Czy Snax zatrzyma BIG? Gramy kupon z kursem 2.23!

Snax zawodnik Gamer Legion

Kwalifikacje Thunderpick to idealna szansa dla zespołów by zagrać o bardzo duże pieniądze. W głównym turnieju zagrają tylko cztery ekipy, a główna nagroda to 450 000$. Czy BIG wygra spotkanie z Gamer Legion i awansuje do półfinału kwalifikacji Thunderpick?

Baner Betcris

Gamer Legion – BIG


Gamer Legion
jest dalekie od optymalnej formy i potrzebują sporo czasu, by ponownie zbudować odpowiednie podstawy. W ciągu ostatnich dwóch tygodni przegrali spotkania z Blessed, Monte oraz Sashi. Udało im się wygrać z Mouz NXT oraz Gun5. Praktycznie każde spotkanie dostarcza sporych emocji, bo Gamer Legion gra bardzo zacięte mapy. W każdym dotychczasowym spotkaniu przegrali co najmniej jedną mapę, a rywale przecież nie byli wcale tak wymagający. Nowi zawodnicy Gamer Legion mają dość spory potencjał, ale potrzebują czasu, by wszystko wokół dobrze ze sobą działało. Podczas tych kwalifikacji pokonali Gun5 oraz Mouz NXT. W pierwszym spotkaniu mieli bardzo duże problemy przeciwko teoretycznie słabszemu rywalowi. Na każdej mapie mieliśmy co najmniej 23 rudny i bardzo bliski wynik. W meczu z Mouz NXT pokazali lepiej, ale rywal musiał grać z zastępstwem za Chr1zN. Nie była to też wcześniej ogłoszona zmiana, więc nie sądzę by Mouz NXT było przygotowane, na takie granie. W rundach pistoletowych wygrali 8 z 12 rund pistoletowych, jeżeli wliczamy w to wygrane rundy pistoletowe, konwersję oraz wygrane rundy force. Bardzo dobrze prezentuję się podczas tego turnieju Volt, który osiągnął rating 1.17. Tuż za nim jest sl3nd oraz Andu, którzy pokazują, że w przyszłości mogą być naprawdę ważnymi elementami zespołu tier 1.
BIG zaczyna prezentować się coraz lepiej w ostatnim czasie i być może wejdą w końcu na najwyższe obroty. Przegrali jedynie 2 z 6 spotkań w ostatnim czasie i to przeciwko całkiem ciekawym ekipom. Przegrali bowiem wynikiem 2:1 z BetBoom oraz OG. Byli w stanie rywalizować z ekipami, które potrafią zagrozić niezłym ekipom na poziomie tier 2. Wygrali spotkania z Eyeballers, Gods Reign, Forze oraz Leon. Podczas tych czterech wygranych spotkań stracili jedynie jedną mapę, przeciwko Forze na mapie Ancient gdzie BIG zdobyło 10 rund. Podczas kwalifikacji Thunderpick wygrali dość łatwo z Leon i Eyeballers i nie stracili przy tym żadnej mapy. Podczas tego turnieju najlepiej prezentuje się Krimbo, który osiągnął rating na poziomie 1.49. Praktycznie każdy zawodnik BIG prezentuje się bardzo dobrze, jedynym wyjątkiem jest Syrson, który zdobył zaledwie 1.01 ratingu. BIG w rundach pistoletowych prezentowali się dość średnio jak na to, że wygrali wszystkie mapy. Wygrali około 50% rund pistoletowych, wliczając w to konwersję, wygrane pistoletówki oraz rundy force. Problemem w spotkaniu z Gamer Legion będzie zbanowanie mapy Anubis przez rywali. Pamiętajmy jednak, że Gamer Legion w każdym dotychczasowym spotkaniu stracili co najmniej jedną mapę.
Przewidywane mapy:
Gamer Legion ban Anubis
BIG ban Mirage
Gamer Legion pick Overpass
BIG pick Vertigo
Gamer Legion ban Inferno
BIG ban Nuke
Ancient was letf over

 

Typ: BIG wygra mecz. Na ten moment są lepiej zorganizowaną ekipą i potrafią grać pod presją. Gamer Legion to ciągle nowa drużyna i popełnia sporo błędów. BIG jest na ten moment w lepszej dyspozycji i mają bardzo duże szanse, by wygrać całe kwalifikacje. Na ten moment są najlepszą ekipą obok Gamin Gladiators, które jest w drugiej części drabinki.

Kupon gramy z bukmacherem Betcris, który oferuje sporą liczbę zakładów na esport. Sprawdź kod promocyjny betcris i przekonaj się sam. Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

BIG wygra mecz
Kurs: 1.55
Zagraj!
baner grupa zagranie

Bleed – Mouz NXT


Bleed
gra bardzo dobrze w ostatnim czasie i wygrywa zdecydowaną większość spotkań. W ostatnich czterech tygodniach przegrali zaledwie 4 spotkania z Enterpise, dwukrotnie BetBoom oraz 3DMAX. W tym czasie wygrali 9 spotkań z takimi ekipami jak chociażby Sinners, KOI czy Sampi. Wyniki na pewno imponują, ale brakuje im jeszcze weryfikacji na wyższym poziomie. To, co będzie dla nich taką weryfikacją to kwalifikacje turnieju Thunderpick, w których zmierza się ze zwycięzcą spotkania Big oraz Gamer Legion. Już w niedziele będą mieli okazje powalczyć o finał kwalifikacji do turnieju, w którym do wygrania jest aż 450 000$. Pytanie, co będzie chciało pokazać Bleed w meczu na Mouz NXT. Obie ekipy wygrały swoje pierwsze spotkania, więc Bleed nie musi zależeć specjalnie na wygraniu tego spotkania, mając w perspektywie półfinał kwalifikacji. W pierwszym spotkaniu Res Regional Series mierzyli się z Alternate Attax, z którym wygrali wynikiem 2:0. Byli zdecydowanie lepszą ekipą, chociaż rywal był o krok od dogrywki na drugiej mapie. Bleed gra solidnie podczas rund pistoletowych z wysokim procentem wygranych rund pistoletowych wynoszącym 55% i 88% konwersji rund po wygranych pistoletówkach. W meczu z Mouz NXT Bleed może zagrać bardziej eksperymentalną mapę, by dać jak najmniej informacji rywalowi przed spotkaniem z nimi.
Mouz NXT prezentuje się bardzo dobrze jak na zespół akademii. W ostatnich trzech tygodniach wygrali większość swoich spotkań i ulegli jedynie przeciwko Permitta i Gamer Legion, z którym musieli grać, mając zastępstwo w składzie. W tym czasie pokonali Parivsion, B8, Zero Tencaity, Alliance, Jano, Ence Academy oraz Enterprise. Rywale nie byli zbyt wymagający, ale Mouz NXT na przestrzeni tych siedmiu spotkań straciło zaledwie dwie mapy. W spotkaniach z Permittą oraz Gamer Legion również wygrali mapę i byli w stanie powalczyć z rywalem. W meczu z Bleed zablokują jedną z najlepszych map swojego rywala, co może mieć kluczowe znaczenie dla przebiegu spotkania. W rundach pistoletowych Mouz NXT prezentuje się bardzo dobrze, bo wygrali prawie 64% takich rund. Jeżeli poprawią procent konwersji, który wynosi zaledwie 78, to będą potencjalnie najlepszą ekipą tier 2/3 pod tym względem. W pierwszym meczu podczas Res Regional Series poradzili sobie z Enterpise i wygrali wynikiem 2:0. Mieli spore problemy na Inferno, ale ostatecznie udało im się wygrać ę mapę po dogrywce. Najlepszymi graczami Mouz NXT byli w tym spotkaniu PR oraz Sirah, którzy zagrali bardzo dobre spotkanie, osiągając prawie 100 średnich obrażeń na rundę. Dwa miesiącu temu Mouz NXT pokonało Bleed wynikiem 2:1, więc na pewno będą czuć się pewniej niż dotychczasowi rywale Bleed. Mouz NXT na mapie vertigo ma 85% wygranych, przy rozegraniu aż 20 map. Ostatnim razem, gdy te drużyny mierzyły się na vertigo, to Mouz NXT wygrało 13:8.
Przewidywane mapy:
Mouz NXT ban Mirage
Bleed ban Nuke
Mouz NXT ppick Vertigo
Bleed pick Anubis
Mouz NXT ban Overpass
Bleed ban Ancient
Inferno was left over

 

Typ: Mouz NXT handicap map +1.5. Uważam, że akademia Mouz wygra co najmniej jedną mapę w tym spotkaniu. Ten mecz nie zmieni nic w perspektywie Bleed, a myśl o półfinale kwalifikacji Thunderpick może przeważyć w ich głowie. Samo Mouz NXT jest bardzo groźne i na Vertigo powinno sobie poradzić z rywalem.

Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Mouz handicap map +1.5
Kurs: 1.38
Zagraj!

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze