BetBoom w turnieju A1 Gaming! Gramy kupon z kursem 2.88!

Osee zawodnik Liquid

A1 Gaming Leauge Season 8 to turniej niższej rangi i pewnego rodzaju forma treningu dla takiej ekipy jak BetBoom. Są tam zdecdyowanie najlepszą ekipą i będą chcieli przygotować nowego gracza Magnojeza do większych wyzywań. Czy ponownie gładko pokonają Alliance?

STS kod promocyjny.

BetBoom – Alliance

 

BetBoom radzi sobie ostatnio całkiem dobrze, bo mają obecnie serię pięciu wygranych map z rzędu. Dwukrotnie w tym czasie pokonali Bleed i dzisiejszych rywali, czyli Aliiance. W ostatnim spotkaniu, między tymi ekipami, była totalna dominacja BetBoom. Rywale nie mieli żadnych szans i zdobyli zaledwie 5 rund łącznie. Praktycznie cały zespół prezentuje bardzo dobrą formę indywidualną, co zresztą był widać w spotkaniu z Alliance. Nie była to kwestia szczęścia, a po prostu zdecydowanie lepsza ekipa. Rosjanie znani są z bardzo wysokich umiejętności strzeleckich nawet na niższych poziomach, a BetBoom zdecydowanie chce aspirować do tier 1. Magnojez to bardzo dobry dodatek do drużyny i z czasem może być naprawdę ważnym elementem całego zespołu. BetBoom bardzo dobrze prezentuje się w rundach pistoletowych w tym miesiącu i są jedną z najlepszych ekip w tym aspekcie w ostatnim miesiącu. Oczywiście grali na słabsze zespoły niż zwykle, ale jest to bardzo imponujące, bo był to element, z którym mieli spore problemy. Jeżeli BetBoom wybierze w tym spotkaniu Mirage, to zwycięstwo na tej mapie będzie jedynie formalnością.

Alliance prezentuje się beznadziejnie w ostatnich spotkaniach i ciężko mi sobie wyobrazić, żeby nagle coś miało się zmienić. Rywale byli oczywiście wymagający, ale różnica w poziomie momentami była wręcz zatrważająca. Zwłaszcza w spotkaniu z BetBoom nie potrafili zrobić niczego. Na ten moment nie widze nawet mapy, na której mogliby być potencjalnie lepsi od swojego rywala. Muszą mieć sporo szczęścia i bardzo dobrze grać, żeby w ogóle rywalizować z BetBoom. Grają bardzo słabo w rundach pistoletowych w ostatnim miesiącu, a wiadomo, jak ważny, jest to element w CS 2. To, co może dać im jakieś szanse to mniejsza waga turnieju i to, że BetBoom może ich po prostu zlekceważyć. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie, żeby wygrali mapę Mirage, więc muszą przygotować coś naprawdę ciekawego. Ostatnim razem mapa Anubis im nie wyszła i prawdopodobnie wybiorą Overpassa lub Ancienta. Pytanie jednak, czy to coś zmieni, patrząc na to, jaka różnica klas był w poprzednich spotkaniu, który odbyło się kilka dni temu.
Przewidywane mapy:
Alliance ban Nuke
BetBoom ban Inferno
Alliance pick Overpass
BetBoom pick Mirage
Alliance ban Vertigo
BetBoom ban Anubis
Ancient was left over

 

Typ: BetBoom wygra mecz 2:0. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Alliance było w stanie rywalizować w tym spotkaniu. Nie mają umiejętności indywidualnych, a ich gra drużynowa też nie powala. Szansą dla nich jest dobry start po stronie atakującej na Overpassie i bardzo szczelna defensywa, ale to będzie bardzo ciężkie zadanie.

Kupon gram z bukmacherem STS, który oferuje wiele zakładów na turnieje esportowe. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy na esport znajdziesz w zakładce typy na esport.

BetBoom wygra mecz 2:0
Kurs: 2.13
Zagraj!

 

baner grupa zagranie

Espionage – Unity

 

Espionage prezentuje ostatnio bardzo dobrą formę i wyglądają coraz lepiej. Zmierzą się w finale European Pro Leauge 2nd przeciwko Division Unity. Dwa dni temu oba zespoły zmierzyły się w tym samym turnieju i Espionage wygrało wynikiem 2:0. Byli w tym spotkaniu zdecydowanie lepsi od swoich rywali jedynie clutche trzymały Unity przy życiu. Rywale zdobyli łącznie 14 rund, co jest raczej średnim wynikiem. Podczas tego turnieju bardzo dobrze prezentuje się cały zespół Espionage, ale najbardziej wyróżnia się Lucky, czyli główna gwiazda zespołu. Jest to były zawodnik Astralis i na pewno będzie chciał wrócić do grania na najwyższym poziomie. Mapy są bardzo wygodne dla ekipy Espionge, bo banują najlepszą mapę rywali. Do tego Unity zablokuje najgorszą mapę Espionage. Duńczycy prezentują się bardzo dobrze w rundach pistoletowych podczas ostatniego miesiąca. Mają przede wszystkim bardzo dużo możliwości w tym spotkaniu, jeżeli chodzi o wybór map czy nawet sposób grania. Unity było zdecydowanie słabsze w ostatnim spotkaniu, więc Epsionage może dostosowywać sposób gry czy agresję do własnego instynktu, czy wyczucia. Nie będą czuli żadnych obaw czy strachu przed potencjalnymi zagraniami rywala.

Unity nie prezentuje się zbyt dobrze w ostatnim czasie. Jest to relatywnie nowa drużyna, ale nie pokazała jeszcze zbyt wiele przeciwko wymagającym rywalom. Pokonali do tej pory Sinners podczas lokalnego turnieju, Illuminar oraz Eclot. Ulegli w tym samym czasie Eclot, Sinners oraz właśnie Espionage. Trzeba wziąć pod uwagę, że zespoły z tego samego kraju mają dość specyficzne rezultaty swoich spotkań. Ekipy się bardzo dobrze znają i potrafią lepiej wykorzystywać braki rywala. Tak jak wyżej już wspominałem, Unity w spotkaniu z Espionage zaprezentowało się po prostu bardzo słabo. Tak naprawdę nie byli w stanie rywalizować, jak równy z równym. Nawet na mapie Nuke, gdzie ostatecznie przegrali 13:9, musieli odrabiać straty po stronie atakującej, czyli zdecydowanie cięższej. Podczas tego turnieju jedynie Pechyn się wyróżnia, ale jego statystyki nie są imponujące na tle rywali. W rundach pistoletowych prezentowali się bardzo słabo, zwłaszcza podczas turnieju Tipsport Winter Cup.
Przewidywane mapy:
Unity ban Inferno
Espionage ban Ancient
Unity pick Overpass
Espionage pick Vertigo
Unity ban Mirage
Espionage ban Anubis
Nuke was left over

 

Typ: Espionage wygra mecz. Na ten moment jest to drużyna po prostu lepsza. Ostatnie spotkanie pokazało różnicę pomiędzy tymi ekipami, a dobór map jest zdecydowanie po stronie Espionage.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Espionage wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!
Zdjecie na kupon esport 6.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze