Czas na podbój Nigerii, proponujemy AKO z kursem 5.36!!

Vysshaya Liga Reserve

Przez ostatnie miesiące przyzwyczajeni byliśmy do pisania “sezon trwa w najlepsze”, chyba nikt nie spodziewał się, jak potoczy się sytuacja na świecie, podobnie jak i tego, że przyjdzie mu pisać analizy na temat czarnego, czy czerwonego kontynentu. Jednak do sytuacji trzeba się dostosować, to świadczy o klasie i wszechstronności naszego portalu. Tenisowe i darterskie zmagania zostały przeniesione i częściowo odwołane, a co za tym idzie i ja szukam dla swoich czytelników kolejnych propozycji. Nie ma się co oszukiwać ligi afrykańskie, czy amerykańskie to nie jest dla nas codzienność, dlatego ja do tematu podchodzę bardziej ryzykowne, szukając wydarzeń bardziej ryzykownych, niż kursowo przewidywanych. Zapraszam do Nigerii!

Po raz kolejny – w Betclic – możecie zagrać bez ryzyka z gwarantowanym zwrotem. Uwaga, promocja dotyczy tylko osób, które założą konto z kodem: ZAGRANIE50. W jaki sposób warto skorzystać z tej możliwości? Zapraszamy na analizę.

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

MFM FC- Abia Warriors

Spotkanie rozgrywane na dole NFPLowskiej tabeli, między 14, a 16 drużyną rodzimych rozgrywek, zapowiada się raczej malobcirkawie bez ogromu bramek i niebezpiecznych sytuacji. Obie drużyny, w szczególności kładę tutaj nacisk na Wojowników, są w sporym kryzysie. Wymieniona drużyna ma za sobą serię 13 spotkań bez zwycięstwa, w tym, aż 10 porażek. Warto moim zdaniem zwrócić tutaj uwagę na fakt, iż bezdyskusyjnie mają problemy w ofensywie/ o czym z nawiązką świadczy fakt zdobycia jedynie czterech bramek w tych spotkaniach. Jednak jeśli chodzi o defensywę, to próżno szukać tutaj całkowitych klęsk i porażek wieloma bramkami, jesli tą drużyną remisuje to 0-0, jeśli zaś przegrywa to zazwyczaj różnicą jednej bramki. MFM do spotkania podchodzi z minimalnie lepszymi nastrojami i delikatnie lepszymi statystykami, jednak i oni do demonów nigeryjskich boisk z pewnością nie należą. W ostatnich 10 ligowych spotkaniach 1 zwycięstwo i 3 remisy, zdobyte 4 gole(w jednym spotkaniu 3), a straconych 10. Obie drużyny nie należą do zespołów dobrze atakujących, jednak wyróżnia ich z pewnością gra defensywa. Nie spodziewam się tutaj gradu goli, a raczej szukam rezultatu w okolicach bezbramkowego remisu, lub zwycięstwa jednym golem. Propozycja na under bramkowe, w tej mało bramkostrzelnej lidze, jest moim zdaniem bardzo korzystna i daje wysokie szanse na powodzenie.

Nasarawa-Akwa United

Do tego spotkania w roli zdecydowanych faworytów przystąpią bardzo dobrze prezentujący się zawodnicy gospodarzy. Co prawda jest to drużyna zajmująca dopiero 15 pozycje w lidze, ale mająca dobry bilans 6 porażek w trakcie 15 spotkań. Wartym odnotowania w tym przypadku jest częsty rezultat BTTS, w przypadku ich spotkań, a także dość wysoka bramkostrzelność, 11krotnie trafiali do bramki przeciwnika w przeciągu omawianej serii spotkań. Odnosząc się do Gości, czyli drużyny Akwy jest to zespół bardzo remisowy, w ciągu siedmiu spotkań wynik X, notowali, aż pięciokrotnie. Jeśli chodzi o podatność na zdobywanie goli, to nie można im wiele zarzucić, trafiają dość regularnie i z ich strony można spodziewać się trafienia. Faworytem Bukmacherów są gospodarze, jednak nie możemy zapomnieć, że to Akwa jest w ligowej tabeli zdecydowanie wyżej, bo aż o 8 pozycji. Gospodarze, jak i goście często zdobywają bramki, co za tym idzie propozycja BTTS, jest dla mnie formalnością. Jednak idąc w kierunku mojego przewidywania na to spotkanie, szukam tutaj remisu. W mojej opinii zawodnikom gości zdecydowanie łatwiej przyjdzie zdobycie gola, bo są oni drużyną, choć wyniki na to w ostatnim czasie nie wskazują, zdecydowanie solidniejszą. Gospodarze mają za sobą własne boisko, jak i lepszą serię spotkań, jednak bardzo często tracą bramki, co w przypadku starcia dwóch wyrównanych ekip, pachnie remisem.

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/goto/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
✅Kod promocyjny: ZAGRANIE50

Zaloguj się aby dodawać komentarze