Czy BLEED stać na lepsze wyniki? Gram kupon z kursem 2.67!

Zawodnicy Falcons podczas IEM Katowice

BLEED w ostatnim czasie nie prezentuje zbyt dobrej formy. Brakuje im napewno gry czy wyników jakich by oczekiwano po zespole tego kalibru. Czy będą w stanie pokonać Mouz NXT, które jest w tak dobrej ostatnio formie?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BLEED – Mouz NXT

 

BLEED jako organizacja ciągle nie spełnia swoich oczekiwań. Mimo dużego potencjału ze względu na pokaźną przeszłość graczy, to dalej nie potrafią odnaleźć się w nowych realiach. W ostatnim spotkaniu prawie przegrali z drużyną Passion UA. Jest to o tyle ciekawe, że to ekipa złożona z bardzo młodych zawodników z Ukrainy, a do tego w trakcie spotkania byli osłabieni. Podczas drugiej mapy do gry musiał wejść Zinchenko, czyli zawodnik piłkarskiej drużyny Arsenalu i właściciel organizacji. Patrząc na to, jak dobra miała być to drużyna, to jest to na ten moment spory niewypał. Nie grają zbyt wielu spotkań, ale w końcu będą musieli zacząć brać udział w poważniejszych turniejach, bo zawodnicy na pewno nie mają niskich pensji. Na ten moment jedynie mapa Inferno jest dla nich rzeczywiście swobodna do grania. Dużo pracy przed tymi zawodnikami, bo sam trener bardzo często udziela się na platformie X i pokazuje swoje rozgoryczenie i niezadowolenie w związku z obecną sytuacją.

Mouz NXT zaczyna grać coraz lepiej w ostatnim czasie. Po przerwie wygrali spotkania z Entropiq i Espionage. Zwłaszcza to drugie zwycięstwo było bardzo imponujące, bo rywal był w solidnej formie po pokonaniu ciekawych rywali. Tak naprawdę wszyscy zawodnicy Mouz NXT prezentują bardzo wysoki poziom indywidualny. Najbardziej wyróżnia się Sirah or PR, którzy są na ten moment najlepszymi zawodnikami tej organizacji. Trzeba pamiętać, że akademia głównej drużyny Mouz wyprodukowała już bardzo dużo zawodników, którzy grają teraz w pierwszej drużynie lub trafili do innych. Wydaje się, że z tym składem będzie bardzo podobnie, bo praktycznie od początku pokazywali, że będą w stanie powalczyć z ciekawymi rywalami. Potrzebują oczywiście czasu, by doszlifować pewne aspekty, ale jest najważniejszy element, czyli potencjał.
Przewidywane mapy:
Mouz NXT ban Mirage
BLEED ban Nuke
Mouz NXT pick Vertigo
BLEED pick Inferno
Mouz NXT ban Overpass
BLEED ban Ancient
Anubis was left over

 

Typ: Mouz NXT wygra mecz. Na ten moment prezentują bardzo dobrą formę i są w stanie wygrać z takim rywalem. BLEED ma problemy nie tylko z formą, ale potencjalnie i z zaufaniem w drużynie. 

Analizy na esport, znajdziesz w zakładce typy na esport.

Mouz NXT wygra mecz
Kurs: 2.1
Zagraj!

baner grupa zagranie

Endopint – ALTERNATE aTTaX

 

Endpoint prezentuje się całkiem nieźle w ostatnim czasie, głównie przez bardzo dobrą dyspozycję Sl3nda, który wykręca rating 1.25 w ostatnich trzech miesiącach. Jest to bardzo dobry wynik, zwłaszcza patrząc na rywali, z jakimi się mierzyli. W ostatnim czasie jednak nie potrafili wygrać z zespołami po prostu teoretycznie lepszymi. Porażki z Fnatic i 3DMAX, do tego przegrana 2:1 z Nexus jakiś czas temu. Brakuje tu na pewno weryfikacji przez lepsze zespoły, w większej liczbie spotkań. Uważam, że Endpoint w tym składzie personalnym nic nie osiągnie, głównie ze względu na Swichera, który gra po prostu słabo. Mapa Mirage wygląda coraz lepiej w ich wykonaniu i być może będą mogli postraszyć nawet lepszych rywali. W rundach pistoletowych prezentują się raczej dość solidnie, ale jest to głównie za sprawą mecz z Entropiq, gdzie wygrali 4 z 4 rund pistoletowych. Wydaje mi się, że będą po Majorze rozglądać się za ciekawymi opcjami do zespołu, który może się jeszcze ciekawie rozwinąć.

ALTERNATE aTTaX dokonało zmiany w składzie przed tym spotkanie i do drużyny dołączyły Hyped oraz Skyye. Obaj zawodnicy mieli gorszy okres w ostatnim czasie w BIG Academy, ale mimo wszystko prezentowali się dość solidnie w ostatnich miesiącach. Uważam, że to dobra zmiana dla drużyny, bo są to zawodnicy, którzy dalej mogą się nieco poprawić. Sama organizacja też zaczyna pokazywać coraz częściej, że chce się liczyć w walce o coraz to lepsze turnieje. Grali, chociażby w kwalifikacjach do ESL Pro League, gdzie wygrali zaledwie 2 spotkania. Ostatnio jednak przyszły gorsze wyniki co poskutkowało zmianami w składzie. Jeżeli zawodnicy dobrze się wpasują i podejście taktycznie będzie odpowiednie, to drużyna ma szanse się dobrze pokazać w rozgrywkach tier 2. Zespoły z Niemiec potrafią się odnaleźć zarówno na scenie tier 2, jak i tier 1, więc pytanie, czy uda im się pokazać pełnię potencjału. Ciężko analizować sam zespół, jeżeli dopiero dołączyło dwóch nowych graczy, ale myślę, że na mapie Inferno będą prezentować się bardzo dobrze. Drużyna wygrała 5 na 5 spotkań na tej mapie, a Hyped, jak i Skyye prezentowali się tam bardzo dobrze w ostatnich spotkaniach.
Przewidywane mapy:
Endpoint ban Nuke
ALTERNATE aTTaX ban Mirage
Endpoint pick Ancient
ALTERNATE aTTaX pick Inferno
Endpoint ban Anubis
ALTERNATE aTTaX ban Vertigo
Overpass was left over

 

Typ: ALTERNATE aTTaX handicap map +1.5. Uważam, że stać ich na to, by zabrać, chociażby mapę będąc w nowym składzie. W ostatnim spotkaniu, między BIG Academy i Endpoint, Niemcy nie dali szans rywalom. Uważam, że jeżeli wybiorą Inferno, to będą w stanie wygrać co najmniej jedną mapę.

Kupon gram z bukmacherem STS, który oferuje bardzo cieakwe promocje, jak i szeroką ofertę zakładów. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Teksty z innych dyscyplin, możesz sprawdzić w zakładce typy dnia.

ALTERNATE aTTaX handicap map +1.5
Kurs: 1.27
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 26.02.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze