Decydujące mecze grupy B na BetBoom Dacha! Gram kupon z kursem 2.48!

Zawodnicy Virtus Pro po IEM Katowice

Astralis w meczu o wszystko z nowym składem. Czy będą w stanie pokonać Furię rozpędzoną po ostatnich zwycięstwach? Oprócz tego Cloud9 w starciu z MIBR o pierwsze miejsce w grupie i awans do kolejnej fazy.

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3x zakład bez ryzyka do 111 zł  – 100% zwrot na konto główne (do wypłaty BEZ obrotu!)

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

CASHBACK: 3 x 111 zł  - 100% zwrot na konto główne

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cloud9 – MIBR

 

W tym meczu chciałbym się skupić na pojedynku między Ax1le i Electroniciem. Zazwyczaj nie jest to proste, by przewidzieć czy dany gracz, akurat dzisiaj będzie miał swój dzień i zagra lepiej od kolegi/rywala. Uważam jednak, że Electronic jest w wybitnej formie i ciężko go będzie zatrzymać. Co bardzo ważne MIBR jest w bardzo dobrej formie ostatnimi czasy i nie powinien być to tak prosty mecz dla Cloud9, jak to było z Gamer Legion. MIBR może się realnie postawić, pytanie jednak, czy są gotowi na tak duże wyzywanie. Electronic w ostatnim miesiącu osiąga 0.85 zabójstw na rundę. Oczywiście próbka nie jest może duża, bo to zaledwie 5 spotkań, ale w porównaniu do Ax1Le, który osiąga 0.68, jest to dość spora różnica. Co jeszcze bardziej istotne, Axe1Le najlepsze wyniki osiągał na mapach Overpass i Mirage, które prawdopodobnie nie zostaną rozegrane. Overpass na pewno zostanie zbanowany przez MIBR, a Mirage powinien być zbanowany przez Cloud9, ale nie wiem, czy nie będą chcieli sprawdzić się na tej mapie. Ostatecznie zapewne zbanują Vertigo, ale ciężko przewidzieć co tak naprawdę planuje Cloud9. Niezależnie od tego Electronic jest obecnie gwiazdą zespołu i zawodnikiem, pod którego gra jest ułożona. Booml4, czyli dowodzący bardzo dobrze zna jego możliwości i potrafi wykorzystać wybitne umiejętności strzeleckie Electronica.

Przewidywane mapy:
MIBR ban Overpass
Cloud9 ban Vertigo
MIBR pick Mirage
Cloud9 pick Anubis
MIBR ban Inferno
Cloud9 ban Nuke
Ancient was left over

 

Typ: Electronic więcej zabójstw od Ax1Le. Uważam, że MIBR postawi się i wywalczy zdecydowanie więcej rund od Gamer Legion, a co za tym idzie w tabeli będą większe różnice niż w pierwszym meczu Cloud9. Co ciekawe najwięcej zabójstw i tak zdobył Electronic.

Kupon gram z bukmacherem Totalbet, który oferuje bardzo dobrą i szeroką ofertę na esport. Sprawdź kod promocyjny totalbet i przekonaj się sam. Analizy na inne mecze esportowe, możesz sprawdzić w zakładce typy na esport.

Electronic więcej zabójstw od Ax1le
Kurs: 1.55
Zagraj!
baner grupa zagranie

Astralis – Furia

 

Bardzo ciekawe spotkanie, które zadecyduje o pozostaniu w turnieju. Chciałbym się jednak skupić na dwóch zawodnikach, czyli Kscerato oraz Stavn. Wczorajszy dzień pokazał, że nie będzie tak łatwo przewidzieć map, które mogą zostać rozegranie, ale wydaje mi się, że tym razem może być to nieco bardziej klarowne. Furia często gra mapę Mirage, która pasuje Astralis, dzięki czemu będą mogli wybrać mapę dla siebie komfortową, jaka będzie Ancient. Oznacza to, że oba zespoły zagrają na mapach dla siebie raczej komfortowych. Kscerato jest najlepszy graczem swojego zespołu w ostatnich trzech miesiącach na tych mapach. Stavn grał ostatnio rzadko, a mimo tego nie prezentował się tam zbyt dobrze. W pierwszym meczu Stavn zagrał bardzo słabo i ciekawe czy wynika to z jego roli lub stylu gry Blamefa oraz Device. Blamef jest raczej znany z bardzo dobrego wykorzystywania przestrzeni, gdy rywal gra rundy ekonomiczne. Ciężej graczom takim jak Stavn czy Jabbi o zabójstwa, ze względu na wysoki status dwóch gwiazd Astrali i ograniczone jeszcze zgranie czy pewność siebie. Na ten moment Stavn powinien być trzecim najlepszym graczem swojej ekipy. Kscerato za to jest gościem, który przeważnie jest najlepszym zawodnikiem Furii i myślę, że to przeważy na większej liczbie zabójstw.

Przewidywane mapy:
Astralis ban Nuke
Furia ban Anubis
Astralic pick Ancient
Furia pick Mirage
Astralis ban Vertigo
Furia ban Inferno
Overapass was left over

 

Typ: Kscerato więcej zabójstw od Stavna. Nie wydaje mi się, żeby Astralis wygrało to spotkanie gładko, a przy zaciętym spotkaniu zabójstwa rozłożą się w Astralis bardziej równomiernie z przewagą na Blamefa i Device’a. Kscerato natomiast jest główną postacią drużyny i gra regularnie na najwyższym poziomie indywidualnym.

Analizy na spotkania z innych dyscyplin, możesz sprawdzić w zakładce typy dnia.

Kscerato więcej zabójstw od Stavna
Kurs: 1.6
Zagraj!
kupon na esport 7.12.2023

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze