Czy Nemiga zdominuje Alliance? Gramy kupon z kursem 2.64!

Zawodnicy Faze po IEM Katowice

Kwalifikacje turnieju Thunderpick  to szansa dla słabszych zespołów na zdobycie udziału w turnieju ze sporą pulą pieniędzy do wygrania. Nie ma w kwalifikacjach zbyt wielu zespołów z tier 1, więc szanse się zwiększają dla reszty zespołów. Ostatecznie w tych kwalifikacjach awansuje tylko jedne.

STS kod promocyjny

Nemiga – Alliance

 

Nemiga zaliczył naprawdę ciekawy występ podczas IEM Chengdu. Mimo że wygrali tylko jeden mecz ze słabym rywalem, jakim był Steel Helemt, to i tak mogą być z siebie zadowoleni. Wygrali aż 8 rund na Inferno przeciwko Faze, czyli triumfatorowi całego turnieju. Do tego zagrali bardzo równe mapy z Flyquest, obie przegrane po dogrywkach. Flyquest zaprezentowało się na tym turnieju bardzo dobrze, pokonali Cloud9, Nemigę, wygrali mapę na Virtus Pro i mogli wygrać z nimi nawet 2:0. Ostatecznie odpadli z turnieju po porażce na Faze. Nemiga wygląda naprawdę groźnie, zwłaszcza Fl4mus, który prezentuje najlepszą formę z całej drużyny. Nemiga oprócz dwóch dość niespodziewanych porażek przed turniejem prezentuje się bardzo dobrze. Wygrywają większość swoich spotkań, ale na pewno przydałoby się, żeby zaczęli grać po prostu więcej spotkań. Turniej Res Regional Series Europe 2 jest dla nich idealny, żeby bardziej się rozegrać i zdobyć większe doświadczenie. Zwycięzca turnieju otrzyma 50 000$, co na pewno da sporo pewności siebie w następnych spotkaniach czy kwalifikacjach do ważniejszych turniejów. Podczas IEM Chengdu wygrali 5 z 10 rund pistoletowych, wliczając w to wygrane pistoletówki, konwersję oraz wygrane rundy force.
Alliance jest w beznadziejnej formie w ostatnich tygodniach i nie wygląda, jakby cokolwiek miało się zmienić. Przegrywają zdecydowaną większość spotkań, a pojedyncze zwycięstwa zaliczają na bardzo słabe ekipy. W ostatnim miesiącu pokonali jedynie Limix, Astralis Talent, Zero Tenacity oraz Havu. Prezentują się bardzo słabo i wyniki to po prostu wyraźnie pokazują. Sami zawodnicy nie są już najmłodsi, a jedyny młody zawodnik to Avid, który wcale nie wygląda specjalnie dobrze. Wszyscy zawodnicy grają po prostu średnio i na ten moment nikt się spcjalnie nie wyróżnia. Żaden z zawodników nie osiągnął 0.7 zabójstw na rundę na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy. W ekipie ich rywali jeden z zawodników osiąga 0.8 zabójstw na rundę, a drugi 0.73. Mapa z najwyższym procentem zwycięstw przez Alliance będzie po prostu zbanowana, przez ich rywali. Alliance zbanuje natomiast najgorszą mapę swoich rywali. Alliance w ostatnim miesiącu jest dosłownie najgorszą drużyną rankingu hltv, jeśli chodzi o procent wygranych rund pistoletowych. Konwersja nie jest taka zła, bo wynosi 83%, ale 36 % wygranych pistoletówek jest po prostu beznadziejnym wynikiem.
Przewidywane mapy:
Alliance ban Nuke
Nemiga ban Overpass
Alliance pick Anubis
Nemiga pick Ancient
Alliance ban Vertigo
Nemiga ban Inferno
Mirage was left over

 

Typ: Nemiga wygra mecz. W turnieju do wygrania są dobre pieniądze, a oprócz kwalifikacji do Thunderpick Nemiga nie ma większych turniejów na horyzoncie. Są zdecydowanie bardziej utalentowani od rywali i jeżeli zagrają tak jak ostatnio, to powinni sobie spokojnie poradzić z rywalem.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który oferuje bardzo ciekawe formy promocji. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy na esport znajdziesz w zakładce typy na esport.

Nemiga wygra mecz
Kurs: 1.6
Zagraj!
baner grupa zagranie

Gaimin Gladiators – Sinners

 

Gaimin Gladiatos zaprezentowało się bardzo dobrze podczas ostatniego Majora. Jeszcze wtedy występowali w innej organizacji, jaką jest Ecstatic gdzie udało im się dostać do głównej fazy Majora. Ostatecznie nie dostali się do fazy pucharowej, ale zaprezentowali się bardzo dobrze przeciwko wymagającym rywalom. Zagrali bardzo dobrze spotkanie z Mouz i byli bardzo blisko pokonania ich w pierwszym meczu. Przegrali dotkliwie na Cloud9, wygrali z Furią i przegrali po trzech mapach z G2. Po Majorze zagrali jedynie pierwsze spotkanie kwalifikacji Thunderpick, gdzie pokonali wynikiem 2:0 Jano oraz przeciwko drużynie Permitta. Mimo wszystko mieli z nimi trochę problemów, bo Jano udało się wygrać aż 18 rund na przestrzeni dwóch map. To, co mogło mieć dość spory wpływ na ten wynik, to przegarnie wszystkich rund pistoletowych. Z Permittą również nie mieli łatwego spotkania, ale ostatecznie wygrali wynikiem 2:1. Mieli teraz kilkanaście dni przerwy od ostatniego spotkania, więc na pewno wrócili do rutyny treningowej i będą rozwijać się w dobrym kierunku. Kwalifikacje do takiego turnieju, to na pewno ciekawy sprawdzian, zwłaszcza że dalej muszą walczyć o obecność na większych turniejach. Kwalifikacja do głównego turnieju to ogromna szansa, bo nie będzie dużej konkurencji, a nagrody będą bardzo duże.

Sinners prezentuje bardzo dobrą dyspozycję w ostatnim czasie i naprawdę zaskakują dobrym wynikami. Udało im się pokonać takie zespoły jak Rebels, Aurora, 9Pandas czy 3DMAX. Są to naprawdę ciekawe zespoły na scenie tier 2, ale to, co je łączy to brak obecności na ostatnim Majorze. Są to naprawdę ciekawe ekipy, ale prawdziwy sprawdzian przyjdzie w takim turnieju jak ten. Awans do głównej fazy turnieju Thunderpick może zmienić bardzo wiele w takiej organizacji. Mogą nie mieć większych szans na awans do innych turniejów z taką pulą nagród. Mieliby również bardzo małą szansę na zwycięstwo w takich turniejach czy nawet na osiągnięcie wysokich miejsc. Sinners prezentowali się raczej dość średnio w rundach pistoletowych, ale to, co ich wyróżnia to aż 32% wygranych rund force w ostatnim miesiącu. Pytanie jednak, czy będą w stanie tak ryzykować z zespołem teoretycznie lepszym w tak istotnym dla każdej z tych drużyn turnieju. Pewność siebie to jeden z kluczowych aspektów tej gry, ale pytanie, czy taki zespół będzie w stanie to pokazać w takich warunkach. Może to być jeden z najważniejszych spotkań tego zespołu w najbliższych miesiącach, więc pytanie, czy wytrzymają presję.
Przewidywane mapy:
Sinners ban Vertigo
Gaimin Gladiators ban Mirage
Sinners pick Ancient
Gamin Gladiators pick Anubis
Sinners ban Inferno
Gamin Gladiators ban Ovepass
Nuke was left over

 

Typ: Gaimin Gladiators wygra mecz. Wydaje mi się, że mieli odpowiednie warunki i czas by dobrze przygotować się na swoich rywali. Mapy wydają się dla nich korzystne i przy dobrym planie powinni sobie poradzić z rywalem.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Gaming Gladiators wygra mecz
Kurs: 1.6
Zagraj!
zdjęcie na kupon esport 17.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze