Czwarty dzień Majora w Kopenhadze! Gram kupon z kursem 3.41!

Zdjęcie na kupon esport 20.03.2024

Niestety wczoraj Ence przegrało z Furią i nie zobaczymy już ich na tym turnieju. W ostatnim dniu zwycięstwo zadecyduje o awansie, a porażka wyeliminuje drużynę z turnieju. Mamy bardzo zaskakujące pary, więc dla każdej z tych drużyn będzie to wielkie osiągnięcie. 

Fuksiarz baner

Saw – Furia


Saw 
przegrało spotkanie z Pain wynikiem 2:0, ale ciężko już w tym momencie stwierdzić kto jest mocną, a kto jest słabą drużyną na tym turnieju. Pain zaprezentowało się bardzo dobrze podczas tego turnieju, bo pokonali Ence, Apeks oraz właśnie Saw. Ogólnie zespoły z Brazylii grają bardzo dobrze podczas tego turnieju, a najgorzej prezentuje się Furia, czyli teoretycznie najmocniejsza z tych ekip przed turniejem. Saw mimo wszystko prezentuje się bardzo dobrze podczas tego turnieju, bo wygrali z KOI oraz Gamer Legion a do tego, byli bardzo bliscy wygrania mapy z Cloud9, ale nie wykorzystali dwóch punktów mapowych. Swoją dobrą formę udowodnili już przed turniejem i nie jest to zespół, który będzie liczył na szczęście. W spotkaniach z Pain oraz Cloud9 wygrali zaledwie 2 z 8 rund pistoletowych, co jest po prostu bardzo słabym wynikiem i uważam, że mógł to być kluczowy czynnik ich porażek. Dalej grają bardzo solidnie, ale wydaje się, że brakuje im trochę szczęścia i doświadczenia w tych spotkaniach. Brakuje mi w ostatnich spotkaniach snajpera Saw, który prezentuje się słabo, ale być może styl Furii, w którym jest wiele błędów, da mu więcej możliwości.

Furia wygrało swoje spotkanie z Ence wynikiem 2:0, ale nie było to dla nich wcale tak proste spotkanie. Na mapie Ancient Ence było o krok od remisu, mieli przewagę trzech na jednego po stronie broniącej, ale przegrali tę rundę i zdecydowanie zmniejszyli swoje szanse na zwycięstwo Ancienta. Była to kluczowa runda, która zdecydowała o losach całego spotkania, bo Ence zaliczało serię zwycięstw po stronie broniącej i mogli realnie zdominować Furię do końca. Pomijające spotkanie z Ence, Furia gra po prostu bardzo słabo podczas tego turnieju. Może to brzmieć absurdalnie, ale gdyby nie słabość rywali to nie doszliby do tej fazy. Zresztą w samym spotkaniu z Ence, Furia wygrała wszystkie rundy pistoletowe, a rywal mimo tego zdobył aż 17 rund na obu mapach. Furia przegrała na Legacy oraz Lynn Vision, wygrali jedynie na KOI i właśnie na Ence w słabym stylu. Gdyby nie Kscerato to tego zespołu nie byłoby już na tym turnieju i jest to ich najważniejszy punkt. Ostatecznie Furia prezentuje się bardzo słabo, ale dalej ma wielkie umiejętności indywidualne. Pytanie jednak, czy umiejętności przykryją braki w taktyce, współpracy czy pomysłowości.
Przewidywane mapy:
Saw ban Mirage
Furia ban Anubis
Saw pick Overpass
Furia pick Vertigo
Saw ban Inferno
Furia ban Ancient
Nuke was left over

Typ: Saw wygra mecz. Jest to przede wszystkim dużo lepiej zorganizowana drużyna i udowodnili to już nie raz przed turniejem. Furia natomiast trafiła bardzo łatwą drabinkę, a mimo to ma wielkie problemy w każdym meczu, nawet jak wygrywa.

Kupon gram z bukmacherem Fuksiarz, który ma naprawdę ciekawą ofertę i formę promocji. Sprawdź kod promocyjny fuksiarz i przekonaj się sam. Analiz z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

Saw wygra mecz
Kurs: 1.95
Zagraj!
baner grupa zagranie

Legacy – Mongolz


Legacy
 bardzo dobrze prezentuje się podczas tego turnieju i zaskoczyli już wszystkich. Sam fakt, że są mecz od awansu do głównej fazy turnieju jest bardzo zaskakujące, bo była to drużyna typowana do bilansu 0:3. Do tej pory ciężko ocenić ich realny potencjał, bo mecze są dość dobre w ich wykonaniu, ale wydaje mi się, że może to zależeć od rywala. Furia w pierwszym spotkaniu z Legacy popełniła tak wiele błędów i grało tak bezmyślnie, że było to ich potencjalnie najgorsze spotkanie tego roku. Mimo wszystko Legacy zaprezentowało się bardzo dobrze w meczu z Cloud9 i byli bliscy zwycięstwa tym spotkaniu. Jednakże meczu z Gamer Legion zostali kompletnie zdominowani, by potem wygrać wynikiem 2:0 z Apeks. Trzeba jednak zaznaczyć, jak słabo się Apeks prezentowało podczas tego turnieju. Zespoły z wysokim rankingiem miały bardzo łatwą drabinkę, a mimo to nie potrafili wygrywać swoich spotkań. W meczu z Apeks wygrali wszystkie rundy pistoletowe i rundy force, co na pewno pomogło w końcowym rezultacie. Mimo wszystko nie są aż tak zorganizowaną drużyną i bardzo dużo zyskują na swojej nieprzewidywalności, a do tego zyją spotkaniami jak mało kto. Wygrana rund clutch potrafi zmienić wszystko w tej drużynie i nagle podłączyć ich do prądu.

Mongolz zaczęło turniej od dwóch porażek z Eternal Fire oraz Ecstatic i obie te ekipy awansowały do głównego turnieju. Oba te spotkania przegrali na mapie Nuke, ale szczerze mówiąc, prezentowali się tam bardzo dobrze. Nie byli gorszą ekipą w spotkaniu z Ecstatic, ale nie wykorzystali swoich sytuacji, a do tego podjęli kilka zbyt agresywnych decyzji. Drużyna ma na pewno spory potencjał, ale nie wiem, czy będą w stanie zaprezentować to w spotkaniu z Legacy. W spotkaniu z AMKAL pokazali swoją dominację na mapie Nuke, ale na pozostałych mapach, było bardzo zacięcie. Ostatnie spotkanie z Lynn Vision wygrali bardzo spokojnie wynikiem 2:0, ale trzeba pamiętać, że jest to zespół z ich regionu, z którymi już poprzednio radzili sobie bardzo dobrze. To, co wyróżnia tę ekipę na tym turnieju to bardzo dobre rundy pistoletowe. Wygrywają zdecydowaną większość rund pistoletowych podczas tego turnieju i może być to kluczowe w starciu z Legacy. Główna gwiazda całej formacji Senzu nie prezentuje jeszcze najlepszej formy, ale w każdym momencie może poprowadzić swój zespół do zwycięstwa na mapie. Mongolz jest ekipą, która ma zdecydowanie większy potencjał do wykorzystania podczas tego turnieju.
Przewidywane mapy:
Legacy ban Mirage
Mongolz ban Vertigo
Legacy pick Overpass
Mongolz pick Nuke
Legacy ban Inferno
Mongolz ban Anubis
Ancient was left over


Typ: Mongolz wygra mecz. Wydaje mi się, że na ten moment są drużyną z większym potencjałem do wykorzystania. Wiele prostych rzeczy mogą w prosty sposób poprawić i polepszyć swoją grę. Widać to zresztą podczas tego turnieju, bo z meczu na mecz grają coraz lepiej.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Mongolz wygra mecz
Kurs: 1.75
Zagraj!

 

Zdjecie na kupon esport 20.03.2024

For. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze