Do końca serii Stars i Avalanche będą stawiać na atak? NHL AKO 2.17!

Stars i Avalanche

Piątkowej nocy dojdzie do trzeciej rywalizacji w serii pomiędzy Carolina Hurricanes a New York Rangers. Kilka godzin później do swojego drugiego spotkania przystąpią Dallas Stars i Colorado Avalanche. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi przemyśleniami.

Fortuna baner z ofertą na start

Carolina Hurricanes – New York Rangers (stan rywalizacji 0-2): typy i kursy bukmacherskie (10.05.2024)

Za nim pójdziemy dalej, zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego w Fortunie! Nowojorczycy zrobili u siebie to, co do nich należało i zagarnęli dwa zwycięstwa. Rangers cały czas, jako jedyny zespół w play-off nie zaznali smaku porażki, a ich bilans wynosi sześć wygranych w sześciu spotkaniach. Hurricanes w drugim meczu nie poprawili swojej postawy w osłabieniach i w dużej mierze przez to nie udało im się zwyciężyć ani razu w Nowym Jorku. Najpierw Rangers dzięki przewadze doprowadzili do wyrównania w trzeciej tercji, a w drugiej dogrywce postawili kropkę nad “i” ponownie wykorzystując słabość Hurricanes w niedowadze liczebnej.

Teraz na następne dwa mecze zmieniamy gospodarza i gracze z Caroliny będą zmuszeni do odrabiania strat. Postawa gospodarzy we własnej hali była bardzo solidna przez cały sezon zasadniczy i w pierwszej rundzie innej drużynie z Nowego Jorku nie pozwolili wygrać przed własną publicznością. Na pewno jest to dobry prognostyk przed dwoma starciami z Rangers, ale z drugiej strony ci sami Rangers w jedynym bezpośrednim meczu w fazie zasadniczej potrafili wywieźć z Caroliny komplet punktów.

Statystyki:

  • 2/2 razy w bezpośrednim starciu w play-off Hurricanes oddawali więcej celnych strzałów od Rangers
  • 4/5 razy we wszystkich bezpośrednich meczach tych ekip to Hurricanes oddawali więcej celnych strzałów

Co obstawić?

Nie ma co się tutaj czarować i gospodarze potrzebują odrobić straty z Nowego Jorku. Jedno z dwóch zwycięstw sprawi, że na pewno przeniesiemy się jeszcze na teren Rangers, ale Hurricanes raczej będą oczekiwać doprowadzenia do remisu w serii we własnej hali. Skoro w Nowym Jorku gracze z Caroliny potrafili oddawać większą ilość celnych strzałów od swojego oponenta, to u siebie powinno im to przyjść z jeszcze większą łatwością, bo w dodatku muszą gonić stan serii. Moja propozycja dotyczy strzałów celnych i większej ilości po stronie gospodarzy.

Carolina Hurricanes więcej celnych strzałów
Baner hokej

Dallas Stars – Colorado Avalanche (stan serii 0-1): typy i kursy bukmacherskie (10.05.2024)

Po pierwszym spotkaniu możemy nabrać apetytu na kolejne, bo hokeiści tych ekip nas po prostu nie zawiedli. Najważniejsze, że podtrzymana została reguła, że w konfrontacjach bezpośrednich tych zespołów nie brakuje bramek. Gospodarze mogą mieć do siebie pretensje po pierwszym meczu, w którym wypuścili trzybramkowe prowadzenie po pierwszej tercji i przez kolejne 40 minut nie potrafili trafić do siatki Avalanche, aż w końcu ci doprowadzili do remisu i w dogrywce zadali ostateczny cios.

Bramkarzy na pewno nie możemy uznać po tamtej rywalizacji za pierwszoplanowe postacie. Po Georgiewie można było się tego spodziewać, ale Oettinger pokazywał równiejszą formę, ale w tamtej konfrontacji nie pomógł swojej drużynie. Goście z Denver byli praktycznie nieomylni w przewagach, bo z trzech przewag zdołali wykorzystać dwie, czyli Stars dalej nie udało się usprawnić gry w osłabieniach, z którą mieli problemy już w pierwszej rundzie. Do zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Średnio w pierwszej rundzie w meczach Colorado Avalanche padało 8,6 gola
  • Średnio w pierwszej rundzie w spotkaniach Dallas Stars padało 4,5 trafień
  • Goście w meczu zdobywają średnio 5,3 goli
  • Avalanche tracą średnio 3 trafienia

Co obstawić?

Do tej pory w drugiej rundzie nie mieliśmy spotkania, w którym moglibyśmy narzekać na brak goli. Liczę na to, że Stars i Avalanche do końca będą parą, w której o trafienia będziemy mogli być spokojni. Tak było w fazie zasadniczej i tak było w pierwszej rywalizacji w play-off. Ostatnio typowałem w Dallas przynajmniej sześć goli i dziś robię, to samo, ale do tego dokładam jeszcze przynajmniej jednego gola w pierwszych dwudziestu minutach gry. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Powyżej 0,5 bramki w 1. tercji + Powyżej 5,5 goli w meczu
Kupon Fortuna 10.05

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze