Czy B8 gładko pokona Eyeballers? Gramy kupon z kursem 1.93!

Zawodnicy Astralis po wygranym turnieju

Już za tydzień odbędzie się IEM Dallas, w którym zmierzą się najlepsze ekipy świata. Do tego czasu możemy zobaczyć naprawdę ciekawe ekipy na turniejach niższej rangi. B8 w fenomenalnej formie zmierzy się z Eyeballers. Kto wygra to starcie?

Superbet kod promocyjny.

B8 – Eyeballers

 

B8 jest w bardzo dobrej formie w ostatnich tygodniach i tak jak przewidywałem kilkanaście tygodni temu, kilka zmian może stworzyć z tej ekipy naprawdę coś ciekawego. Dalej uważam, że zmiany będą potrzebne, jeżeli drużyna chce wejść na jeszcze wyższy poziom, ale na ten moment to, co prezentują, jest bardzo imponujące. Na ostatnich 20 spotkań, wygrali aż 17 i nie ma przypadku, w tym co prezentują na serwerze. Przede wszystkim, warto docenić talent, jaki mają w obecnej drużynie, bo Npl czy Headrt1ick to zawodnik, którzy grali w topowych drużynach świata. Npl jako dowodzący prezentuje nie tylko bardzo dobre podejście do gry jako lider, ale też równie wysoki poziom jako rifler. Przede wszystkim taki zawodnik jak Headtr1ck, który na pewno miał ciekawe oferty, wybrał ten zespół nie bez powodu. Ciężko mi stwierdzić, jaki budżet ma obecnie organizacja, ale w przyszłości idealnym zawodnikiem do drużyny mógłby być Sdy, który dołoży jeszcze więcej doświadczenia do drużyny. W rundach pistoletowych B8 prezentuje się bardzo dobrze, bo wygrali 56% pistoletówek, dołożyli 85% konwersji i aż 23% wygranych rund force. Jest to bardzo istotny element obecnych rozgrywek CS 2, co widać nawet na najwyższym poziomie. Spirit przegrało z Mouz wynikiem 3:0 i wygrali zaledwie jedną rundę pistoletową. Gdyby wygrali chociaż jedną rundę więcej na mapie Vertigo lub Ancient to wynik mógłby być zupełnie inny.

Eyeballers ma ostatnimi czasy dość słabą formę i przegrywają raczej większość spotkań. Lepsze okresy przeplatają się z porażkami, a same zwycięstwa też nie są przeciwko imponującym rywalom. W ostatnim czasie pokonali 9ine, Permitte i Alternate aTTaX, czyli drużyny, które raczej nie są rewelacjami sceny tier 2 czy tier 3. Samo Eybeallers też nie ma zbyt mocnego zespołu, bo drużyna składa się z graczy Peppzor czy Sapec, którzy nie prezentują zbyt dobrej formy, a do tego jest Golden, który ma dość słaby poziom indywidualny nawet na tym poziomie. Nie mają też żadnej mapy, na której mogliby oczekiwać pewnego zwycięstwa, bo na Ancient mają dość mieszane wyniki, a jest to ich teoretycznie jedna z najlepszych map. Na ten moment powinni jednak wybrać mapę Inferno, gdzie dość regularnie potrafią zdobywać zwycięstwa, pytanie jednak, czy są gotowi na takiego rywala jak B8. Ukraińska formacja zaliczyła 5 zwycięstw z rzędu, gdzie pokonali, chociażby Alliance, Bleed czy Mouz NXT. Eyeballers nie będzie więc miało łatwego zadania w starciu z drużyną w dobrej formie. W ciągu ostatniego miesiąca wygrali 52% rund pistoletowych, 90% konwersji i w 18% przełamywali rywali.
Przewidywane mapy:
Eyeballers ban Nuke
B8 ban Dust 2
Eyeballers pick Inferno
B8 pick Mirage
Eyeballers ban Vertigo
B8 ban Ancient
Anubis was left over

 

Typ: B8 wygra mecz. Na ten moment jest to po prostu lepsza ekipa, która ma bardzo dobrą formę. Niezależnie od turnieju prezentują po prostu wysoki poziom i wygrywają zdecydowaną większość spotkań. Skala talentu w tej drużynie jest po prostu zdecydowanie wyższa niż w Eyeballers.

Kupon gramy z bukmacherem Superbet, który oferuje bardzo ciekawe promocje w tym chociażby super przewagę. Sprawdź kod promocyjny superbet i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

B8 wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!
baner grupa zagranie

Metizport – Zero Tenacity

 

Metizport gra w ostatnim czasie całkiem nieźle, ale nie wiadomo jak dużo zmieni dołączanie Plopskiego do zespołu. Na pewno Jackinho jest graczem, którego warto jeszcze wymienić, bo oprócz doświadczenia nie spełnia wymagań będąc snajperem. Brakuje mu umiejętności, a snajper w takiej ekipie mógłby sporo zmienić. Cała formacja jest ze Szwecji, co może ograniczyć potencjalne transfery. Metizport w ostatnim czasie wygrało 5 spotkań i przegrali dwa. Zespoły na jakie przegrali to BetBoom  i Amkal. Były to całkiem zacięte spotkania, chociaż w meczu z BetBoom oprócz wygranej prez nich mapy, byli po prostu słabsi. Jeżeli chodzi o zespoły, które udało im się pokonać to wygrali z Sangal, rare Atom, Eyeballers czy NIP. Co ciekawe zmierzyli się też z Zero Tenacity, z którym wygrali wynikiem 2:0. W ostatnich miesiącach prezentowali się dość solidnie w rundach pistoletowych, a w ostatnim spotkaniu przeciwko Zero Tenacity wygrali 3 z 4 rund pistoletowych, ale raz dali się przełamać. Mapy wydają się być bardzo korzystne dla Metziport w tym starciu i naprawdę będzie ciekawe jakie mapy wybiorą obie ekipy.

Zero Tenacity to bardzo dziwna drużyna, która już kilkukrotnie była posądzona o nieczystą grę. Ostatecznie jednak nikt im nie udowodnił niczego, a fakt że grają na turniejach niższej rangi tylko im sprzyja. Dużo łatwiej o niespodzianki w takich spotkaniach i nie jest to po prostu aż tak podejrzane jak na scenie tier 1. Grając online dużo łatwiej jest oszukiwać czy korzystać z zewnętrznych oprogramowani. Ostatecznie jednak trzeba ich po prostu traktować jak normalną ekipę, która zaczęła grać coraz lepiej. Ostatnio pokonali dość sporo zespołów, ale oprócz 3DMAX i B8 to nie było tam zbyt imponujących rywali. Zero Tenacity ma bardzo dziwne rozłożenie jeżeli chodzi o rozegrane mapy, bo w ostatnich trzech miesiącach rozegrali aż 40 spotkań na Anubisie. Dołożyli do tego 19 spotkań na Mirage czy 15 na Nuke. Co ciekawe po meczu z Metizport zaczęli serię zwycięstw na mapie Anubis, więc starcie tych ekip na tej mapie powinno być bardzo ciekawe. W ostatnim miesiącu wygrali 4* procent rund pistoletowych, 82% konwersji i 17% przełamań. Nie jest to zły rezultat, patrząc na to jak wiele spotkań rozegrali w ostatnim czasie. Nemanha to jedyny zawodnik, który tak naprawdę zawsze dojeżdża jeżeli chodzi o statystyki indywidualne, ale reszta zespołu nie gra źle w ostatnim czasie.

Przewidywane mapy:

Zero Tenacity ban Ancient

Metizport ban Nuke

Zero Tenacity pick Anubis

Metizport pick Vertigo

Zero tenacity ban Inferno

Metizport ban Dust 2

Mirage was left over

 

Typ: Metizport wygra mecz. Na ten moment jest to przynajmniej teoretycznie lepsza ekipa, bo Zero Tenacity potrafi zaskoczyć. Myślę, jednak że w takim turnieju Metizport będzie chciało pokazać swój poziom. Zero Tenacity gra nieźle, ale nie sądzę by w takim turnieju wygrali z Metizport, które ma Nilo w bardzo dobrej dyspozycji.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Metizport wygra mecz
Kurs: 1.42
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 20.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze