Była liderka rankingu WTA wraca do rozgrywek! Gramy o podwojenie!

bonusy bukmacherskie online - misja tenis Rozpoczynamy turniej główny u naszych południowych sąsiadów, w turnieju WTA Tour w Pradze. Na rozkład bierzemy dziś spotkania byłej liderki światowego zestawienia – Rumunki, Simony Halep oraz Słowenki, Polony Hercog oraz pojedynek Chorwatki Petry Martić z Rosjanką, Wawrarą Grachewą. Czy faworytki sięgną po pewne triumfy, czy niżej notowane zdołają utrzeć im nosa? Zachęcam do komentowania typów!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Petra Martić – Wawrara Grachewa, 11.08.2020, godz. 11:00 (godzina może ulec zmianie)

Na pierwszy ogień bierzemy spotkanie Chorwatki, Petry Martić oraz Rosjanki, Wawrary Grachewej. Zdecydowaną faworytką tego pojedynku jest zawodniczka pochodząca z Bałkanów. W moim odczuciu również tak jest, poniżej przedstawię Wam sylwetki obydwu tenisistek.

Rosjanka, Wawrara Grachewa to obecnie 101  rakieta światowego zestawienia WTA Tour. Dla 20-latki jest to najwyższe miejsce w jej karierze, żadnego z zakończonej do tej pory sezonów nie była wyżej. Ma na swoim koncie dwa tytuły singlowe zdobyte w ubiegłym sezonie w turniejach rangi ITF z pulą nagród 60 tysięcy dolarów w Saint Malo oraz Valencii. Podczas okresu zamrożenia rozgrywek o światowe punkty rozegrała siedem spotkań pokazowych, z czego wygrała pięć, w dwóch spotkaniach musiała uznać wyższość swoich przeciwniczek. Rosjanka spotykała się w nich jednak z zawodniczkami będącymi niżej w rankingu. Wystąpiła w ubiegłotygodniowych kwalifikacjach turnieju WTA w Palermo, gdzie odpadła w drugim spotkaniu po porażce z Martiną Trevisan 2:6 0:6, pokazując się ze słabej strony. W pierwszym spotkaniu pokonała anonimową, miejscową Włoszkę. Rosjanka wydaje się być wyraźnie pod formą. Chorwatka – Petra Martić pod wodzą naszej trenerki – Sandry Zaniewskiej święci najlepszy okres w swojej karierze. To obecnie 15 rakieta świata, pozycję tę utrzymuje od zeszłego sezonu. 29-latka z Bałkanów ma na swoim koncie cztery tytuły singlowe zdobyte w Nottingham na kortach trawiastych, w Chicago na kortach twardych oraz w Stambule na kortach ziemnych. Te triumfy pokazują, jak jest to różnorodna zawodniczka. Nie ma dla niej ulubionej nawierzchni, na każdej czuje się dobrze. Potrafi grać zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Potrafi bardzo dobrze slajsować, gra dużo skrótów oraz bardzo pewnie i dobrze czuje się w grze przy siatce. Wszystkie te atuty powodują, że Petra Martić na korcie ziemnym jest tak groźna dla swoich rywalek. Przed zamrożeniem rozgrywek o światowe punkty była w półfinale dużego turnieju w Dubaju, gdzie ogrywała m.in. Su Wei Hsieh, Barborę Strycovą czy Anett Kontaveit. Podczas przerwy w rozgrywkach o światowe punkty nie występowała w spotkaniach pokazowych, skupiła się na spokojnym treningu. W turnieju WTA w Palermo dość pewnie ograła Alison Van Uytvanck 6:0 6:3, prezentując się naprawdę więcej niż solidnie, później ogrywała Ludmiłę Samsonową 5:7 6:4 6:2 oraz Aliaksandrę Sasnowicz 7:6(4) 7:6(3), ulegając dopiero w półfinale Anett Kontaveit 2:6 4:6. Jak na pierwszy turniej po wznowieniu rozgrywek było lepiej niż nieźle.

Mecze bezpośrednie

Z uwagi na różnice rankingowe obie panie nie miały jeszcze okazji spotkać się na korcie.

Co typuję?

Wszystko właściwie przemawia dziś za Chorwatką Petra Martić, są to doświadczenie, ogranie, umiejętności, a przede wszystkim wyższa forma. Nie powinna mieć ona najmniejszych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Typ: Petra Martić wygra

Kurs: 1,34

Grupa Zagranie

Simona Halep – Polona Hercog, 11.08.2020, godz. 11:00 (godzina może ulec zmianie)

W pierwszej rundzie turnieju WTA w Pradze będziemy świadkami pojedynku byłej liderki światowego rankingu, Rumunki Simony Halep ze Słowenką Poloną Hercog. Bukmacherzy nie widzą tutaj innej możliwości niż zwycięstwa Rumunki i chyba nie ma najmniejszych szans na inny rezultat. Polona Hercog, Słowenka, to zawodniczka bardzo doświadczona, mająca na karku 29 wiosen, obecnie zajmująca 45 miejsce w rankingu WTA Tour. Od roku 2009 tylko raz wypadła z czołowej setki rankingu, co pokazuje jak długo utrzymuje dobry, wysoki poziom. W szczególności bardzo dobrze spisuje się zawsze na kortach ziemnych. Ma na swoim koncie sześć tytułów singlowych, wszystkie zdobyte właśnie na tej nawierzchni kortu. Wygrywała dwukrotnie w turnieju w Bastad, w Ołomuńcu, Brescii, Sant Malo oraz w szwajcarskim Lugano. Jej różnorodna gra sprawia rywalkom ogrom problemów. Polona Hercog bardzo dobrze gra przy siatce, jest zawodniczką bardzo regularną, gra kombinacyjnie, często slajsuje, wyprowadza takimi zagraniami przeciwniczki z równowagi. Bardzo dobrze porusza się  po korcie, ciężko zagrać jej winnera. W okresie pandemii trenowała, nie rozgrywala żadnych spotkań pokazowych. W tym sezonie wygrała trzy spotkania i również w trzech odnosiła porażki. Zanotowała II rundę Australian Open, w której uległa Ashleigh Barty. Wystąpiła w turnieju WTA w Palermo, gdzie odpadła już po pierwszym spotkaniu z Włoszką – Elisabettą Cocciaretto 6:7(1) 3:6, w którym to spotkaniu zaprezentowała się żenująco, popełniając masę niewymuszonych błędów. Polona nie jest przygotowana do rozpoczęcia rozgrywek. Każdemu śledzącemu choć odrobinę tenisowe żeńskie rozgrywki nie muszę  chyba specjalnie przedstawiać Rumunki, Simony Halep. Jest to była liderka światowego zestawienia WTA Tour, która obecnie zajmuje pozycje wiceliderki. Simona Halep ma na swoim koncie aż 20 tytułów singlowych w karierze seniorskiej, w tym dwa najważniejsze podczas Wimbledonu na kortach trawiastych oraz French Open na kortach ziemnych. Simona podczas okresu zamrożenia rozgrywek o punkty nie rozgrywała spotkań. Jednak znając ją na pewno będzie dobrze przygotowana do tego turnieju. To zawodniczka niezwykle ambitna i pracowita. Rumunka poświęciła nawet swoje piersi dla tenisa, bowiem zmniejszyła jej rozmiar, aby lepiej grać i przyniosło to spodziewane rezultaty. Po tym zabiegu zaczęła osiągać swój top. Rumunka to zawodniczka dobrze czująca się na korcie ziemnym, potwierdza to jej triumf w Rolland Garros. To zawodniczka niezwykle regularna i doświadczona, która świetnie czuje się w grze z kontry, co na korcie ziemnym stanowi ogromny atut. Świetnie również porusza się po korcie.

Mecze bezpośrednie

Obie panie spotykały się jak do tej pory dwukrotnie, dwa razy triumfowała Rumunka. 24.03.2019, WTA Miami 1/16 finału (korty twarde), Simona Halep – Polona Hercog 5:7 7:6(1) 6:1; 26.06.2019, WTA Eastbourne 1/8 finału (korty trawiaste), Simona Halep – Polona Hercog 6:1 4:6 6:3.

Co typuję?

Moja propozycja na to spotkanie to zwycięstwo Simony Halep oraz under 20,5 gema w całym spotkaniu. Słowenka wydaje się być w bardzo słabej dyspozycji, potwierdziła to we włoskim turnieju. Jeśli zagra na podobnym poziomie spotkanie powinno skończyć się bardzo szybko, w dwóch setach. Rumunka powinna wykorzystać słabszą formę rywalki i nie powinna mieć większych problemów z odniesieniem zdecydowanego zwycięstwa i zameldowaniem się w drugiej rundzie  pierwszego turnieju po długiej przerwie w rozgrywkach.

Typ: Simona Halep wygra i under 20,5 gema w spotkaniu

Kurs: 1,66

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.
kk kupon

Zaloguj się aby dodawać komentarze