Darterski misz masz, a więc czas na UK Open! Kupon na start rywalizacji z kursem 2,43!

tablica dart z przyblizenia

Przed nami jeden z najbardziej popularnych turniejów darta, a to dlatego, że rywalizacja trwa trzy dni, a zawodników w imprezie jest co niemiara. Tak zwany turniej niespodzianek, czy też turniej szansy, gdyż startują w nim zawodnicy, którzy nawet nie posiadają pozycji w rankingu PDC. Sesja popołudniowa będzie miała sporo właśnie takich zawodników, o których niewiele wiadomo w przypadku gry na scenie telewizyjnej. Czy czeka nas impreza pełna niespodzianek? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia moich propozycji na UK Open! 

forbet-kod-promocyjny-baner-promocja-euro-2024

Lukas Wenig vs Tom Lonsdale: typy i kursy bukmacherskie (01.03.2024 r. -12:25)

UK Open często porównywany jest do piłkarskiego FA Cup, a to ze względu na bardzo dużą liczbę uczestników oraz możliwość poznania zawodników, których na co dzień nie widuje się na turniejach Players Championship oraz turniejów telewizyjnych. Jest to zdecydowanie szansa dla nowych uczestników, których także i dzisiaj nie brakuje. UK Open rozpoczniemy od kuponu w Forbet! Jeżeli nie posiadasz tam konta, załóż je z kodem promocyjnym Forbet od Zagranie! Do bliższego poznania dojdzie w meczu niemiecko-angielskim, gdzie Lukas Wenig, którego już niektórzy mogą kojarzyć z występów w European Tour oraz zdobycia w tym roku karty PDC, zmierzy się z Tomem Lansdale’m, a więc Anglikiem, którego bardziej kojarzą obserwatorzy turnieju Modus Super Series. Nie jest on zawodnikiem klasyfikowanym, stąd od razu mniejsze szanse na jego awans i pokonanie dzisiejszego przeciwnika. Anglik nie miał jeszcze okazji rywalizować na scenie telewizyjnej, co moim zdaniem mocno może wpłynąć na jego dyspozycję, która i tak nie jest na jakimś wygórowanym poziomie. Oglądając go w MSS można było mieć bardzo różne wrażenie, gdyż raz zagra na średniej powyżej 95/100 punktów, ale jego taki typowy poziom to okolice 84. punktów. Dodatkowo nie grywał w telewizji oraz głównie znamy go z jeszcze krótszych dystansów meczowych, niż “best of 11 legs”. Lukas ma już pewną mentalność zawodnika, który jest rozegrany i w takim meczu tym bardziej powinien być pewny siebie w kwestii awansu. Niemiec grał i w Modusie i w PC oraz na scenach telewizyjnych. Sądzę, że to właśnie ten czynnik będzie dzisiaj decydujący. Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

LUKAS WENIG VS TOM LONSDALE

Kto wygra mecz?
Lukas Wenig 100%
Tom Lonsdale 0%
4+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Lukas Wenig
 • Tom Lonsdale

 

Statystyki:

 • Lukas Wenig jest obecnie 109. zawodnikiem rankingu PDC
 • Tom Lonsdale nie jest klasyfikowany w rankingu PDC
 • Będzie to pierwszy mecz bezpośredni tych zawodników
 • Dla Anglika jest to debiut na imprezie telewizyjnej PDC

Mecze bezpośrednie od 2021 roku:

Brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów w turnieju:

Lukas Wenig: 

Jest to pierwsze spotkanie zawodnika w turnieju

Tom Lonsdale:

Jest to pierwsze spotkanie zawodnika w turnieju

Co obstawiać?

Bukmacherzy, podobnie jak i ja, widzą tutaj faworyta w zawodniku z Niemiec. Dzieje się tak pewnie głównie dlatego, że jest on znacznie bardziej rozegrany na dużych imprezach i w krótkich, ale dłuższych niż w Modusie formatach, gdzie często zawodnikom o mniejszym doświadczeniu ciężko jest utrzymać poziom gry na pełnym dystansie. W moim przekonaniu to właśnie Lukas zanotuje lepszy mecz i awansuje do kolejnej rundy! 

Lukas Wenig wygra
Kurs: 1,49
Zagraj!

baner zagranie

Jules van Dongen vs Thibault Tricole: typy i kursy bukmacherskie (01.03.2024 r. -12:50)

Drugi mecz to spotkanie I rundy, ale z bardzo dobrze znanymi nazwiskami z touru, a więc mecz Amerykanina Julesa van Dongena z Thibault Tricole, a więc zawodnikiem, który bardzo dobrze zapamiętany został w ostatnich Mistrzostwach Świata. Dwaj zawodnicy, którzy moim zdaniem są bardzo bliscy siebie poziomem i zdecydowanie może być to jeden z najlepszych pojedynków I rundy. Spotkają się ze sobą doświadczeni i ograni zawodnicy, którzy do tej pory spotkali się tylko raz, a ich mecz odbył się na pełnej długości legowej. Pewnie będzie to spotkanie o podobnych wartościach na tarczy i o przewadze na doublach, która doprowadzi do awansu. W ostatnim czasie znacznie lepiej spisuje się Francuz, który po otrzymaniu karty już powoli pnie się ku górze. Dla Amerykanina to lekko gorszy okres, ale dalej jest to groźny i stabilny zawodnik, który jest w stanie zagrać na wysokim poziomie z niebezpieczeństwem dla dużo bardziej doświadczonych graczy. Jakim wynikiem może zakończyć się tak równo zapowiadające się starcie? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

Statystyki:

 • Jules van Dongen jest obecnie 120. zawodnikiem rankingu PDC
 • Thibault Tricole jest obecnie 105. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 1:0 dla Amerykanina

Mecze bezpośrednie od 2021 roku:

PC8 2023 – 6:5 Jules van Dongen

Bilans meczów w turnieju:

Jules van Dongen: 

Jest to pierwsze spotkanie zawodnika w turnieju

Thibault Tricole:

Jest to pierwsze spotkanie zawodnika w turnieju

Co obstawiać?

Będę utrzymywał zdanie, że będzie to starcie dwóch równych sobie zawodników, którzy powinni po prostu próbować utrzymywać swój licznik. Ich jedyny do tej pory mecz zagrali na pełnym dystansie i dzisiaj oczekuje bardzo podobnego rezultatu. Dla obu zawodników jest to pierwszy turniej tv w tym sezonie i liczę na dobry mecz z ich strony. Moją propozycją na to spotkanie jest zagranie na minimum 9 legów w spotkaniu! 

Powyżej 8,5 legów w meczu
Kurs: 1,35
Zagraj!

Jacques Labre vs Steve Lennon: typy i kursy bukmacherskie (01.03.2024 r. -14:00)

Ostatnie spotkanie, które trafi na mój kupon to starcie kolejnego Francuza, który na ten moment jest wyżej rozstawiony, a niżeli wspomniany powyżej Tricole, ale jego występy w ostatnim czasie nie stoją jednak na wysokim poziomie. Labre dalej posiada kartę PDC, ale w rywalizacji Players Championship nie wygrał od października poprzedniego roku. Jego forma jest mocno zastanawiająca i jeżeli nie podniesie poziomu swojej gry, będzie mu bardzo trudno o pozostanie w rankingu PDC. Kartę stracił w poprzednim roku jego rywal, ale podczas Q-School szybko wyjaśnił sprawę i bezpośrednio awansował z powrotem do najlepszych zawodników świata. Zdecydowanie podniosło to jego pewność siebie i Irlandczyk ponownie pokazuje się z lepszej strony, a niżeli gra z poprzedniego roku, gdzie mocno brakowało mu mentalnej siły i odpowiedniej skuteczności na podwójnych. Obecnie wygląda to nieco lepiej i sądzę, że poradzenie sobie z Francuzem powinno być dla niego formalnością. 

Statystyki:

 • Jacques Labre jest obecnie 99. zawodnikiem rankingu PDC
 • Steve Lennon jest obecnie 93. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 2:0 dla Lennona

Mecze bezpośrednie od 2021 roku:

PC5 2023 – 6:2 Steve Lennon

PC16 2023 – 6:3 Steve Lennon

Bilans meczów w turnieju:

Jacques Labre: 

Jest to pierwsze spotkanie zawodnika w turnieju

Steve Lennon:

Jest to pierwsze spotkanie zawodnika w turnieju

Co obstawiać?

Ten mecz potraktowałem, jako spotkanie, które powinno podbić kurs i dać na pozytywne zamknięcie kuponu. Irlandczyk jest zdecydowanym faworytem i powinien poradzić sobie z Francuzem. Steve jest także bardziej doświadczony oraz ograny na takich turniejach. Moim zdaniem spotkanie padnie jego łupem i Irlandczyk awansuje do II rundy! 

Steve Lennon wygra
Kurs: 1,21
Zagraj!

Kupon triple dart Forbet 01.03.2024

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze