Chiny pokażą Europie miejsce w szeregu? Gramy singla na mistrzostwa świata w Lola!

fanki esportu na iem

Typy na JD Gaming – Rogue. Dzisiaj znowu czekają nas spore emocje związane z mistrzostwami świata w League of Legends. Po kilku dniach przerwy przyszedł czas na ćwierćfinały, a na pierwszy ogień pójdą zawodnicy z Chin oraz Europy. Łotry czeka tutaj bardzo trudna przeprawa, gdyż to JDG jest murowanym faworytem. Raczej trudno spodziewać się innego scenariuszu niż gładka przeprawa JD.

Aż 4 bonusy freebet do 1420 zł na start!

JD Gaming – Rogue: typy i kursy bukmacherskie (20.10.2022)

Rogue pierwsze trzy spotkania w fazie grupowej rozegrało perfekcyjnie. Zmiotło z powierzchni ziemi zarówno DRX, jak i Top Esports, nie mówiąc już nawet o GAM. Drużyna Trymbiego była poza zasięgiem rywali i po prostu zdominowała rozgrywki. Rewanżowe starcia już nie do końca przebiegły po myśli mistrzów Europy, ale też widać było, że będąc pewnymi awansu grają o wiele luźniej. Porażki na TES i DRX nie przekreśliły ich szans na wyjście do play-offów, gdzie finalnie dostali się kosztem Top Esports, co chyba nikogo nie dziwi. W końcu drugi seed Chin był wyraźnie gorszy od pierwszego Europy.

JD Gaming totalnie zdominowało chińską ligę w letnim splicie. Yagao i spółka w finale LPL zmierzyli się z Top Esports, które pokonali 3:2. Na mistrzostwa świata mistrzowie Chin pojechcali więc jako faworyci do zgarnięcia turnieju, ale w fazie grupowej nie pokazali nic nadzwyczajnego. Oczywiście wyszli z pierwszego miejsca kosztem m.in. G2 Esports, ale raczej to nikogo nie dziwi – ich sukces był spowodowany fatalną postawą  rywali. Dziwić może tylko to, że DWG  Kia pokazało się z tak przeciętnej strony.

Na dzisiejszy ćwierćfinał mistrzostw świata w League of Legends przygotowałem singla, o którym więcej przeczytasz niżej. Zanim jednak do tego przejdziemy, to najpierw chciałbym Cię jeszcze zaprosić do innych typów na esport – podczas trwania każdego ważnego wydarzenia w świecie gier komputerowych znajdziesz u nas codzienne analizy na hitowe spotkania!

grupa zagranie 44 tysiące

Statystyki:

  • JD Gaming wygrało grupę z bilansem 5-1
  • Rogue zajęło drugie miejsce w grupie z bilansem 4-2
  • Obie drużyny jeszcze nie grały na siebie
  • JD Gaming jest faworytem zdaniem bukmacherów
  • JD Gaming jest mistrzem Chin (LPL)
  • Rogue jest mistrzem Europy (LEC)

Co obstawiać?

Patrząc na kursy bukmacherskie wystawione przez polskich bukmacherów, trudno tutaj szukać jakiejkolwiek okazji w rynku  1/2 (typy na zwycięstwo jednej z drużyn, nie ma remisu). Spotkanie jest rozgrywane w formacie BO5, a to oznacza, że nie może tutaj paść remis. Pozostają nam więc dwie opcje, a kurs na JDG nie wynosi nawet 1.20. Nie zgodzę się jednak z tym, że mistrzowie Europy są bez szans – jeżeli już ktoś ma pokonać JD na tych mistrzostwach, to właśnie powinna to być drużyna spoza Azji. Inna sprawa, że i tak szanse oceniam na jakieś maksymalnie 10 procent.

Fnatic więcej eliminacji (handicap +9.5)
Kurs: 1.52
Zagraj!

Jednak zamiast typować rynek 1/2, co jest po prostu nieopłacalne, skupimy się tutaj na pierwszej mapie. Uważam, że JD Gaming za wszelką cenę będzie chciało zamknąć tę grę w trzech mapach i ma zamiar naciskać na Łotrów już od pierwszych minut. W Betcris jest interesujący kurs na to, że JDG będzie miało więcej eliminacji z handicapem -9.5. Mnożnik wynosi aż 1.73, co może być świetnym pomysłem na singla. Pamiętaj, że dzięki ofercie powitalnej od tego bukmachera możesz zgarnąć bonus w Betcris w postaci freebeta o wartości aż 100 PLN.

typy lol worlds 2022 20.10.2022

fot. Pressfocus

Aż 4 bonusy freebet do 1420 zł na start!

Zaloguj się aby dodawać komentarze