Dallas Stars – Edmonton Oilers: typy, kursy i zakłady bukmacherskie I 01.06.2024

Dallas Stars - Edmonton Oilers

Na wschodzie piłkę meczową będą mieli Florida Panthers, dzięki wygranej poprzedniej nocy w Nowym Jorku. Sobotniej nocy na zachodzie Dallas Stars będą walczyć z Edmonton Oilers o zwycięstwo w piątym spotkaniu, które da ogromny komfort przed szóstą potyczką. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z treścią analizy oraz końcowymi propozycjami.

baner Betclic pod grę bez podatku

Dallas Stars – Edmonton Oilers (stan rywalizacji 2-2): typy i kursy bukmacherskie (01.06.2024)

Kod promocyjny Betclic czeka na Ciebie! W trzecim i czwartym meczu szybkie prowadzenie dwoma trafieniami okazało się zgubne. Najpierw przekonali się o tym Edmonton Oilers, którzy dwubramkowego prowadzenia z pierwszej tercji nie potrafili ani podwyższyć, ani utrzymać i w ostatecznym rozrachunku przegrali trzecie starcie. W czwartej rywalizacji jeszcze szybciej na dwubramkowe prowadzenie wyszli Dallas Stars i również okazało się dla nich to zgubne, bo na następnych pięć goli za każdym razem McDavid i spółka cieszyli się z krążka w siatce. Pierwszy mecz finału konferencji miał miejsce w Dallas i zwycięsko z niego wyszli Oilers. Naturalnie trzecie spotkanie miało miejsce w Edmonton i tam wygrali Stars, czyli ponownie przyjezdni. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

grupa hokej zagranie

Sobotniej nocy przenosimy się tam, gdzie to wszystko się zaczęło, czyli do American Airlines Center i trzeba sobie jasno powiedzieć, że Stars raczej nie korzystają z atutu własnego lodowiska i kibiców. W tegorocznej fazie play-off gospodarze u siebie zdążyli już pięć razy zjeżdżać z lodu, jako pokonani. Goście w delegacjach czują się naprawdę dobrze i nie ma u nich wielkiej przepaści pomiędzy ich postawą u siebie a na wyjazdach. Oilers grają równiej bez względu na to, gdzie odbywa się spotkanie i może być to dla nich przewagach przed nadchodzącymi meczami. Przypominam, że na pewno przeniesiemy się jeszcze do Edmonton i w przypadku dalszego remisu w serii wszystko będzie miało swój finał w Dallas i wtedy już poznamy finalistę z zachodu. Zarówno jedni, jak i drudzy do nadchodzącego starcia będą podchodzić bez poważnych osłabień, więc szykuje nam się wyrównana walka do końca.

Statystyki:

  • Bilans domowych spotkań Dallas Stars w play-off wynosi 4Z-2R-3P
  • Bilans wyjazdowych meczów Edmonton Oilers w play-off to 3Z-2R-3P
  • Gospodarze w play-off przegrali wszystkie dogrywki przed własną publicznością
  • Goście w play-off nie przegrali żadnej dogrywki w delegacji

Co obstawić?

Idąc tropem z poprzednich spotkań tych ekip, to zmiana gospodarza oznacza zwycięstwo ekipy przyjezdnej. Doświadczyliśmy tego w pierwszej rywalizacji w Dallas i w pierwszym meczu w Edmonton. Stars dużo lepiej czują się w delegacjach i nie do końca ich atutem może być rozgrywanie siódmego spotkania we własnej hali. Dużo równiej pod tym względem wyglądają Oilers i dla mnie są na obecną chwilę bliżej awansu do finału. Z drugiej strony o słaby mecz golkipera gości nie jest trudno i nikogo nie zdziwi fakt, że w dużej części przez niego nie uda się odprawić Stars. Sobotniej nocy skuszę się na wygraną Edmonton Oilers nad Dallas Stars, ale do tego dorzucam bezpiecznik w postaci zwycięstwa również w dogrywce. Gospodarze dwa razy u siebie grali dogrywkę i dwa razy przegrali, a goście mają 100% skuteczność w dodatkowym czasie gry, więc z mentalnego punktu widzenia w razie dogrywki w lepszej sytuacji będą goście. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Edmonton Oilers końcowe zwycięstwo
Kurs: 1.99
Zagraj!
Kupon betclic NHL

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze