Czy Heroic pożegna się z turniejem po fazie grupowej? Gramy kupon z kursem 2.04!

Troefum turnieju ESL Impact

Wczorajsze mecze ESL Pro Leauge dostarczyły emocji, ale także niespodzianek. Heroic jest o krok od pożegnania się z turniejem jeszcze w fazie grupowej, co byłoby tragedią dla formacji, która jest druga w rankingu. Czy uciekną spod topora i utrzymają szansę na dalszą fazę turnieju?

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Monte – Heroic

W tym meczu chciałbym się skupić na tym, który z dwóch zawodników drużyny Monte zrobi więcej zabójstw. Ukrainiec “sdy” to jeden z liderów międzynarodowej formacji, chociaż może nie pokazuję tego w tym turnieju tak dobitnie. Całe Monte gra raczej słabo, ale mimo wszystko walczy w każdym meczu, i nie można im zabrać tego, że grać potrafią. Polski zawodnik “krasnal” to raczej słabsze ogniwo tej ekipy. Nie jest on odpowiedzialny za dużą liczbę zabójstw, bardziej jest gościem co, wychodzi pierwszy lub po prostu często ryzykuje. Jego współczynnik śmierci na rundę wynosi 0.69, dla porównania “sdy” ma tylko 0.64. Najpierw chciałbym się skupić na mapach, jakie mogą zostać rozegrane.

Przewidywane mapy:
Monte ban Inferno
Heroic ban Anubis
Monte pick Ancient
Heroic pick Overpass
Monte ban Nuke
Heroic ban Vertigo
Mirage was left over

Bardzo prawdopodobne, że Monte wybierze mapę Anicent, Heroic powinno wybrać Overpass lub Nuke i ostatnią mapą powinien być Mirage. Przeanalizujmy statystyki obu graczy na przestrzeni czasu dla tych map:
Ancient Sdy rating 1.21 KPR 0.77 – Krasnal rating 0.99 KPR 0.66
Nuke Sdy rating 1.01 KPR 0.65 – Krasnal rating 1.05 KPR 0.66
*Overpass Sdy rating 1.13 KPR 0.72 – Krasnal rating 0.96 KPR 0.61
Mirage Sdy rating 1.06 KPR 0.7 – Krasnal rating 0.85 KPR 0.57
KPR – stosunek zabójstw na rundę
rating – system oceny występu zawodnika, bierze pod uwagę wszystko, co zawodnik może w meczu zrobić, wyższy rating oznacza, że zawodnik jest po prostu lepszy
*statystyki z mapy Overpass są z ostatnich sześciu miesięcy, a nie z trzech jak pozostałe mapy, ponieważ drużyna rozegrała zaledwie 4 mapy w ciągu trzech miesięcy

Typ: Sdy więcej zabójstw od krasnala. Na trzech z czterech map “sdy” jest o wiele lepszy od Polaka, a na jeden minimalnie lepszy jest krasnal. W ostatnich meczach mieli zbliżoną liczbę zabójstw, ale jest tu pewien haczyk. Grali bowiem mapę Anubis, na której Krasnal robi wybitne statystyki. Na tej właśnie mapie ma rating 1.15 i KPR na poziomie 0.73! Anubis na pewno nie zostanie rozegrany, bo to pierwszy ban drużyny Heroic, więc wydaję się, że “sdy” powinien wygrać tej pojedynek.

Jeżeli interesują cię inne mecze z kategorii esport, wejdź w zakładkę typy na esport. Dzisiaj kupon gramy z bukmacherem forbet, który oferują bardzo ciekawą ofertę na to, który zawodnik będzie miał więcej zabójstw. Zobacz to i nie tylko sprawdzając kod promocyjny forbet.

Sdy więcej zabójstw od Krasnala

baner grupa zagranie

 

Mouz-MIBR

Mouz po porażce na MIBR w pierwszym meczu na ESL Pro Leauge zaczęło się rozkręcać. Oczekiwane zwycięstwo na EG, a potem gładko pokonane Heroic. Nie ważne, w jakiej formie jest Heroic to dalej jest druga drużyna świata i wygrać z nią w takim stylu to nie lada sztuka. Bardzo dobry turniej rozgrywa duet “frozen” oraz “torzsi”, który utrzymuję świetną formę w każdym meczu. Mouz wydaje się, że ma lepsze mapy w pojedynku z MIBR, więc przy dobrym banowaniu mogą mieć spore ułatwienie. Jeżeli zagrają z taką pewnością siebie jak na Heroic to mają bardzo duże szanse, by wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Wczoraj ukazał się też potencjał Mouz, bo nie tylko liderzy pokazali klasę, ale cała drużyna co sprawiło, że Heroic w żadnym momencie nie było blisko zwycięstwa chociązby mapy.

MIBR to brazylijska formacja, która zaskoczyła wszystkich swoją grą na tym turnieju. Wygrana na Mouz i Monte oraz bardzo zacięty mecz na Ence pokazują, że nie są chłopcami do bicia. Niepokojący jednak może być mecz z Monte który oczywiście wygrali, ale równie dobrze mogli przegrać wynikiem 2:0. Wygrali rundy, których wygrać nie powinni, a przeciwnicy nie wykorzystywali swoich sytuacji na drugiej mapie. Na Vertigo MIBR został zmiażdżony wynikiem 16:6. Wydaję mi się, że Brazylijczycy są mocni, ale nie aż tak jak mogłoby się to wydawać. Duet “safee” oraz “insani” w dobrej formie jest niezbędny dla końcowego pozytywnego rezultatu. Zauważyłem jednak, że jeżeli “insani” gra słabą mapę MIBR ją po prostu przegrywa. Było tak za każdym razem gdy tracili mapę, z wyjątkiem Ancient na Ence gdzie zagrał po prostu solidnie.

Przewidywane mapy:
MIBR ban Overpass
Mouz ban Anubis
MIBR pick Vertigo
Mouz pick Nuke
MIBR ban Inferno
Mouz ban Mirage
Ancient was left over

Typ: Mouz wygra mecz. Ostatnie ich spotkanie skończyło się wynikiem 2:1 dla MIBR po bardzo zaciętej trzeciej mapie. Wydaje się, że Mouz nabrało trochę pewności siebie i rozegrało się na tym turnieju, dlatego uważam, że wygrają ten mecz. Widzę też większe szanse na dobre występy indywidualne po stronie MOUZ nie tylko ze strony liderów.

Zapraszam do sprawdzenia zakładki typy dnia, gdzie możesz przeczytać analizy na dzisiejsze spotkania z innych dyscyplin. 

Mouz wygra

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze