Czy Ence zatrzyma Snaxa? Gramy kupon z kursem 2.27!

Zawodnicy Ence po meczu z Falcons

Ence gra od kilku tygodni po prostu fatalnie i nie zapowiada się na to, żeby coś się miało zmienić. ESL Pro League to szansa na odbudowanie pewności siebie przeciwko ciekawym rywalom. Czy Dycha powróci do swojej optymalnej formy?

STS kod promocyjny.

Ence – Gamer Legion

 

Ence po fatalnym występie na Majorze, grało po prostu tragicznie w turniejach i kwalifikacjach. Przegrali 3 z 5 oficjalnych spotkań przeciwko Forze, OG oraz Amkal. Wygrali jedynie mecze na akademię Aurory i Enterpise. Są to bardzo słabe wyniki, patrząc na to, że jeszcze nie tak dawno grali w ćwierćfinale IEM Katowice. Na ten moment bardzo wiele rzeczy w tym zespole wygląda po prostu fatalnie. Najbardziej zawodzi Dycha, który mimo teoretycznie dobrych pozycji, nie potrafi wykorzystać swoich umiejętności. Gra on po prostu fatalnie i naprawdę ciężko jest jakkolwiek bronić jego występy. Jedynym pozytywem wydaje się Kylar, który gra bardzo dobrze jak na to, co prezentuje obecnie Ence. Gla1ve to bardzo dobry dowodzący, więc jeżeli gracze utrzymają odpowiednio wysoki poziom, to Polacy będą mogli powalczyć z lepszymi rywalami. Jednakże na ten moment, nie wygląda to dla nich zbyt dobrze. Od początku Majora w Kopenhadze wygrali 3 mecze do dzisiaj z 9 rozegranych, a rywale wcale nie byli bardzo wymagający. Ence nie zagrało w tym czasie, ani jednego spotkania z rywalem z topowej 10 świata. W ciągu ostatnich trzech miesięcy wygrali 43 z 100 rund pistoletowych, dołożyli do tego wysoki procent konwersji wynoszący 97 i prawie 20% wygranych rund force. Miejmy jednak na uwadze, że jeszcze w lutym Ence szło bardzo dobrze podczas IEM Katowice, więc statystyki z ostatnich tygodni mogą być po prostu zdecydowanie gorsze.
Gamer Legion dokonało potrzebnych zmian po Majorze w Kopenhadze i pożegnali się z Keoz oraz Acor. Zwłaszcza ten pierwszy zawodził już od dłuższego czasu, natomiast Acor nigdy nie został gwiazdą drużyną, jaką powinien być. Snax w zamian dostał bardzo młodych i utalentowanych graczy. Do drużyny dołączył Sl3nd oraz Andu, którzy prezentują wysoki poziom od początku. Zwłaszcza Andu, który zdobył rating 1.21 i Impact na poziomie 1.45 podczas pierwszych spotkań w Gamer Legion jest bardzo imponującym graczem. Snax ma naprawdę ciekawy skład i w niedalekiej przyszłości na pewno będą w stanie powalczyć z mocniejszymi rywalami. Pytanie jednak, czy są gotowi już na ESL Pro League z dwoma debiutantami. Wygrali 14 z 28 rund pistoletowych w ostatnim miesiącu, co nie jest złym wynikiem, ale aż 5 z tych wygranych pochodzi z mapy Overpass. Mają to szczęście, że jeszcze podczas tego turnieju ta mapa będzie w puli i nie zostanie zastąpiona przez Dust 2. Największą siłą tej ekipy jest właśnie Overpass, gdzie wygrali aż 79% spotkań w ostatnich trzech miesiącach. Oczywiście, dokonali oni zmian w składzie, ale aż trzech graczy z poprzedniej formacji, dalej gra w tej ekipie. Snax zna bardzo dobrze chłopaków z Ence i jest naprawdę utalentowanym prowadzącym. Zna on ich słabe i mocne strony, co zdecydowanie ułatwi mu zdanie w tym spotkaniu.
Przewidywane mapy:
Gamer Legion ban Anubis
Ence ban Inferno
Gamer Legion pick Overpass
Ence pick Ancient
Gamer Legion ban Nuke
Ence ban Mirage
Vertigo was left over

 

Typ: Gamer Legion handicap map +1.5. Ekipie Snaxa stać na wygranie tego spotkania, a tym bardziej co najmniej jednej mapy. Na mapie Overpass są zdecydowanie lepsi od swoich rywali, a nie wyobrażam sobie, szczerze mówiąc odmienionego Ence. Nawet jeśli będą grali lepiej niż ostatnio to na Overpass są po prostu za słabi.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma w ofercie bardzo ciekawe zakłady na esport podczas ESL Pro League. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy na esport znajdziesz w zakładce typy na esport.

Gamer Legion handicap map +1.5
Kurs: 1.42
Zagraj!
baner grupa zagranie

Complexity – Pera

 

Complexity to ekipa, która na Majorze na pewno liczyła na coś więcej. Skończyli w najlepszej szesnastce turnieju, ale powinni awansować do dalszej fazy. Mieli bilans 2:0 i od tego momentu przegrali trzy spotkania z rzędu. Trzeba zaznaczyć, że przegrali spotkania z naprawdę mocnymi ekipami, ale powinni zagrać zdecydowanie lepiej. W spotkaniu z Mouz byli tragiczni i zdobyli zaledwie 3 rundy. W meczu z Vitality powalczyli i było zdecydowanie bliżej. Pamiętajmy jednak, że Vitality nie grało tak dobrze, jak obecnie. Complexity przegrało wynikiem 2:1 i ulegli na Anubisie wynikiem 13:10, mimo że wygrali 7 do 5 po stronie broniącej. W trzecim spotkaniu z Faze przegrali obie mapy wynikiem 13:6. To musiało być naprawdę mocnym ciosem dla Complexity, bo byli o krok od fazy pucharowej. Wygrali 6 z 14 rund pistoletowych, wliczając w to rundy force, wygrane pistoletówki oraz konwersję. Co bardzo istotne, w spotkaniach z Faze i Mouz wygrali zaledwie jedną taką rundę, co jest tragicznym wynikiem. Na ESL Pro League nie będzie aż takiej presji w fazie grupowej, zwłaszcza że grają przeciwko jednej z najgorszych drużyn, które się zakwalifikowały. Od czasu Majora nie grali żadnych oficjalnych spotkań, więc prawdopodobnie powinniśmy zobaczyć odmienioną wersję Complexity, a przynajmniej taką, gdzie mają zdecydowanie wyższą pewność siebie.

Pera w ostatnich trzech miesiącach gra po prostu tragicznie. Wygrali zaledwie 9% wszystkich spotkań, a przecież nie mieli wcale takiej ciężkiej konkurencji. Część rywali była wymagająca jak Cloud9 czy Gamer Legion, ale grali w formacie bo1, czyli tam, gdzie mają teoretycznie największe szansę. Na 10 spotkań wygrali jedynie z ekipą Rush B wynikiem 2:1. Dość często rywal ich dominował na co najmniej jednej mapie. Czy to w formacie bo1, czy w formacie bo3. Byli w tych spotkaniach po prostu gorsz ekipą i nie ma a tym przypadku, że przegrali aż tyle spotkań. Sam skład przecież nie wygląda imponująco i sama możliwość gry na tym turnieju jest sporym wyróżnieniem. Na pewno ciekawe będzie, w jakiej dyspozycji pokaże się Pera, skoro grali tak małą liczbę spotkań w ciągu ostatnich tygodni. Nie sądzę by byli w stanie rywalizować o wyjście z grupy, ale na pewno postarają się zagrozić faworytom. Podczas ostatniego turnieju Esl Challanger League wygrali 13 z 32 rund pistoletowych, wliczając w to pistoletówki, rundy force oraz konwersję. Jest to dość słaby wynik, patrząc na to, że rywale na tym turnieju będą zdecydowanie lepsi.
Przewidywane mapy:
Pera ban Inferno
Complexity ban Mirage
Pera pick Anubis
Complexity pick Vertigo
Pera ban Overpass
Complexity ban Nuke
Ancient was left over

 

Typ: Complexity wygra mecz 2:0. Na ten moment zdecydowanie lepsza ekipa i powinni sobie poradzić ze stosunkowo słabym rywalem. Przez te kilka tygodni zawodnicy Complexity mieli okazje popracować nie tylko na serwerze, ale też poza nim. Liczę na wysoką pewność siebie ze strony ekipy JT.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Complexity wygra mecz 2:0
Kurs: 1.62
Zagraj!
Zdjęcie na kupon espoer 30.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze