Czy Spirit przerwie serię zwycięstw Mouz! Gramy SOLO z kursem 2.33!

Zawodnicy Spirit podczas IEM Katowice

Ostatni dzień turnieju BetBoom Dacha, w którym zmierzą się zespoły, które były wyraźnymi faworytami przed turniejem. Spirit jest potencjalnie najlepszą ekipą świata, a Mouz po wygranej ESL Pro League kontynuuje serię zwycięstw. Kto okaże się zwycięzcą turnieju?

STS kod promocyjny.

Spirit – Mouz

 

Finał turnieju BetBoom Dacha, w którym zmierzy się Spirit z Mouz. Teoretycznie faworytem jest Spirit, ale wiemy, że Mouz potrafi zaskoczyć swoich rywali. Finał odbędzie się w formacie bo5, co daje pole do ciekawych manewrów. W tym meczu chciałbym skupić się na dwóch graczach Spirit, a konkretniej na Chopper i Magixx. Chopper to kapitan formacji Spirit, który jest w bardzo dobrej dyspozycji. Zalicza 0.71 zabójstw na rundę podczas tego turnieju przy zaledwie 0.47 Magixxa. Teoretycznie więc wydaje się, że to on powinien zdobyć więcej zabójstw podczas tego spotkania. Ja jednak uważam, że Magixx może bardzo dużo zyskać na formacie tego spotkania. Nie sądzę, by którakolwiek z drużyn wygrała 3:0, bo te formacje są po prostu zbyt mocne, by nie wygrać przynajmniej jednej map. Vitality przegrało wynikiem 3:0, bo Zywoo nie grał tak dobrze, jak wcześniej. Mouz to kolektyw, który świetnie współpracuje, a Spirit oprócz Donka ma, chociażby Sh1ro czy Zont1x. Takie spotkanie na pewno będzie bardzo wyczerpujące dla zawodników, a przed wszystkim dla dowodzących. Zarządzanie taką drużyną podczas finału jest naprawdę wyczerpujące, zwłaszcza że może być nawet 5 map. Myślę, że Magixx może mieć w tym wszystkim istotniejszą rolę. Może on wziąć ciężar zabójstw na swoje barki, zwłaszcza że po słabszej pierwsze fazie będzie chciał na pewno coś sobie i innym udowodnić. Mapy mogą być naprawdę zacięte, bo oba zespoły potrafią grać wiele map. Myślę, że jeżeli będzie to zacięte spotkanie, to skupienie Choppera nie będzie tak wysokie i zdecyduje się grać prostsze bronie i prostsze rozwiązania. Mając w zespole Donka, czasem wystarczy stworzyć mu nieco przestrzeni nawet za koszt oddania życia. Spirit rozegrało dotychczas format bo5 dwa razy i w obu tych spotkaniach Magixx zdobył więcej zabójstw. W meczu z Faze gdzie wygrali 3:0, zdobył zaledwie 3 zabójstwa więcej, ale w spotkaniu z Virtus Pro gdzie wynik był 3:2 dla Spirit, Magixx miał 13 zabójstw więcej.
Przewidywane mapy:
Spirit ban Inferno
Mouz ban Anubis
Spirit pick Ancient
Mouz pick Nuke
Spirit pick Vertigo
Mouz pick Mirage
Dust 2 was left over

 

Typ: Magixx więcej zabójstw od Choppera. Uważam, że jest to ryzykowny typ, ale na pewno ma solidne podstawy. W ostatnich trzech miesiącach Spirit rozegrało trzy spotkania przeciwko zespołom z top 5. Magixx w ciągu tych spotkań zdobył 17 zabójstw więcej, a pamiętajmy, że były w formacie bo3. Przy zaciętym spotkaniu sądzę, że Chopper zdecydowanie bardziej skupi się na taktyce i rywalu, niżeli na zdobywaniu zabójstw nawet tych prostych.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ostatnio wprowadził super przewagę, dzięki której przy odpowiedniej przewadze jednej z drużyn zakład zostanie automatycznie zaliczony. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport. Analizy z inncyh dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

baner grupa zagranie
Zdjęcie na kupon esport 19.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze