygranej walce

Typy na Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula, Prime MMA 8. Walką wieczoru najbliższej gali Prime MMA będzie znakomicie zapowiadający się pojedynek Don Kasjo z Arkadiuszem Tańculą! W poniższym artykule znajdziecie zapowiedź i analizę tego starcia, ale nie zabraknie również najlepszych typów na Don Kasjo – Tańcula! Pozostało mi zatem zaprosić serdecznie do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 8? Załóż konto w Totalbet, który jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Już teraz możesz założyć konto i zagrać zwycięstwo Don Kasjo z Tańculą po promocyjnym kursie 200.00!

baner Totalbet na Prime MMA 8

 

 

Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula, typy i przewidywania

Nim same typy na Don Kasjo – Tańcula, analiza samego pojedynku. Życiński jest oczywiście jednym z najlepszych zawodników w świecie polskich freak-fightów. Don Kasjo po raz ostatni walczył na gali Fame MMA 20, kiedy to po raz drugi okazał się lepszy od Boxdela i wygrał na punkty, chociaż nie bez problemów. Dobrze wiemy, jak wygląda styl życia i przygotowania Życińskiego do kolejnych pojedynków. Zwykle jednak nie ma to przesadnego wpływu na samą dyspozycję twarzy Prime MMA 8, ponieważ Don Kasjo posiada spore umiejętności z amatorskiego boksu. Życiński nie ma mocnego, kończącego uderzenia, jednak zawsze jest mocny kondycyjnie i może pochwalić się ponadprzeciętną techniką. Przegrane walki miały miejsce przeciwko naprawdę mocnym rywalom, natomiast przeciwnicy wywodzący się ze świata freak-fightów przeważnie nie mają w pojedynkach z naszym bohaterem wiele do powiedzenia. Jak będzie tym razem i które typy na Don Kasjo – Tańcula warto obstawić?

Arkadiusz Tańcula również jest zawodnikiem ponadprzeciętnym na tle konkurencji w polskim świecie freak-fightów. Popularny Aroy nie ma jednak za sobą udanych pojedynków. We wrześniu poprzedniego roku dość niespodziewanie przegrał bowiem z Adrianem Polakiem, a na gali Fame MMA 20 wziął udział w wielkim turnieju, na którym również nie poszło mu najlepiej. Tańcula przegrał w walce z Wiewiórem przez jednogłośną decyzję i nie po raz pierwszy okazało się, że pewnego poziomu nasz bohater chyba już nie przeskoczy. O ile Arkadiusz dysponuje naprawdę niezłą techniką i szybkością, o tyle jego problemem przeważnie jest kiepska kondycja. Tańcula nie posiada również szalenie mocnego ciosu i chociaż potrafi nieźle kopać i dobrze czuje się w K1, to w starciu z Don Kasjo nie będzie mógł przecież korzystać z nóg, bo starcie odbędzie się w boksie! Przejdźmy zatem do najlepszych typów na Don Kasjo – Tańcula, jakie można obstawić w Totalbet!

W mojej opinii sam pojedynek nie zakończy się zbyt szybko. Don Kasjo jak na warunki freak-fightów jest naprawdę dobrym pięściarzem, jednak od zawsze brakowało mu kończącego ciosu, a siła uderzenia Życińskiego nie jest przesadnie duża. Sądzę, że pojedynek będzie rozkręcał się powoli i nie zobaczymy tu KO. Don Kasjo większość swoich walk wygrywa na punkty i moim zdaniem także ta walka rozstrzygnie się na pełnym dystansie! Takie typy na Don Kasjo – Tańcula związane są z kursami w wysokości 1.45!

Walka zakończy się na punkty
Kurs: 1.45
Zagraj!

Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula, kursy bukmacherskie

Jeżeli nie lubicie zakładów na zakończenie walki na punkty lub przed czasem, to zawsze możecie obstawić typy na Don Kasjo – Tańcula w kierunku zwycięzcy pojedynku! Jak obecnie wyglądają kursy bukmacherskie na ten rynek? Totalbet w roli wyraźnego faworyta stawia oczywiście Życińskiego, który nie zwykł przegrywać pojedynków z postaciami wywodzącymi się z freak-fightów. Obecnie zwycięstwo Don Kasjo zagracie po mnożniku 1.19, podczas gdy triumf Tańculi jest dostępny do obstawienia po kursie 3.70!

Kursy na zwycięstwo

Totalbet
1.19
Don Kasjo
3.70
A. Tańcula
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

U bukmachera Totalbet możecie również obstawić typy na Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula w kierunku overu/underu rund. Taki rynek cieszy się sporą popularnością i w tym przypadku gramy oczywiście zakłady na to, ile czasu potrwa walka. Jak już wiecie, osobiście przewiduję, że ten pojedynek zakończy się decyzją sędziowską. Jeżeli natomiast chodzi o kursy na liczbę stoczonych rund, pod spodem znajdziecie aktualne przeliczniki na taki rynek:

Kursy na liczbę rund

Totalbet
1.28
+2.5 rund
3.04
-2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o mojego faworyta tego pojedynku, to nie przewiduję tu niespodzianki i stawiam na zwycięstwo Kasjusza Życińskiego! Udowodnił on już nie raz, że ile by nie ważył i jak kiepsko by nie trenował, poniżej pewnego poziomu w swoich pojedynkach nie schodzi. Sądzę, że Tańcula w pierwszej rundzie może mieć przewagę, jednak później najpewniej pojawią się u niego problemy kondycyjne. Szczególnie w ostatniej rundzie spodziewam się pełnej dominacji Don Kasjo, który w mojej opinii jest zwyczajnie lepszym pięściarzem. Tańcula ostatnio przegrywał z Polakiem i Wiewiórem, a Życiński pokonał będącego w swojej najlepszej formie Boxdela. Typy na Don Kasjo – Tańcula w kierunku wygranej faworyta łączą się z kursami w wysokości 1.19!

Don Kasjo wygra
Kurs: 1.19
Zagraj!

Typy na Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula

Polecam zerknąć na nasze wszystkie typy Prime MMA 8, a ostatnim zakładem na walkę wieczoru sobotniej gali będzie połączenie dwóch proponowanych wcześniej zdarzeń. Don Kasjo większość swoich pojedynków wygrywał na punkty i nie raz miał problemy z kończeniem rozbitych rywali przed czasem. Spodziewam się, że podobnie będzie w tym przypadku i na dystansie 3 rund faworyt powinien spokojnie wypunktować Arkadiusz Tańculę! Tego rodzaju zakłady wiążą się z kursami o wartości 1.60 i sądzę, że jest to ciekawa opcja do kuponu double lub AKO. Powodzenia!

Don Kasjo wygra na punkty
Kurs: 1.60
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze