Biathlon: 2/3 ostatnie kupony trafione. Dziś próbujemy trafić w 501 PLN!

Jeśli chodzi o trwające Mistrzostwa Świata w biathlonie na 2 kupony, udało mi się trafić poprawnie 1. Natomiast w ostatnich 3 biathlonowych grach, 2 z nich przynosiły nam profit. Dziś podbijemy statystykę? Mam nadzieje! Do boju dziś o 14:15 ruszą Panie, które czeka bieg indywidualny. Co typuję? Odpowiedź na to pytanie poznacie w trakcie lektury. Zapraszam! 

Odbierz nawet 1449 PLN na start!

Tylko dziś i tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

Ostatnie Mistrzostwa Świata a bieg indywidualny

W trakcie zeszłorocznego czempionatu złoto w biegu indywidualnym wywalczyła Hanna Oeberg. Szwedka była bezbłędna na strzelnicy, co w tym przypadku okazało się kluczowe. Nieomylna bowiem w strzelaniu była również wicemistrzyni świata, czyli Lisa Vitozzi. Jedno pudło pozbawiłoby Oeberg mistrzostwa, gdyż strata Włoszki wyniosła 24 sekundy. Jeśli dobrze pamiętacie, to w tej konkurencji za każdy nietrafiony strzał dodawana jest 1 minuta kary, co jak widzicie dałoby złoto Vitozzi. Z kolei na 3 pozycji dobiegła Justine Braisaz, która podczas strzelania popełniła 1 błąd.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Bieg indywidualny w trakcie tego sezonu

Podczas trwającego sezonu zimowego do tej pory odbyły się zaledwie 2 biegi indywidualne. Ta konkurencja ma to do siebie, iż jest spośród wszystkich biathlonowych kategorii najstarsza, ale również stosunkowo rzadko rozgrywana. W pierwszym starcie na trasie w Ostersund zwyciężyła brązowa medalistka z ostatnich mistrzostw, czyli Justina Braisaz. Francuzce nie przeszkodziły nawet 2 pudła na strzelnicy i fakt, że 2 Julia Dzhima była nieomylna. Na najniższym stopniu podium stanęła wtedy Julia Simon.

W trakcie 2 biegu indywidualnego tegorocznej edycji Pucharu Świata w Pokljuce, górą była już Denise Hermann. Niemka do fenomenalnej dyspozycji biegowej dołożyła 4 bezbłędne wizyty na strzelnicy. Na drugiej pozycji uplasowała się jeszcze aktualna mistrzyni w tej konkurencji, czyli Hanna Oeberg. Szwedka miała 1 pudło i nie dała rady dorównać tempu narzuconemu przez zwyciężczynię. Jako 3 linię mety przekroczyła Anais Bescond. Suma summarum w klasyfikacji biegu indywidualnego prowadzi Justine Braisaz, przed Hanną Oeberg oraz Denise Hermann.

Jak w tych startach wypadły dotychczasowe medalistki tych mistrzostw, czyli Tiril Eckhoff, Marte Olsbu Roeisenalnd, Lisa Vitozzi, Dorothea Wierer, Eva Kristejn Puskarcikova, Marketa Davidova, Susan Dunklee, Lucie Charvatova, oraz Denise Hermann? Eckhoff była dopiero 29 i 18. Patrząc na to, jak dużym rozczarowaniem do tej pory jest dla niej impreza w Antersevlie i mając na uwadze jej wyniki w tej konkurencji, trudno mieć wielkie nadzieje na medal. Olsbu Roeiseland też nie zachwyciła, bo była 19 i 12, ale ona przyjechała

Bez wątpienia groźnie dziś będą Włoszki, zwłaszcza, że startują u siebie. Wierer, liderka Pucharu Świata, zdobyła już podczas tegorocznej imprezy 2 medale, złoto i srebro. Stać ją bez wątpienia na zgarnięcie kolejnych krążków. Ostatniego słowa nie powiedziała także Vitozzi. Lisa poza srebrem w sztafecie nie gościła jeszcze na podium, lecz z pewnością marzy jej się, by utrzeć nosa bardziej utytułowanej koleżance. Podobno pomiędzy oba Paniami relacje od jakieś czasu nie układają się najlepiej.

Brązowa medalistka ze sztafet mieszanych, Kristejn Puskarcikova raczej nie będzie uchodzić za jedną z faworytek. Ledwie 23 i 28 pozycje w tegorocznych startach biegu indywidualnego, nie są zwiastunem nadzwyczajnych wyników. Czescy kibice niewiele mogą spodziewać po Davidovej, która podczas startu w Ostersund była 11, a w Pokljuce 39. Zresztą dla obu Pań tegoroczny czempionat za wyjątkiem sztafet nie należy do szczególnie udanych. Charvatovej też niezbyt powodzi się w tej konkurencji, bowiem plasowała się ona na 47 i 89 pozycji.

Trudno spodziewać się również, aby oszałamiający rezultat uzyskała Susan Dunklee. Ona można powiedzieć podczas tych mistrzostw swoje zrobiła. Jej postawa w sprincie i obrazki, kiedy na ostatnich metrach Amerykanka słaniała się na nogach zapadną na długo w pamięci. Jednak podczas 2 startów w tej konkurencji zajmowała odpowiednio 73 i 55 miejsca, zatem bieg indywidualny nie należy do jej ulubionych.

Jedną z faworytek za to będzie Hermann. Tak jak już pisałem znajduje się ona na 3 pozycji w klasyfikacji generalnej biegu indywidualnego i wygrała 1 z 2 startów. Na tych mistrzostwach zdobyła już srebro w biegu pościgowym i nie sądzę, że będzie chciała na tym poprzestać. Niemka tak jak w trakcie sezonu imponuje stabilną dyspozycją i w 2 startach indywidualnych w Anterselvie do tej pory nie wypadała z najlepszej “6”, do czego już zdążyliśmy się przyzwyczaić.

Co obstawić?

Faworytkami będą wspomniane Włoszki, Norweżki, Denise Hermann, ale także świetnie prezentująca się w Anterselvie Franziska Preuss. W gronie kandydatek do medalu znajduję się również Hanna Oeberg.

Jeśli chodzi o moje propozycje na kuponie, to pierwszą z nich jest pojedynek Moniki Hojnisz-Staręgi z Iryną Kryuko. Polka w obu startach podczas tych mistrzostw była zdecydowanie lepsza od Białorusinki. Biegowo Monika wypadła w dwóch konkurencjach lepiej niż Iryna. Ponieważ w sprincie nasza reprezentantka miała nad Kryuko ponad 40 sekund przewagi, a w biegu pościgowym ponad minutę. To wielki atut po strojnie Hojnisz-Staręgi. Różnicę w poziomie uwidaczniają pozycje, jakie obie Panie zajmowały podczas trwającego czempionatu. Polka była jak do tej pory 26 oraz 28, a Białorusinka 52 i 49. Na dodatek jeśli chodzi o 2 podia w Pucharze Świata jakie ma nasza zawodniczka, to jedno z nich, a zarazem najwyższe w trakcie swoich występów, Monika wywalczyła właśnie w biegu indywidualnym. Dodatkowo w klasyfikacji generalnej tej konkurenci w trwającym sezonie zajmuje wysokie 9 miejsce.

 

Mój typ: Monika Hojnisz Staręga będzie lepsza od Iryny Kryuko

Kurs: 1,60 

 

Drugi typ dotyczy również pojedynku, ale tym razem Vanessy Hinz z Susan Dunklee. Niemka nadspodziewanie dobrze prezentuje się we Włoszech. Przedstawicielka naszych zachodnich sąsiadów jak do tej pory zajmowała 14 i 5 miejsce. Amerykanka z kolei jak już pisałem zdobyła srebrny medal i według mnie to już jest wynik ponad stan. W kolejnym starcie podczas tegorocznych mistrzostw Dunklee była już 36. Biegowo od niej lepiej wypada Hinz, a wicemistrzostwo świata Susan zawdzięcza po prostu bezbłędnemu strzelaniu, niesamowitemu chartowi ducha oraz najzwyczajniej w świecie szczęściu. Moim zdaniem Vanessa powinna być dziś lepsza od swojej koleżanki zza oceanu.

 

Mój typ: Vanessa Hinz będzie lepsza od Susan Dunklee

Kurs: 1,55

 

STS – specjalna promocja 230 PLN bez ryzyka!

Zasady promocji:

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

Bieg indywidualny

Zaloguj się aby dodawać komentarze