Do widzenia Hiszpanio! Kupon z kursem 3.77 na zakończenie Vuelty!

To jest już koniec. Przed nami ostatni etap tegorocznej edycji wyścigu Vuelta a Espana. Trzytygodniowe zmagania zakończy odcinek jazdy indywidualnej na czas. Czołowe lokaty w wyścigu są już właściwie rozdane, jednak nadal możemy emocjonować się walką o etapowe zwycięstwo. Przeanalizowałem dla Was dwie pary: Nelson Oliveira vs Tobias Ludvigsson oraz Magnus Cort vs Lawson Craddock. Gramy dzisiaj aż o 331 PLN zysku! Bez zbędnego przedłużania, przejdźmy do sedna.

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Etap 21: Padron – Santiago de Compostela (33 km)

Dzisiejsza jazda indywidualna na czas liczy 33 kilometry. Kolarze startować będą z miejscowości Padron i skierują się w stronę dobrze znanego Santiago de Compostela. Profil czasówki jest mocno pofałdowany, przez co faworyzuje czasowców, którzy potrafią radzić sobie w trochę trudniejszym terenie. Faworytem do wygrania etapu jest oczywiście lider wyścigu i mistrz olimpijski w jeździe indywidualnej na czas z Tokio – Primoż Roglić. Zostawimy dzisiaj Słoweńca w spokoju i skupimy się na innych zawodnikach. Zanim przejdę do analizy chciałbym zachęcić do skorzystania z kodu promocyjnego od STS. A tymczasem zaczynamy analizę.

Nelson Oliveira vs Tobias Ludvigsson

Starcie dwóch mocniejszych czasowców w tegorocznym peletonie Vuelty. Nelson Oliveria nie osiągnął na etapach niczego imponującego. Jego najlepszym rezultatem jest zajęcie 18. miejsca na otwierającej zmagania krótkiej czasówce. Dzisiejsza jazda indywidualna na czas będzie miała jednak zupełnie inny charakter. Jest przede wszystkim o wiele dłuższa, a to sprzyja Portugalczykowi. Oliveira brał udział pięciu czasówkach w tym sezonie. Najlepszy rezultat osiągnął we Vuelta a la Comunitat  Valenciana, gdzie był drugi ustępując jedynie Stefanowi Kungowi. W Tirreno-Adriatico był 17., w dwóch czasówkach na Giro d’Italia 16. i 40., natomiast tak jak już wspomniałem – podczas otwarcia Vuelta a Espana był 18. Dzisiejsza czasówka wyróżnia się jednak tym, że jest ona pagórkowata, co może odpowiadać Nelsonowi.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Szwed Tobias Ludvigsson, który na co dzień jeździ dla ekipy Groupama-FDJ. Dla niego tegoroczna Vuelta również nie jest udanym wyścigiem. Najlepszym osiągniętym rezultatem na etapie było 52. miejsce na otwierającej zmagania czasówce w Burgos. W tym sezonie Szwed brał udział w pięciu jazdach indywidualnych na czas. Podczas Tirreno-Adriatico był 10., w trakcie otwierającej Tour de Suisse jazdy był 22., we własnych mistrzostwach krajowych trzeci, natomiast podczas Vuelty 52. Nie są to imponujące wyniki, jednak da się zauważyć, że Tobias preferuje bardziej płaskie czasówki i to na nich radzi sobie dobrze. Dzisiejsza jest pagórkowata, co faworyzuje Nelsona Oliveirę w tym starciu. Przejdźmy do podsumowania.

Co obstawiać?

Moim zdaniem wyżej sklasyfikowany na tym etapie zostanie Nelson Oliveira. Dlaczego? W głównej mierze ze względu na profil czasówki, który jest pagórkowaty, a taka trasa odpowiada bardziej Portugalczykowi niż Szwedowi. Przyglądając się tegorocznym rezultatom obu panów w jeździe indywidualnej na czas łatwo można zauważyć, że to Oliveira może pochwalić się lepszymi rezultatami. Myślę, że o rozstrzygnięcie dzisiejszej czasówki nie ma co drżeć. Postawienie na Portugalczyka wydaje się być rozsądnym, a także dosyć trafnym typem. Tak więc zrobimy. Zanim przejdę dalej chciałbym przypomnieć o możliwości zgarnięcia bonusu powitalnego od STS.

Oliviera będzie lepszy niż Ludvigsson
Kurs: 1.70
Zagraj!
banner grupa zagranie 40k

Magnus Cort vs Lawson Craddock

Przed nami pojedynek dwóch zawodników z tej samej ekipy, jednak to bez znaczenia bowiem dzisiaj każdy jedzie na siebie. Magnusa Corta spokojnie można uznać za gwiazdę tegorocznej edycji Vuelty – Duńczyk wygrał aż trzy etapy. Należy jednak pamiętać, że były to odcinki ze startu wspólnego. Nas interesują bardziej zmagania na czas w wykonaniu Duńczyka. W otwierającej wyścig czasówce Cort uplasował się na 64. lokacie. W tym sezonie startował aż w sześciu czasówkach. Osiągnął w nich następujące rezultaty: Paryż-Nicea (19. miejsce), Itzulia Basque Country (29. miejsce), Tour de Romandie (15. oraz 20. miejsce), Tour de France (12. i 9. miejsce) i Vuelta a Espana (64. miejsce). Jak widać Magnus jest dosyć dobrym czasowcem, a tegoroczna Vuelta to jego wyścig.

Jego dzisiejszym rywalem będzie kolega z drużyny EF Education-Nippo – Lawson Craddock. Amerykanin w przeciwieństwie to Magnusa Corta jest zawodnikiem, który specjalizuje się w czasówkach. Potwierdza to tytuł mistrza krajowego w tej specjalności zdobyty w tym sezonie. W tegorocznej Vuelcie Craddock dwukrotnie plasował się w pierwszej dziesiątce etapu. Był ósmy w otwierającej zmagania jeździe indywidualnej na czas, a następnie siódmy na etapie dziewiętnastym. W tym sezonie uczestniczył w pięciu jazdach indywidualnych na czas. Jego rezultaty to: UAE Tour (12. miejsce), Criterium du Dauphine (18. miejsce), mistrzostwa USA (1. miejsce), Igrzyska Olimpijskie w Tokio (34. miejsce) oraz Vuelta a Espana (8. miejsce). Są to dosyć dobre rezultaty, które stawiają go w roli kandydata do solidnego występu na dzisiejszym etapie. Przed podsumowaniem zachęcę do zapoznania się z opiniami użytkowników na temat bukmachera STS.

Co obstawiać?

Moim zdaniem wyżej na tej czasówce uplasuje się Lawson Craddock. Amerykanin jest typem klasycznego czasowca, w przeciwieństwie to Magnusa Corta, którego specjalizacja wygląda nieco inaczej. Oprócz tego analizując występy obydwu zawodników można zauważyć, że Craddockowi pasują długie czasówki, właśnie takie jak ta dzisiejsza. Pomimo że faworytem bukmacherów jest Duńczyk to osobiście zaryzykowałbym i postawił na Amerykanina, który ma spore szanse na wygraną w tym starciu. Podbije nam to kurs zakładu do 3.77. Na koniec zachęcam do zapoznania się z recenzją zakładów bukmacherskich STS, którą możecie znaleźć na naszej stronie. Zieloności!

Craddock będzie lepszy niż Cort
Kurs: 2.22
Zagraj!

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Fot. Junior / PRESSFOCUS

Zaloguj się aby dodawać komentarze