Czwarty dzień turnieju Blasta! Czy Gamer Legion ponownie zaskoczy?

Naf zawodnik Liquid podczas turnieju

Pierwszy dzień grupy B przyniósł spore niespodzianki w postaci wygranej Gamer Legion nad Faze wynikiem 2:0, czy bardzo dobrą postawę osłabionego Spirit. Czy zespół Snaxa będzie w stanie ponownie pokazać dobrą dyspozycję w starciu z Liquid?

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja
Wszystkie bonusy = FREEBETY bez obrotu!


🔥 PROMOCJA: + 600 zł za wygraną Lecha (zakład długoterminowy)
LUB
+ 200 zł za poprawny typ na drużynę z golem w meczu Wisła Kraków - Widzew Łódź (trwa do: 28.02.)

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gamer Legion – Liquid

 

Gamer Legion zaskoczyło wszystkich, wygrywając z Faze wynikiem 2:0 i w bardzo dobrym stylu pokonali faworytów grupy. Nie był to przypadek i przez cały mecz prezentowali naprawdę wysoki poziom. Pokonać Faze w takim stylu nie zdarza się często. W CS 2 Faze przegrywało mecze jedynie na Vitality i właśnie Gamer Legion. Być może jest to zapowiedzieć odmienionego Gamer Legion, które pokaże formę zbliżoną do tej z ostatniego majora. Bardzo istotnym jest fakt, że potrafili wygrać z Faze na obu mapach podczas bardzo zaciętej końcówki. Mimo że Faze, znane jest z bardzo dobrej gry pod presją, to przegrali na mapie Overpass wynikiem 13:11, a Ancient przegrali po dogrywce. Faze było przed tym meczem niepokonane na tej mapie od 8 spotkań. W samych dogrywkach Faze przegrywało bardzo rzadko, co tylko pokazuje, że ten mecz był naprawdę wyjątkowy. Oprócz Keoza wszyscy zawodnicy Gamer Legion zagrali bardzo dobre spotkanie. Warto obserwować tę ekipę, bo nie wyglądało to na przypadek, a po prostu dużo lepszą dyspozycję zespołu pod każdym względem. Na ten moment najważniejszym elementem układanki wydaje się być Snax, bo nie dość, że bardzo dobrze zarządza drużyną, to do tego utrzymuje bardzo wysoki poziom indywidualny jak na dowodzącego.

Liquid mimo wygrania meczu ze Spirit bardzo zawiodło. Spirit grające z trenerem i zawodnikiem z akademii, było bardzo blisko wygrania całego spotkania. Były już przesłanki w meczach z M80, że Liquid jeszcze nie jest w dobrej dyspozycji. Zespół ma oczywiście bardzo duży potencjał i co według mnie istotne dogadują się jako ludzie. W filmie wypuszczonym na youtube pokazali jak pracują od zaplecza z trener, nad zbudowaniem więzi w zespole i stworzeniu komfortowej przestrzeni dla każdego w organizacji. Na ten moment nie wygląda to jednak dobrze, ale miejmy na uwadze, że głównym celem jest jednak major. To są mecze, w których można zyskać, ale nie tak wiele, jak może się wydawać. Liquid ma potencjał indywidualny, ale na ten moment muszą to jeszcze dobrze poukładać, by wszystko wykorzystać. Najciekawszym elementem tego spotkania, może być mapa Ancient jeżeli zostanie wybrana przez Liquid. Gamer Legion wygrał pierwszy raz od 7 spotkań na tej mapie, ale za to w jakim stylu. Myślę, że mogą na tej mapie spokojnie pokonać Liquid, bo widać, ile pracy w nią włożyli.

Przewidywane mapy:
Gamer Legion ban Anubis
Liquid ban Vertigo
Gamer Legion pick Overpass
Liquid pick Ancient
Gamer Legion ban Inferno
Liquid ban Mirage
Nuke was left over

 

Typ: Gamer Legion wygra mecz. Pokazali się ze zdecydowanie lepszej strony niż Liquid z dużo bardziej wymagającą drużyną. Jeżeli mecz z Faze nie był przypadkiem, to mogą pokazać Liquid jak gra dobrze zorganizowana drużyna.

Dzisiejszy kupon gram z bukmacherem Superbet, który oferuje bardzo ciekawe promocje dla nowych jak i stałych graczy. Sprawdź kod promocyjny superbet i przekonaj się sam. Analizy na inne spotkania z esportu, możesz sprawdzić w zakładce typy na esport.

Gamer Legion wygra mecz
Kurs: 2.25
Zagraj!

baner grupa zagranie

BIG – Heroic

 

W tym starciu zmierzą się zespoły, które doznały bolesnych porażek w pierwszych spotkaniach turnieju Blasta. Po jednej stronie BIG, które odpadło bardzo wcześnie w kwalifikacjach do majora i starają się odzyskać utraconą motywację. Heroic natomiast mimo ostatecznie udanych kwalifikacji, zaprezentowało się dramatycznie słabo w starciu z Cloud9. Nie dość, że w żadnym momencie nie byli blisko zwycięstwa, to nie byli nawet w stanie proawdzić gry. Wydaje mi się, że był to jednak występ wyjątkowo słaby, ale poniekąd wyjątkowy. Wątpię, żebyśmy w najbliższych tygodniach zobaczyli Heroic z jeszcze gorszej strony i to im może dodać motywacji. Mimo wszystko dalej walczą o najważniejszy turniej tego roku, więc każdy kolejny mecz będzie budował lub podważał ich pewność siebie. BIG jest idealny rywalem dla nich, bo są ekipą rozbitą, a jednocześnie zasłużoną na scenie. Można w tym meczu udowodnić swoją wartość i przy okazji zmierzyć się z zespołem walczącym o odzyskanie formy. Kluczowa będzie dyspozycja zawodników takich jak Nertz czy Nicoodoz, którzy w poprzednich ekipach potrafili samodzielnie wygrywać mecze. Pytanie, czy są już na to gotowi w abrach Heroic mimo tak krótkiego stażu.

Przewidywane mapy:
Heroic ban Vertigo
Big ban Mirage
Heroic pick Nuke
BIG pick Ancient
Heroic ban Inferno
BIG ban Overpass
Anubis was left over

 

Typ: Heroic wygra mecz. Mimo że występ z Cloud9 może budzić wiele wątpliwości, to sądzę, że podejście mentalne będzie zdecydowanie lepsze ze strony Heroic. BIG ewidentnie potrzebuje przerwy, by poukładać ten sezon na nowo, a Heroic chce się tylko i wyłącznie rozpędzać.

Analizy na mecze z esportu, możesz sprawdzić w zakładce typy na esport.

Heroic wygra mecz
Kurs: 1.75
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 25.01.2024 Gamer Legion - Liquid

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze