Dominik Skowyra – Krystian Wilczak: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Krycha podczas ważenia przed walką

Typy na Dominik Skowyra – Krycha, Prime MMA 8. Sobotnia gala Prime zapowiada się wybornie, a jedną z ciekawszych walk będzie ta pomiędzy Dominikiem Skowyrą, a Krystianem Wilczakiem! W poniższym artykule znajdziecie analizę właśnie tego starcia, a dopełnieniem tekstu będą najciekawsze typy na Skowyra – Wilczak! Zainteresowanych taką tematyką zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów!

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 8? Załóż konto w Totalbet, który jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Już teraz możesz założyć konto i zagrać zwycięstwo Don Kasjo z Tańculą po promocyjnym kursie 200.00!

baner Totalbet na Prime MMA 8

Dominik Skowyra – Krystian Wilczak, typy i przewidywania

Analizę pojedynku rozpoczynam od pierwszego z zawodników, a więc od Dominika. Jest to oczywiście postać znana ze światu Internetu, a stosunkowo niedawno zadebiutowała ona w świecie freak-fightów. Pierwszy pojedynek Skowyry nie poszedł jednak po jego myśli, bo na gali Clout MMA 1 przegrał przez poddanie z Lizakiem. Co prawda debiutant w tej walce mierzył się ze znacznie lepszym rywalem, jednak generalnie nie miał on zbyt wiele do powiedzenia, a sam pojedynek zakończył się już w 1. rundzie! Analizując postać Dominika Skowyry, warto powiedzieć, że ma on sporo wspólnego ze sportem i może pochwalić się posiadaniem czarnego pasa w judo! Od sierpniowej porażki z Lizakiem minęło już sporo czasu, a 22-latek miał ponad pół roku, by poprawić swoje umiejętności i przygotować się do kolejnego starcia. Pojedynek z Krychą ma odbyć się na standardowych zasadach MMA, a bukmacher Totalbet większe szanse daje Wilczakowi, do którego przechodzę.

Krycha to już prawdziwa legenda świata freak-fightów i chyba nie ma kibica, który nie kojarzyłby tej persony. Co by nie mówić o Wilczaku, trenuje on MMA już około 6 lat i od swojego pierwszego pojedynku zrobił spore postępu. Nigdy nie będzie to chyba wybitny fighter, jednak nabyte umiejętności i doświadczenie w kolejnych walkach procentowały. Krystian Wilczak po raz ostatni wystąpił w turnieju na Fame MMA 20, jednak tam po kontrowersyjnej decyzji przegrał z Ferrarim. Sama walka była jednak wyrównana i nie można powiedzieć, aby Krycha odstawał poziomem od ówczesnego rywala. Jeżeli spojrzeć w aktualny rekord naszego bohatera, to obecnie może pochwalić się on bilansem 5-3 w MMA. Tym razem dostał jednak wyraźnie słabszego i mniej doświadczonego rywala, z którym teoretycznie powinien sobie dość łatwo poradzić. Polecam sprawdzić wszystkie nasze typy na Prime MMA 8, a tymczasem przechodzę już do propozycji na to konkretne starcie!

Uważam, że w przypadku tego pojedynku nie opłaca się przesadnie kombinować i warto zagrać podstawowe typy na Skowyra – Wilczak! Krystian jest zdecydowanie bardziej doświadczony i chociaż jego rekord przesadnej furory nie robi, to pod względem umiejętności powinien mieć zdecydowaną przewagę. Spodziewam się, że Wilczak będzie spokojnie punktował najbliższego rywala i dość gładko wygra walkę. Moje typy na Skowyra – Wilczak odnoszą się zatem do wyniku pojedynku na korzyść faworyta!

K. Wilczak wygra
Kurs: 1.35
Zagraj!

Dominik Skowyra – Krystian Wilczak, kursy bukmacherskie

Jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na opisywany pojedynek? Jak już wspomniałem, bukmacher Totalbet w roli dość wyraźnego faworyta stawia Krystiana i ja z takim postrzeganiem spraw w pełni się zgadzam! Obecnie wiktoria popularnego Krychy jest dostępna do obstawienia po mnożniku 1.35. Jeżeli zechcielibyście jednak pójść pod prąd i zagrać wygraną Skowyry, to taki zakład będzie równał się z przelicznikiem w wysokości 2.71! Widać to z resztą dobrze na poniższym widgecie kursowym:

Kursy na zwycięstwo

Totalbet
2.71
D. Skowyra
1.35
K. Wilczak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Oczywiście bukmacher Totalbet w wystawianiu oferty na ten pojedynek nie ograniczył się jedynie do kursów na zwycięstwo obu zawodników! Dostępne są również inne zakłady i mnożniki, a obstawić możemy chociażby Skowyra – Wilczak typy na liczbę rund w samym pojedynku! Po kursach można stwierdzić, że Totalbet spodziewa się raczej dłuższego pojedynku i nie przewiduje szybkiego KO, czy poddania. Aktualne kursy na liczbę rund w walce Skowyra – Wilczak odnajdziecie pod spodem:

Kursy na liczbę rund

Totalbet
1.40
+1.5 rund
2.52
-1.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Dominik Skowyra – Krystian Wilczak, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o mojego faworyta opisywanej walki, to tak jak pisałem już wcześniej, spodziewam się zwycięstwa Krystiana Wilczaka! Oczywiście Skowyra miał do czynienia ze sportami walki i nie jest zawodnikiem bez umiejętności, jednak w pierwszym starciu z Lizakiem nie pokazał się z najlepszej strony. Sądzę, że doświadczenie i długie treningi powinny w tym przypadku dać o sobie i wydaje mi się, że z omawianego starcia górą wyjdzie Krystian Wilczak!

K. Wilczak wygra
Kurs: 1.35
Zagraj!

Dominik Skowyra – Krystian Wilczak, gdzie oglądać?

Zostawmy na momencik typy na Skowyra – Wilczak i przejdźmy do tematu oglądania tego pojedynku! Walka będzie zaledwie jedną z jedenastu atrakcji, jakie zostały zaplanowane przy okazji gali Prime MMA 8. Oznacza to, że nie będzie można wykupić PPV tylko i wyłącznie do tego pojedynku, ale konieczne będzie wykupienie dostępu do całej gali. Będzie można to zrobić na oficjalnej stronie organizacji, czyli na primemma.tv. Więcej na ten temat za momencik!

Dominik Skowyra – Krystian Wilczak, transmisja w TV za darmo

Nieco bardziej doświadczeni kibice freak-fightów na pewno mają świadomość tego, że walki Skowyra – Wilczak, jak i innych pojedynków Prime MMA 8 nie zobaczymy w formie transmisji w TV. Organizacje takiej jak Prime nie pokazują swoich wydarzeń na kanałach telewizyjnych, a jedyną dostępną opcją na zobaczenie pojedynku, jak i całej gali jest stream online w Internecie. Przejdźmy zatem do szczegółów takiej opcji!

Dominik Skowyra – Krystian Wilczak, stream online

Omawiany pojedynek gali Prime MMA 8 będzie transmitowany w formie streamu online. Dostęp do transmisji uzyskamy przez wykupienie PPV na primemma.tv. Tam należy założyć konto lub zalogować się na istniejące, a następnie wybrać jeden z dwóch dostępnych pakietów. Za 39.99 PLN zyskamy standardowy stream online w jakości 720p, natomiast płacąc 5 PLN więcej będziemy mieli do dyspozycji stream online w jakości obrazu HD, a ponadto tygodniowy dostęp do powtórki całej gali!

Typy na Dominik Skowyra – Krystian Wilczak

Na koniec jeszcze inne typy na Skowyra – Wilczak. Pisałem już, że moim faworytem pojedynku jest Krystian Wilczak, a nieco bardziej ryzykownym zakładem jest jego zwycięstwo na punkty! Krycha nie dysponuje szalenie mocnym ciosem i nie słynie z kończenia pojedynków przed czasem. Uważam, że Dominik od ostatniej walki mógł poczynić pewne postępy i że nie da się łatwo pokonać. Sądzę jednak, że na pełnym dystansie bardziej doświadczony Wilczak będzie w stanie wypunktować swojego najbliższego rywala. Typy na Skowyra – Wilczak w kierunku zwycięstwa Krystiana na punkty łączą się z ciekawymi kursami i sądzę, że warto je zagrać na nieco bardziej ryzykownym kuponie!

K. Wilczak wygra na punkty
Kurs: 2.35
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze