Czy Falcons zaskoczą Virtusów? Gramy kupon z kursem 2.19!

Magisk zawodnik Falcons

Ostatni dzień fazy grupowej, który zadecyduje o tym kto awansuje do dalszej fazy turnieju. Sa to naprawdę istotne spotkania, bo drużyny z topowej czwórki otrzymają 50 000$, a ekipy z miejsc 5-6 zostaną bez nagród pienieżnych. Czy MIBR zrewanżuje się Heroic?

LVBET kod promocyjny.

Virtus Pro – Falcons

ghfh

Virtus Pro zagrali bardzo dobre spotkanie przeciwko Falcons i dość słabe przeciwko Mouz. Przede wszystkim trzeba jednak zaznaczyć, jak silne jest obecnie Mouz i jak ciężko jest im zagrozić. W spotkaniu z Falcons jedynie Vertigo było bliską mapą, którą ostatecznie wygrali po dogrywce. W meczu z Mouz sporo Virtusom po prostu nie wyszło. Nie byli chyba przygotowani na to, że rywale potrafią grać Dust 2, bo różnica między tymi ekipami była po prostu ogromna. Mouz na tej mapie zdobyło aż 11 zabójstw otwierających więcej i nie dali żadnych szans swoim rywalom. Virtus Pro wygrało 3 pierwsze rundy i po tym wygrali już tylko jedną do końca spotkania. Na Vertigo dali bardzo równy pojedynek, który ostatecznie zakończył się ich zwycięstwem. Mimo że wcześniej Vertigo wydawało się dla nich dość słabą mapę, to z czasem wyglądają coraz lepiej. Jest to prawodpodobnie kwestia tego, jak często grają tę mapę w ostatnim czasie, ze względu na wybór rywali. Mirage to jednak podobna historia jak Dust 2 i Virtus byli po prostu zdominowani przez swoich rywali. Co ciekawe zdobyli tylko jedno zabójstw otwierające mniej, ale nie zdobyli ani jednej z dwunastu możliwych rund po stronie atakującej. Myślę, że to spotkanie kompletnie nie oddaje realnych możliwości Virtus Pro, a jedynie obnaża różnice między dwiema ekipami. W meczu z Falcons powinniśmy zobaczyć Virtus pro w zdecydowanie lepszej dyspozycji.

ghfh

Falcons to projekt, którego szczerze mówiąc, nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem. Organizacja z dobrymi finansami ściągnęła zawodników w podeszłym wieku jak na warunki esportu i to po prostu nie działa. Wygrana w meczu z BetBoom niczego według mnie nie zmienia, bo to nie był rywal aż tak wymagający, jak w meczu z Mouz. Co by nie było trzeba docenić praktycznie całą ekipę Falcons, bo zagrali bardzo dobre spotkanie pod względem indywidualnym. Napewno warto szczególnie wyróżnić SunPayusa, który pociagnął zespół do końcowego zwycięstwa. Po ostatnich bardzo słabych spotkaniach Snappi w końcu odnalazł zdecydowanie lepszą formę, niż poprzednio co też może cieszyć. Ostatecznie jednak nie sądzę by ten mecz, zmieniał cokolwiek w tej formacji i raczej są tego świadomi. To, co oni grają, po prostu nie działa i nie zadziała w najbliższym czasie. Jest to pierwsze organizacja do przebudowy, jeżeli realnie chcą walczyć o bardziej wartościowe cele niż wyjście z grupy, co na ten moment jest wyzwaniem, którego nie realizują. Vertigo jest jedyną mapą, gdzie regularnie pokazują bardzo dobry poziom, ale nawet tam nie ma dla nich pewnych zwycięstw. Jeżeli Falcons chce jakkolwiek zagrozić Virtus Pro, to po prostu muszą wygrać mapę własnego wyboru.
Przewidywane mapy:
Falcons ban inferno
Virtus pro ban nuke
Falcons pick Vertigo
Virtus pro pick Mirage
Falcons ban Ancient
Virtus pro ban Dust 2
Anubis was left over

ghfh

Typ: Virtus Pro wygra mecz. Nie sądzę, żeby spotkanie z BetBoom odmieniło grę Falcons. Był to raczej rywal, którego mogli pokonać w odpowiednich do tego warunkach. Virtusi mimo słabszego meczu na Mouz, dalej są zdecydowanie lepszą ekipą, a fakt, że banują Nuke, bardzo utrudni grę Falcons na potencjalnej trzeciej mapie.

Kupon gramy z bukmacherem lvbet, który oferuje bardzo ciekawe formy promocji. Sprawdź kod promocyjny lvbet i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

baner grupa zagranie
Virtus Pro wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!

Gamer Legion – Gamin Gladiators

ghfh

Gamer Legion to może być jedna z najciekwszych ekip w najbliższych tygodniach jeżeli chodzi o scenę tier 1. Niekoniecznie być może ze wględu na wyniki, ale zawodników jakich mają w swoim składzie. Do Volta i Snaxa dołączyło aż trzech bardzo utalentowanych graczy, którzy są po prostu diamentami do oszlifowania. Wydaje mi się, że każdy z nich ma wyzszy sufit umiejętności od poprzednich graczy, którzy znajdowali się w tej ekipie, więc warto śledzić tę ekipę w najbliższych tygodniach. Ostatni turniej tej ekipy to ESL Pro League, gdzie przegrali po bardzo zaciętym spotkaniu na Virtus Pro. W mojej opinii przyjście Fl4mus sporo zmieni w tej ekipie, bo naprawdę moga postawić na wszystkie rozwiązania. Mają zawodników utalentowanych, których może wykorzystać w różnrodony sposób i nie muszą obawiać się o umiejętności indywidualne rywali. Sporym minusem napewno jest brak OVerpassa, którego mieli bardzo dobrze opracowanego, ale wydaje mi się, że na tym turnieju powinni się bardzo dobrze zaprezentować. Bardzo dużo zależy od pierwszego spotkania, w którym teoretycznie są faworytem, ale kursy są dość wyrównane. Wydaje mi się, że zobaczymy jeszcze lepszą wersję tej ekipy niż było to podczas ESL Pro League, bo młodsi zawodnicy nie będą mieli takiej presji grając online.
Gamin Gladiatos bardzo dobrze zaprezentowało się na Majorze, ale od tego momentu nie pokazali nic specjalnego. Grali raczej niszowe turnieje z dość przeciętnymi rywalami, chociaż trafili na Bleed, Nemigę czy Sashi. Ciężko mi określić ich realny potencjał przed tym turniejem, bo turnieje niższej rangi nie są w ogóle miarodajne w stosunku do drużyn, które grają również w turniejach takich jak ten, czyli ze zdecydowanie lepszą konkurecnję. Sami zawodnicy specjalnie się nie wyróżniają, jeżeli chodzi o statyski indywidualne, ale w przypadku tej druzyny zawsze tak po prostu było. Poniekąd jest to podobna sytuacja jaka była jeszcze niedawno w Gamer Legion, czyli brak wyraźnej gwiazdy i opieranie gry raczej na całym zespole. Ancient oraz Nuke to mapy na które warto zwrócić uwagę w ich przypadku, ale Gamer Legion również potrafi grać na tych mapach. Może to być spotkanie na mapach wygodnych dla obu zespołów, w którym zadecydują detale i dyspozycja dnia. Ciekaw jestem jakie podejście będą mieli do Dust 2, ale nie sądzę by chcieli ryzkować wybór takiej mapy w tak ważnym spotkaniu. Oprócz tych drużyn w ich grupie znajduje się Fnatic oraz Ence, czyli organizację teorteycznie większe, chociaż w słabszej forme ostatnimi czasy.
Przewidywane mapy:
Gaimin Gladiators ban Mirage
Gamer Legion ban Dust 2
Gamin Gladiators pick Ancient
Gamer Legion pick Nuke
Gamin Gladiators ban Dust 2
Gamer Legion ban Vertigo
Anubis was left over

ghfh

Typ: Gamer Legion wygra mecz. Na ten moment są po prostu lepszą ekipą, ale Gamin Gladiators napewno może powalczyć. To co preważy szalę w mojej opinii to fromat turnieju, czyli online oraz umiejętności młodych zawodników Gamer Legion. Każdy z nich był najlepszym graczem swojego poprzedniego zespołu i razem mogą stworzyć coś naprawdę ciekawego.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia

Virtus Pro wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 17.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze