Dallas Stars – Colorado Avalanche: typy, kursy i zakłady bukmacherskie I 16.05.2024

Zawodnik Avalanche

Dwa zespoły nie były w stanie zamknąć swoich serii czwartym zwycięstwem i będą zmuszone do rozegrania co najmniej sześciu, jak nie siedmiu meczów. Dallas Stars zagrają czwartkowej nocy z Colorado Avalanche i będą starać się o ostatnie zwycięstwo i zameldowanie się w finale konferencji. Czy im się to uda? Przyjrzymy się obu zespołom w tej analizie, do której zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Fortuna baner z ofertą na start

Dallas Stars – Colorado Avalanche (stan rywalizacji 3-1): typy i kursy bukmacherskie (16.05.2024)

Za nim pójdziemy dalej, zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego w Fortunie! Lepiej nie mogli sobie wymarzyć powrotu z Denver hokeiści Dallas Stars, którzy wygrali dwa spotkania na terenie Avalanche, a na dodatek były to bardzo przekonujące zwycięstwa. Czwartkowej nocy przenosimy się do Dallas i przed własną publicznością Stars mogą rozstrzygnąć zmagania w tej serii i świętować awans do finału konferencji. Kilka godzin przed drugim spotkaniem w Denver doszło do sporego poruszenia, bo zawieszony przynajmniej do początku następnego sezonu został Valeri Nichushkin. Nie chodzi tutaj o wybryki na lodzie, ale bardziej poza nim. Oznacza to, że Avalanche zostali bez swojego najlepszego strzelca na najważniejsze mecze, w które zdecydują o ich dalszym bycie w play-off.

Napastnik gości jest nie tylko najlepszym strzelcem zespołu, ale również jednym z najskuteczniejszych graczy wśród wszystkich biorących udział w walce o Puchar Stanleya. W Colorado dwukrotnie Stars znaleźli sposób na ofensywę Avalanche, bo ci zdołali zdobyć tylko po jednym trafieniu. Na pewno Avs nie byli przygotowani na stratę swojego najlepszego strzelca i to jeszcze na tak krótko przed rozpoczęciem meczu. Niespodziewana sytuacja sprawiła, że MacKinnon i spółka fatalnie weszli w pierwszą tercję i zdołali oddać zaledwie dwa celne strzały. Kolejny raz w tej serii Stars zdołali zaskoczyć Avs grając o jednego zawodnika mniej, a swoje w ofensywie ponownie dołożył obrońca, a na dodatek Oettinger z formacją defensywną szczelnie bronią dostępu do bramki. Do zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • Dallas Stars w play-off wygrali 3/6 domowych spotkań
  • Colorado Avalanche w play-off przegrali 2/5 wyjazdowych meczów
  • W wyjazdowych starciach Avalanche 2/5 razy padało powyżej 8 goli
  • W domowych meczach Stars 0/6 razy padło powyżej 8 bramek

Co obstawić?

Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie. Mocno osłabieni byli Colorado Avalanche, którzy na godziny przed samym meczem stracili swojego najlepszego strzelca. Nadchodzącej nocy zbyt wiele się nie zmieni, bo czasu na wytrenowanie nowych schematów było po prostu za mało. Dallas Stars w Denver wytrącili argumenty ofensywne swojemu rywalowi i myślę, że będą kontynuować, to w nadchodzącym starciu. Moja propozycja dotyczy wygranej gospodarzy w regulaminowym czasie gry, ale do tego dorzucam jeszcze bramki i myślę, że nie padnie ich powyżej ośmiu.

Dallas Stars wygrana + Poniżej 8,5 goli w meczu
Kupon NHL Fortuna

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze