Czy Nemiga wygra kolejny mecz? Gramy kupon z kursem 2.13!

Zawodnicy Ence oraz Falcons po meczu IEM Katowice

Turniej Res Regional Series 2 Europe to idealna szansa by zmierzyć się z zespołami tier 2 o naprawdę dobrą nagordę. Zwycięzca turnieju otrzyma 50 000$, a pamiętjamy że wszystkie mecze odbywają się online, a same zesoły nie są z najwyższej półki. Kto wygra dzisiejsze spotkania?

Baner Totalbet

Zero Tenacity -Paravision

 

Zero Tenacity jest w bardzo słabej formie w ostatnich tygodniach. Rywale, z którymi się mierzyli, również nie byli najwyższych lotów, a mimo to przegrali większość spotkań. O ile porażki z ex-Preasy, Nemigą czy Mouz NXT można wybaczyć to porażki 2:0 z Alliance, czy Jano to słaby wynik, jeżeli chcą powalczyć o coś w tym składzie. Jedyne zwycięstwa w ostatnich trzech tygodniach to 2:0 na B8 oraz Alternate Attax. Obie te ekipy są po prostu w fatalnej formie i przegrywają większość spotkań. Co ciekawe, dzień po wygranej z B8 zagrali z nimi rewanż, który przegrali bez większych szans na przestrzeni spotkania. Zero Tencaity to nie jest ekipa, która zacznie nagle wygrywać spotkania seriami, albo zacznie rywalizować o wygranie turniejów, nawet tych niszowych. Większość składu jest razem od ponad dwóch lat, a mimo tego nie widać zbyt dużego progresu w ich grze. W rundach pistoletowych prezentowali się raczej dobrze, ale mimo tego nie udało im się wykorzystać tego aspektu swojej gry do wygrywania spotkań. W ostatnim miesiącu przegrali 6 z 9 spotkań wynikiem 2:0. Wygrali dwa spotkania wynikiem 2:0 i przegrali jedno spotkanie wynikiem 2:1 na Sangal.

Paravision w ostatnim miesiącu przegrali większość spotkań. W ich przypadku jednak mierzyli się z dużo bardziej wymagającymi ekipami. Zespół jest stworzony z naprawdę utalentowanych graczy, ale mieli bardzo słaby element w swoim zespole. X5G7V grał bardzo słabo, kiedy był w składzie Paravision i po prostu nie dawał rady grać na takim poziomie. Następnie zamiast niego w kilku spotkaniach grał ktoś na zastępstwo, ale w spotkaniu z Havu wszedł zawodni, który może odmienić ich grę. Belchonokk wrócił do zespołu i zdobył rating 1.42 w meczu z Havu. Cały zespół zagrał bardzo dobrze, ale być może będzie to element, który pozwoli Paravision pójść w dobrym kierunku. Paravision prezentuje się dobrze w rundach pistoletowych, ale mogliby nieco poprawić procent konwersji, bo wynosi on zaledwie 76. Zawodnicy są bardzo utalentowani, a dowodzący to doświadczony zawodnik, który potrafił w przeszłości stworzyć solidny zespół w Forze, z którym trzykrotnie awansował na Majora. W spotkaniu z Zero Tenacity mogą pokazać swoje umiejętności przeciwko rywalowi, który popełnia sporo błędów.
Przewidywane mapy:
Zero Tencaity ban Ancient
Paravision ban Inferno
Zero Tencaity pick Anubis
Paravision pick Mirage
Zero Tenacity ban Nuke
Paravision ban Overpass
Vertigo was left over

 

Typ: Paravision wygra mecz. Uważam, że daleko im do swojej najlepszej dyspozycji, ale przy odpowiedniej pewności siebie powinni poradzić sobie z rywalem. Zespoły takie jak B8, Jano czy Alliance potrafiły sobie z nimi spokojnie poradzić, więc jest przestrzeń, by błędy popełniać, ale także je wykorzystywać. Res Regional Series to turniej, na którym zależy drużynom w nim grającym, bo jest aż 100 000$ w puli przy małej konkurencji.

Kupon gramy z bukmacherem Totalbet, który ma ofercie bardzo ciekawe zakłady długoterminowe na ESL Pro Leauge. Sprawdź kod promocyjny totlabet i przekonaj się sam. Analizy na esport znajdziesz w zakładce typy na esport.

Paravision wygra mecz
Kurs: 1.52
Zagraj!
baner grupa zagranie

Sangal – Nemiga

 

Sangal prezentuje dość dobrą dyspozycję w ostatnich meczach, bo zaliczyli cztery zwycięstwa z rzędu. Trzeba jednak zaznaczyć, że rywale nie byli najwyższych lotów. Wygrali bowiem z akademią Aurory, B8, Zero Tencaity oraz 9Pandas. Jedynie ta ostatnia ekipa, wydaje się wymagającym rywalem, ale w ostatnim czasie nawet 9Pandas przegrywa dość sporo jak na swoje możliwości. Uważam, że Sangal prezentuje się lepiej, niż to było przed dołączeniem Samey, ale mam dość sporo wątpliwości względem realnej jakości tego zespołu. W ostatnich czterech spotkaniach aż trzykrotnie tracili mapę. Jedyne spotkanie gdzie tej mapy nie oddali to spotkanie z akademią Aurorry, gdzie rywal zdobył aż 19 rund. Jest to bardzo duża liczba, patrząc na to, że akademia Aurory wygrała zaledwie 20% spotkań w ostatnich trzech miesiącach. B8 oraz Zero Tenacity to zespoły, które mają ogromne problemy w ostatnim czasie. Mecz z 9Pandas na pewno był imponujący, ale ta drużyna sporo utraciła po bardzo nieprzyjemnej sytuacji z brakiem możliwości uczestnictwa na Majorze w Kopenhadze. Sangal wygrało 12 z 22 rund pistoletowych podczas serii wygranych czterech spotkań z rzędu. Patrząc na to, że wszystkie te mecze wygrali, to ten wynik mógłby być nieco lepszy. Sporym minusem w starciu z Nemigą jest fakt zbanowania przez rywali ich najlepszej mapy.
Nemiga jest w bardzo dobrej dyspozycji i to było już widać podczas IEM Chengdu. Prezentowali się tam naprawdę dobrze mimo tylko jednej wygranej na dość słaby zespół. Po powrocie z Chin zagrali dwa spotkania z Secret i Aliiance. Oba te mecze zostały przez nich wygrane wynikiem 2:0 i byli po prostu lepsi od swoich rywali. Jedyną mapą, na której mieli problemy w tych starciach, był Anubis przeciwko Alliance. Ostatecznie oczywiście przez nich wygrany 13:10, ale był moment gdzie rywal, mógł pociągnać tę mapę na swoją korzyść. Nawet jeżeli rywal wybierze tę mapę, w starciu z nimi to uważam, że Nemiga ma spore szanse na wygranie jej. Sangal traciło bardzo dużo rund przeciwko dość słabym rywalom na tej mapie, więc Nemiga na pewno będzie w stanie tam powalczyć. W obu tych spotkaniach wszyscy zawodnicy Nemigi osiągnęli bardzo dobre statystyki indywidualne, a średni rating z tych spotkań to 1.30 oraz 1.24. Łącznie w obu tych spotkaniach zdobyli aż 19 zabójstw otwierających więcej od swoich rywali. Nemiga wygrała 4 z 8 rund pistoletowych podczas tych spotkań. Zawodnicy Nemigi są po prostu bardzo utalentowani, a do tego zespół bardzo dobrze ze sobą współpracuje.
Przewidywane mapy:
Sangal ban Inferno
Nemiga ban Overpass
Sangal pick Anubis
Nemiga pick Ancient
Sangal ban Nuke
Nemiga ban Vertigo
Mirage was left over

 

Typ: Nemiga wygra mecz. Nie uważam, żeby Nemiga była pewniakiem do zwycięstwa w tym spotkaniu, ale uważam, że są na ten moment lepsi od swoich rywali. Forma Sangal może być myląca zez względu na rywali, z jakimi się mierzyli. Sangal jeszcze popełnia błędy, który Nemiga może bardzo dobrze wykorzystać. Pamiętajmy, że to będzie pierwsze poważniejsze starcie Nemigi, w którym będą zdecydowanie bardziej zmotywowani, gdy rywal realnie może zagrozić.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Nemiga wygra mecz
Kurs: 1.39
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 19.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze