Decydujące spotkania grupy B podczas turnieju RMR! Gram kupon z kursem 2.96!

Zawodnicy Spirit po IEM Katowice

Poznaliśmy już pierwsze zespoły, które odpadły z turnieju, ale też te, które awansowało do najważniejszego turnieju w tym roku. Polskie Ence zmierzy się z Vitality, z którym mają dość dobre wspomnienia. Jak będzie dzisiaj?

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

OG – Gamer Legion

 

OG prezentuje się dość średnio podczas tego turnieju, ale starają się utrzymać w turnieju. Początkowo bardzo wyraźnie przegrali z ekipą Apeks w bardzo słabym stylu. Następnie pokonali Preasy, czyli całkiem ciekawą ekipę z tieru 2. Cała ekipa zaprezentowała się bardzo dobrze podczas mapy Vertigo i zagrali bardzo dobrą stronę broniącą. W trzecim meczu przegrali po bardzo wyrównanym meczu z ECSTATIC, czyli dość niespodziewaną ekipą, jeżeli chodzi o wyniki podczas tego turnieju. Wszyscy zawodnicy oprócz K1to prezentują bardzo dobrą stałą formę podczas turnieju RMR, ale rywale nie byli z najwyższej półki. Żadna z ekip, które były rywalami OG, nie jest faworytem do awansu do kolejnej fazy. Są to drużyny, które tylko i wyłącznie mogą, ale nie muszą. Ekipie OG dalej bardzo dużo brakuje do bycia drużyną, które realnie będzie w stanie rywalizować na najwyższym poziomie. Zaledwie raz, z sześciu rozegranych rund pistoletowych i rundach następnych zwyciężyli. Jest to projekt, który ma bardzo duże ograniczenia, bo mimo młodego wieku zawodników nie rozwijają się aż tak dobrze i szybko pod szyldem OG. Zawodnicy są bardzo utalentowani, ale nie działa to jeszcze w sposób, jaki powinno i nie zapowiada się na wielki progres w stosunku do poprzednich dni czy tygodni.

Gamer Legion przegrało dwa z trzech spotkań podczas turnieju RMR. Przegrali w bardzo słabym stylu mecz otwarcia z Vitality. Następnie pokonali Perę w bardzo dobrym stylu i przegrali z Ence po dogrywce. Wygrywali już wynikiem 9:3, ale ostatecznie ulegli 16:14. Bardzo niewiele brakowało, by ostatecznie wygrali to spotkanie, ale indywidualne błędu zdecydowały o porażce. W ostatnim czasie Gamer Legion pokazało, że potrafi powalczyć, a nawet wygrywać z bardzo dobrymi ekipami. Dalej są na etapie budowy, ale idzie to w dobrym kierunku. Niezależnie od tego, czy dostaną się na Majora, powinni wymienić co najmniej jednego zawodnika w tym zespole, by móc walczyć o jeszcze wyższe cele. Wygrali 2 z 6 rund pistoletowych, co nie jest najlepszym wynikiem. Ostatecznie jednak oba zespoły będą mogły zaciekle powalczyć o ten element rozgrywki. Bardzo dobrze prezentuje się Acor, Snax czy Keoz, ale zdecydowanie brakuje Volta oraz Isaka. Jest to dla nich idealny mecz na lepsze wejście w turniej, bo rywal nie jest aż tak wymagający, jak pozostali.
Przewidywane mapy:
OG ban Nuke
Gamer Legion ban Anubis
OG pick Mirage
Gamer Legion pick Overpass
OG ban Inferno
Gamer Legion ban Ancient
Vertigo was left over

 

Typ: Gamer Legion wygra mecz. Są po prostu lepiej zorganizowaną drużyną na ten moment. Jeżeli nie zagrają wręcz tragicznie w rundach pistoletowych, to powinni wygrać to spotkanie. OG pokazywało już, że nie potrafi grać z drużynami lepszymi od siebie i myślę, że tak będzie też teraz.

Kupon gram z bukmacherem Superbet, który oferuje bardzo ciekawe promocje powitalne, jak i stałe w postaci chociażby super spin. Sprawdź kod promocyjny superbet i przekonaj się sam. Analizy na esport, sprawdź w zakładce typy na esport.

Gamer Legion wygra mecz
Kurs: 1.60
Zagraj!

baner grupa zagranie

Spirit – Heroic

 

W tym spotkaniu chciałbym się skupić na nowej gwieździe sceny esportowej, czyli Donkowi. Od kilku miesięcy pokazuję, że jest to nie tylko wybitny talent, ale zawodni, który już w tym momencie może walczyć o najwyższe cele. Podczas IEM Katowice udowodnił, że jest jeszcze lepszy, niż ludziom mogło się to wydawać. Jest to zawodnik utalentowany na bardzo wielu polach, bo doskonale czyta przestrzeń i jednocześnie potrafi zdobyć otwierające zabójstwo. Ostatnie dwa spotkania, mogą sugerować lekki spadek formy. Trzeba jednak pamiętać, że takie mecze się zdarzają, zwłaszcza gdy wszyscy chcą cię zatrzymać. W spotkaniu z Heroic rywal nie będzie mógł skupić się na ograniczeniu Donka, ze względu na inne indywidualności Spirit. Mouz potrafiło to wszystko zrobić, mając bardzo dobry plan taktyczny, ale też indywidualne pozycje były przystosowane do kontrowania graczy Spirit. Na IEM Katowice wykręcał wyniki, które nie mieściły się ludziom w głowach i dlatego sądzę, że niezależnie od lepszej czy gorszej formy będzie w stanie pokazać bardzo dobry poziom. Podczas tego turnieju osiąga średnio 15 zabójstw na mapę, ale grał w tym czasie dwa razy mapę Vertigo. Wydaje mi się, że jest to potencjalnie najsłabsza mapa do grania przez Donka, a Heroic nie powinno jej wybrać.
Przewidywane mapy:
Heroic ban Inferno
Spirit ban Vertigo
Heroic pick Mirage
Spirit pick Ancient
Heroic ban Overpass
Spirit ban Anubis
Nuke was left over

 

Typ: Donk powyżej 38.5 zabójstw (pierwsza i druga mapa). Jest to zawodnik specjalny, jeżeli chodzi o umiejętności czy wyczucie gry. Nie sądzę by ostatnie mecze wpłynęły negatywnie na jego dalszą formę w turnieju. Zresztą udowodnił, że dalej potrafi w meczu z Ence, gdzie osiągnął 18 zabójstw przy czterech śmierciach.

Analizy na mecze z innych dyscyplin, możesz znaleźć w zakładce typy dnia.

Donk powyżej 38.5 zabójstw (1 i 2 mapa)
Kurs: 1.85
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 21.02.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze