Dla kogo tytuł Starego Kontynentu w darcie? Kupon z Mistrzostw Europy z kursem 2,44!

Gerwyn Price podczas rzutu 26.10.2023

Przez 4 dni najlepsi zawodnicy z klasyfikacji European Tour mierzyć się będą podczas Mistrzostw Europy 2023 w darcie. W stawce znalazł się także Krzysztof Ratajski, który rywalizację rozpocznie dopiero jutro. Tytułu broni Ross Smith, który był niespodzianką w poprzednim sezonie na tej imprezie. Czy w tym roku także czeka nas coś niespodziewanego? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co proponuję na dzisiejszy dart! 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gerwyn Price vs Keane Barry: typy i kursy bukmacherskie (26.10.2023 r. – 21:00)

Pierwszy mecz, który wpadł mi w oko, to rywalizacja jednego z głównych faworytów, a więc Gerwyna Price’a, który rywalizować będzie z dosyć nieupierzonym w tych rozgrywkach zawodnikiem z Irlandii, Keane Barrym. Zawodnicy dosyć rzadko spotykali się na dotychczasowych scenach dużych ważnych turniejów i jedyne oficjalne spotkania odbyły się w różnych odsłonach Players Championship. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Gerwyn Price, który w ostatnim czasie pokazuje, że będzie bardzo mocnym faworytem w tym roku, do wygrania swojego drugiego tytułu Mistrza Świata. Wydaje się, że rywal, na którego trafił w pierwszej rundzie w tak krótkim dystansie, jakim jest gra w formacie “best of 11 legs”, bardzo mu przypadnie do gustu, a żeby lepiej wgrać się w turniej. Gerwyn jeszcze nigdy nie wygrał tego turnieju, ale jest zdecydowanie bardziej doświadczonym zawodnikiem, jeżeli chodzi o grę na dużych scenach telewizyjnych. Barry w ostatnim czasie bardzo mocno obniżył swoje loty i jego wyniki, ale także obraz gry, zdecydowanie nie przypomina tego, co prezentował, chociażby na turniejach UK Open i rywalizacjach w poprzednim sezonie. Bardzo słaby tydzień PC poprzedzający ME, co może tylko utwierdzić w przekonaniu, że nie jest on w najlepszej dyspozycji i nie powinien zagrozić Walijczykowi. Czy tak właśnie będzie? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

Statystyki:

 • Gerwyn Price jest obecnie 5. zawodnikiem rankingu PDC
 • Keane Barry jest obecnie 42. zawodnikiem rankingu PDC
 • Zawodnicy nie zagrali jeszcze ani jednego bezpośredniego pojedynku na scenie telewizyjnej
 • Bilans meczów bezpośrednich to 3:0 dla Gerwyna Price’a
 • Wszystkie oficjalne pojedynki tych zawodników odbyły się w edycjach Players Championship

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC20 2021 – 6:1 Gerwyn Price

PC12 2022 – 6:4 Gerwyn Price

PC18 2023 – 6:5 Gerwyn Price

Bilans meczów w turnieju:

Gerwyn Price:

brak rozegranych dotychczas meczów

Keane Barry:

brak rozegranych dotychczas meczów

Co obstawiać?

W tym meczu zgadzam się z bukmacherami i zdecydowanie uważam, że lepszym zawodnikiem powinien być Gerwyn Price. Walijczyk jest w świetnej dyspozycji i jest głównym faworytem do wygrania całej imprezy. Krótki format rozgrywek może być nieco zdradliwi, ale sądzę, że przy tak słabej dyspozycji Irlandczyka, nie powinien mieć on problemów z pokonaniem go, tym bardziej że w turniejach telewizyjnych Price mocno emocjonalnie wpływa na rywali. Moją propozycją jest zagranie na handicap legów w stronę Gerwyna! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym Forbet od Zagranie!

Gerwyn Price -1,5 legów handicap
Kurs: 1,35
Zagraj!

baner zagranie

Nathan Aspinall vs Ryan Searle: typy i kursy bukmacherskie (26.10.2023 r. – 19:30)

Drugi mecz w kolejności, podczas I rundy Mistrzostw Europy, to angielskie starcie, które jest jednym z najciekawszych meczów 1/16 finału. Nathan Aspinall w roli faworyta podejmować będzie Ryana Searle. Dosyć ciekawe zestawienie, jak na I rundę, gdyż obaj zawodnicy znajdują się w czołówce rankingu PDC, ale tabela kwalifikacji z European Tour ułożyła się tak, że Nathan zajął 13. miejsce, a Ryan był 20. Bukmacherzy wystawili kursy, gdzie według nich większe szanse na awans ma ASP. Mogę się z tym zgodzić ze względu na to, że w turniejach o krótkich dystansach jest on bardziej stabilnym zawodnikiem, w porównaniu do jego dzisiejszego rywala. Jednak patrząc na jego ostatnią formę, to można mieć wrażenie, że nie jest on w tak pewnej dyspozycji, jak jeszcze kilka miesięcy temu, kiedy sprawiał nie jedną niespodziankę. Zdecydowanie jest on w zasięgu Searle’a, który potrafi bardzo mocno narzucić presję na przeciwnika. Jednak często popełnia on głupie błędy na sektorach, co daje więcej przestrzeni na dogonienie przez rywali, a Aspinall jest zawodnikiem, który lubi przycisnąć w końcowych momentach gry na tarczy. Bardzo wyrównany pojedynek, w którym moim zdaniem ciężko wytypować zwycięzcę. Czy warto zaufać propozycji bukmacherów? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie w zakładce Typy Dnia!

NATHAN ASPINALL VS RYAN SEARLE

Kto wygra mecz?
Nathan Aspinall 100%
Ryan Searle 0%
6+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Nathan Aspinall
 • Ryan Searle

 

Statystyki:

 • Nathan Aspinall jest obecnie 6. zawodnikiem rankingu PDC
 • Ryan Searle jest obecnie 15. zawodnikiem rankingu PDC
 • Nathan Aspinall znalazł się wyżej w klasyfikacji kwalifikacyjnej Mistrzostw Europy
 • Bilans meczów bezpośrednich to 4:3 dla Nathana Aspinalla
 • W tym roku zawodnicy zagrali tylko raz w pojedynkach tv i wygrał ją Aspinall – 6:1

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC26 2021 – 7:5 Ryan Searle

PC29 2021 – 6:4 Nathan Aspinall

PC11 2022 – 8:3 Ryan Searle

PC22 2022 – 7:6 Nathan Aspinall

European Tour 8 2023 – 6:1 Nathan Aspinall

Bilans meczów w turnieju:

Nathan Aspinall:

brak rozegranych dotychczas meczów

Ryan Searle:

brak rozegranych dotychczas meczów

Co obstawiać?

W tym spotkaniu nie uważam, a żebyśmy mieli do czynienia z jakimś wyraźnym faworytem. Zarówno Aspinall, jak i Searle mają argumenty, aby awansować do kolejnej rundy. Moim zdaniem ten mecz potrwa nieco dłużej, a niżeli spotkanie, które wcześniej opisywałem. Moją propozycją jest zagranie na minimum 9. legów w spotkaniu Anglików! 

Powyżej 8,5 legów w meczu
Kurs: 1,38
Zagraj!

Dave Chisnall vs Chris Dobey: typy i kursy bukmacherskie (26.10.2023 r. – 20:00)

Drugi mecz angielsko-angielski, których nie brakuje w I rundzie i pewnie nie będzie brakowało w całej drabince Mistrzostw Europy, gdyż jest to najbardziej liczna nacja w turnieju. Będzie to pojedynek lidera kwalifikacji oraz zawodnika, który czekał do ostatniego meczu w poprzednim European Tour, gdyż nie był pewny udział w dzisiejszej rywalizacji. Wiele bezpośrednich rywalizacji w ich przypadku, ale ani jednego w tym sezonie. W poprzednim sezonie mieli okazję mierzyć się właśnie w tej imprezie. Wtedy na poziomie ćwierćfinałów lepszy okazał się Chris Dobey, pomimo że podobnie jak dzisiaj, nie był faworytem tego spotkania. Zdecydowanie w tym meczu możemy spodziewać się ataków na T20 i częstych odwiedzin na 180-tkach, gdyż jest to specjalność obu zawodników. W przypadku Chisnalla można mieć małe wątpliwości, gdyż w ostatnim czasie nie jest w najlepszej formie, czego potwierdzeniem jest jego wynik w poprzednim tygodniu na Playersach. Dobey także może mówić o dużym szczęściu, że w ogóle awansował do głównego turnieju, gdyż musiał liczyć na potknięcie się rywali, aby jego udział w II rundzie ostatniego European Tour, dał mu awans. Będzie to z pewnością bardzo ciekawe starcie, które może zakończyć się nie po myśli faworyta bukmacherów. 

Statystyki:

 • Dave Chisnall jest obecnie 12. zawodnikiem rankingu PDC
 • Chris Dobey jest obecnie 18. zawodnikiem rankingu PDC
 • Dave Chisnall wygrał kwalifikacje do Mistrzostw Europy
 • Chris Dobey był ostatnim kwalifikującym się zawodnikiem do turnieju
 • Bilans meczów bezpośrednich to 6:4 dla Dave’a Chisnalla
 • W tym roku zawodnicy nie zagrali żadnego pojedynku bezpośredniego

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

Mistrzostwa Europy 2022 – 10:7 Chris Dobey

PC29 2022 – 6:4 Dave Chisnall

PC30 2022 – 6:1 Dave Chisnall

Bilans meczów w turnieju:

Dave Chisnall:

brak rozegranych dotychczas meczów

Chris Dobey:

brak rozegranych dotychczas meczów

Co obstawiać?

Podobnie, jak w przypadku poprzedniego meczu Anglików, tak samo i tutaj uważam, że zawodnicy spędzą nieco dłuższą chwilę przy tarczy. Nie spodziewam się tutaj aż tak dużej przewagi Chisnalla, jak zapowiadają to bukmacherzy. Dobey potrafi spinać się na duże turnieje i może sprostać poziomowi, jaki postawi jego starszy rywal. Moją propozycją jest ponownie zagranie na minimum 9. legów w trzecim spotkaniu sesji wieczornej!  

Powyżej 8,5 legów w meczu
Kurs: 1,30
Zagraj!

Kupon-Forbet-dart-triple-26.10.2023

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze