Bruins będą wybijać z rytmu Panthers? NHL AKO 2.63!

Bruins Panthers

Do trzeciego trafionego kuponu z rzędu zabrakło trafienia Colorado Avalanche. Poniedziałkowej nocy dojdzie do rywalizacji Boston Bruins z Florida Panthers oraz Edmonton Oilers z Vancouver Canucks. Na rozgrzewkę przed National Hockey League polecam spotkanie reprezentacji Polski z reprezentacją Szwecji, bo tam zawodników z najlepszej hokejowej ligi świata nie zabraknie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami.

Betfan kod promocyjny - bonus Betfan 200 zł za przykuc Ernesto Valverde.

Boston Bruins – Florida Panthers (stan rywalizacji 1-2): typy i kursy bukmacherskie (13.05.2024)

Za nim pójdziemy dalej, zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego Betfan! Po przenosinach do Bostonu mamy powtórkę z rozrywki i to gospodarze musieli uznać wyższość rywali. Taka sama sytuacja była w pierwszej rywalizacji na Florydzie, bo tam po wygraną sięgnęli przyjezdni z Bostonu. Po trzech spotkaniach możemy śmiało stwierdzić, że najważniejsze rzeczy w tej parze dzieją się w drugiej tercji, bo wtedy jedna z drużyn wypracowuje sobie znaczną przewagę, której do końca spotkania nie wypuszcza. Takie granie nie jest na korzyść bostończyków, którzy są zespołem zdecydowanie mniej nastawionym na ofensywę, a bardziej na rękę takie granie jest przyjezdnym z Florydy i mamy tego potwierdzenie w dwóch poprzednich meczach, które były na korzyść Panthers.

W fazie zasadniczej wszystkie starcia tych ekip kończyły się remisem w regulaminowym czasie gry i nie obserwowaliśmy wtedy tylu bramek, co choćby w ostatniej potyczce w play-off. Obraz meczów z sezonu zasadniczego na pewno byłby na korzyść gospodarzy i w odrabianiu strat zmiana prędkości gry na pewno będzie im na rękę, ale czy z tak ofensywnie nastawionymi Panthers uda się bostończykom zmienić obraz gry? Przekonamy się o tym już nadchodzącej nocy!

Statystyki:

  • 3/3 razy w pierwszej tercji nie padło więcej niż dwa trafienia
  • Bilans bramkowy w pierwszych tercjach Boston Bruins w play-off wynosi 6:3
  • Bilans bramkowy w pierwszych tercjach Florida Panthers w play-off to 5:5

Co obstawić?

Pierwsze tercje często toczyły się po myśli bostończyków, ale druga i trzecia tercja już wymykała się spod ich kontroli. Raz udało się Bruins wyjść zwycięsko z otwartej gry, ale dwie następne rywalizacje nie poszły po ich myśli, a to oni teraz muszą wracać do serii. Poniedziałkowej nocy czeka ich ostatni mecz w Bostonie i jeśli nie wygrają, to będą musieli spróbować wrócić jeszcze na Florydzie, ale będą postawieni pod ścianą. Myślę, że gospodarze będą chcieli zwolnić cały mecz, a nie tylko pierwszą tercję, jednak skupię się tylko na pierwszych dwudziestu minutach i proponuję tutaj poniżej dwóch goli w pierwszej tercji.

Poniżej 1,5 bramki w 1. tercji
Baner hokej

Edmonton Oilers – Vancouver Canucks (stan rywalizacji 1-1): typy i kursy bukmacherskie (13.05.2024)

McDavid i spółka wrócili z Vancouver z jednym zwycięstwem, choć nie przyszło im to łatwo. Dopiero dogrywka i gol Boucharda sprawiły, że Oilers do Edmonton mogli wrócić ze zwycięstwem. Teraz czas na zmianę gospodarza i przed nami dwie rywalizacji właśnie na terenie Oilers. Bez względu na wynik na pewno wrócimy jeszcze na teren Canucks. Goście dobrze w tej kampanii radzili sobie w Edmonton i choć ich seria bez porażki z Oilers została przerwana, to jeszcze mają drugą serię, czyli komplet wygranych na terenie swojego rywala. W kwietniu Canucks wytrącili wszystkie argumenty Oilers, bo ci byli w stanie zdobyć tylko jednego gola.

Scenariusz na play-off myślę, że będzie podobny, bo goście w defensywie czują się bardzo dobrze, a różnica między Oilers w ofensywie, a w defensywie jest ogromna i mogą oni być łatwym celem, kiedy nie będą zdobywać dużej ilości goli. Bramkarze w drugiej rywalizacji również nie pomogli swoim kolegom, a szczególnie Skinner, który nie miał dużo roboty, bo Canucks nie oddali nawet 20 strzałów wraz z dogrywką, a i tak kapitulował trzy razy. Do zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Statystyki:

  • W dwóch spotkaniach w Edmonton ani razu nie padło więcej niż siedem goli w meczu
  • W dwóch meczach play-off pomiędzy tymi zespołami raz padło powyżej siedem trafień w spotkaniu

Co obstawić?

Myślę, że defensywny styl przyjmą goście na pierwsze spotkanie w Edmonton. Canucks potrafią to robić, więc więcej pracy w obronie nie będzie dla nich niczym nowym. Liczę też na zdecydowanie lepszą postawę Skinnera, który nie może być w tak słabej dyspozycji w fazie play-off, bo wtedy Oilers daleko nie zajdą. Jestem zdania, że poniedziałkowej nocy czeka nas starcie, w którym nie zobaczmy wielu goli i taka jest moja propozycja na trzeci mecz. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Poniżej 7 goli (7 goli=zwrot)
Kupon Betfan

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze