Ćwierćfinały RES Regional Series! Gram kupon z kursem 2.06!

Tabsen zawodnik BIG

Faza pucharowa turnieju RES Regional Series, gdzie zmierzą się naprawdę ciekawe drużyny. Między innymi Rebels, Ecstatic, Bleed czy BetBoom. Kto awansuje do dalszej fazy i stanie przed możliwością gry w półfinale?

Godsent – Bleed

 

Bleed prezentuje się naprawdę dobrze w ostatnim czasie. Mają obecnie trzy wygrane z rzędu i nie stracili przy tym żadnej mapy. Wygrali spotkania z Young Ninjas, BIG czy właśnie z Godsent. Tuż przed tą serią zwycięstw przegrali spotkanie z Mouz NXT wynikiem 2:1. Było to pierwsze spotkanie turnieju Elisa Invitational, w którym dziś zmierzą się z Godsent. Obie drużyny mają bilans 0-1, więc zwycięstwo jest niezwykle istotne. Jeżeli chodzi o rundy pistoletowe w ostatnich trzech spotkaniach, to prezentowali się naprawdę dobrze. Jeżeli uwzględnimy bezpośrednie zwycięstwo rundy pistoletowej, konwersje oraz przełamania w rundach force, to Bleed wygrało 75% takich sytuacji. Jest to bardzo dobry wynik i odzwierciedla się w wynikach tej ekipy. W ostatnim miesiącu wybitną formę prezentuje dowodzący drużyny Hampus, który oprócz dobrego zarządzania ekipą jest jej najlepszym graczem. Nowy gracz Vldn prezentuje bardzo dobrą formę w ostatnich zwycuęstwach ekipy Bleed. Widać bardzo pozytywną zmianę w zespole po posadzeniu na ławkę Launx. Mapy w tym spotkaniu prezentują się bardzo komfortowo dla Bleed, co tylko powinno im pomóc, jeżeli nie przekombinują.

Godsent prezentuje bardzo słabą formę w ostatnim czasie i nie zanosi się na to by coś miało się zmienić. Ostatnio przegrali spotkania z ex-Eneida, Lotus, Bleed oraz Permitta. W tym czasie wygrali tylko jedną mapę z ex-Eneida. W samej ekipie ewidentnie brakuje talentu i umiejętności, bo oprócz Plopskiego, reszta zespołu gra po prostu słabo. W żadnym z tych spotkań nie byli nawet blisko wygranej. Ewentualnie druga mapa z ex-Enedia, gdzie mogli zamknąć mecz wynikiem 2:0 w dogrywce. W tym miesiącu aż trzech graczy Godsent osiągnęło rating poniżej 1.00, a Bobeksde ma rating 1.01. Jest to po prostu bardzo słby wynik i ciężko by nagle cały zespół grać lepiej. W czterech ostatnich spotkaniach (nie licząc mecz z Fnatic), wygrali zaledwie 4 rundy pistoletowe z 16. Mówię tu oczywiście o wygranych pistoletówkach, konwersji czy rundach force w ramach jednego procenta. Ostatnim mecz przeciwko Bleed był dla nich po prostu tragiczny. Nie wyszło dosłownie nic, a do tego nie ugrali zbyt wielu rund. Ciężko będzie im zaskoczyć rywali w takiej formie i z tak niekomfortowymi mapami do grania. Nie mają mapy, na której byłby wyraźnie lepsi, więc będą musieli sporo się napracować, by wygrać przede wszystkim mapę swojego wyboru.
Przewidywane mapy:
Godsent ban Anubis
Bleed ban Overpass
Godsent pick Mirage
Bleed pick Inferno
Godsent ban Nuke
Bleed ban Ancient
Vertigo was left over

 

Typ: Bleed wygra mecz. Na ten moment zdecydowanie lepsza drużyna z dużo większym potencjałem. Sam Plopski nie będzie w stanie dotrzymać kroku ekipie Bleed i będzie potrzebne cudowne przebudzenie, żeby Godsent rywalizowało na równym poziomie.

Kupon gram z bukmacherem STS, który oferuje bardzo ciekawe promocje i zakłady. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z innych dyscyplin, możesz znaleźć w zakładce typy dnia.

Bleed wygra mecz
Kurs: 1.25
Zagraj!

baner grupa zagranie

BetBoom – Ecstatic

 

BetBoom zaczął grać nieco lepiej w ostatnim czasie, ale dalej są daleko od oczekiwanych rezultatów. Wygrali spotkania z Alternate Attax, Preasy oraz Sprout. Jednakże w kwalifikacjach do IEM Dallas ulegli Preasy na mapie Ancient. Podczas tego turnieju prezentują się nieźle, ale nie ma czym się specjalnie zachwycać. W meczu z Alternate Atttax pozwolili zdobyć rywalom bardzo dużo rund. Mówię o tym w kontekście następnego meczu, jaki rozegrał Alternate Attax z Fnatic, gdzie wygrali zaledwie 10 rund podczas dwóch map. Drugi mecz podczas tego turnieju przeciwko Preasy był zdecydowanie lepszy. Pokazali się z bardzo dobrej strony i wygrali ostatecznie wynikiem 2:0. Najlepszy w tamtym spotkaniu był Kair0n, który był nie do zatrzymania w tym spotkaniu. Opróćz Kair0na bardzo dobrą formę prezentuje Zorte, ale poza nimi reszta nie zachwyca. Największym minusem tej drużyny do tej pory była słaba mentalność i rundy pistoletowe. O ile nie mieli jeszcze weryfikacji mentalności podczas tego turnieju, to pistoletówki są do zweryfikowania. Wygrali 5 z 10 rund pistoletowych, z czego przegrali wszystkie w meczu z Preasy. Wydaje mi się, że inna drużyna w odpowiedniej formie, powinna wykorzystać taką sytuację przeciwko BetBoom.

Ecstatic zaprezentowało się bardzo dobrze podczas tego turnieju. Początkowo przegrali z 3DMAX, ale tam po prostu zaprzepaścili dwukrotnie duże prowadzenie. Grali bardzo dobrze, ale potencjalnie nie wytrzymali presji wyniku. Następnie bardzo gładko pokonali Parivision oraz Monte i awansowali do ćwierćfinałów. Przede wszystkim widać, że jest to zespół godny występu na Majorze. Zawodnicy grają bardzo równo, bo każdy osiąga średni rating powyżej 1.00. Są dobrze zorganizowani i bardzo ciekawie kooperują jako drużyna podczas tego turnieju, mimo tego, że grali też inne spotkania w tym okresie. Jeżeli chodzi o to, jak prezentowali się w rundach pistoletowych, to nie mieli sobie po prostu równych. Licząc wygrane rundy pistoletowe, konwersje oraz rundy force, wygrali 11 z 12. Prezentują się bardzo dobrze w tym elemencie nie tylko podczas tego turnieju. Ogólnie rzecz biorąc, prezentują się naprawdę dobrze i udowadniają, że turniej RMR nie był przypadkiem i zasłużenie pojadą na najważniejszą imprezę tego sezonu. W meczu z BetBoom mapy wyglądają bardzo korzystnie dla nich i ciekawe będzie, jak będą chcieli to wykorzystać. Napewno przed tym spotkaniem mają dużo argumentów na ich korzyść, pytanie, czy z nich skorzystają.
Przewidywane mapy:
Ecstatic ban Mirage
BetBoom ban Inferno
Ecstatic pick Anubis
BetBoom pick OVerpass
Ecstatic ban Ancient
BetBoom ban Nuke
Vertigo was left over

 

Typ: Ecstatic wygra mecz. Na ten moment są drużyną, w dużo lepszej sytuacji i z lepszą organizacją. BetBoom ma wiele problemów w środku drużyny, jak i na serwerze. Wydaje mi się, że nie poradzą sobie z tak dobrze dysponowanym Ecstatic.

Analizy na esport znajdziesz w zakładce typy na esport.

Ecstatic wygra mecz
Kurs: 1.65
Zagraj!
zdjecie na kupon esport 4.03.2024

Fot.Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze