BetBoom w starciu z nowym NIP! Gramy kupon z kursem 1.96!

Stary skład NIP

BetBoom zmierzy się z NIP w turnieju Skyesport Masters 2024 i powalczy o utrzymanie się w górnej drabince. W turnieju do wygrania jest aż 105 000$, więc stawka jest naprawdę wysoka. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

Fortuna baner z ofertą na start

BetBoom – NIP  


BetBoom
prezentuje naprawdę solidną formę w ostatnim czasie. Wygrali 5 spotkań z rzędu i po wprowadzeniu do składu Magnojeza są naprawdę groźni. Podczas turnieju Skyesports Masters 2024 pokonali BIG w pierwszym meczu wynikiem 2:1. Przegrali pierwszą mapę swojego wyboru, czyli Overpassa, ale wygrali następne dwie bez większych problemów. Jest to turniej online, w którym główna nagroda to 105 000$, czyli bardzo pokaźna suma jak na turniej mniej prestiżowy. W spotkaniu z BIG wygrali aż 5 z 6 rund pistoletowych, co jest bardzo imponującym wynikiem. Wszyscy zawodnicy BetBoom zagrali solidne spotkanie, oprócz Nafanego, ale dowodzący w takich spotkaniach nie musi grać bardzo dobrze, jeżeli dobrze zarządza drużyną. W meczu z BIG najbardziej wyróżniał się Kair0n, który coraz częściej zaczyna brać grę na siebie. Jest to ciągle bardzo młody zawodnik i z odpowiednimi zawodnikami wokół może być naprawdę kluczowym zawodnikiem całej formacji. Jakby nie patrzeć zawodnicy są naprawdę utalentowani i jeżeli wszystko będzie odpowiednio funkcjonować, to mogą stać się naprawdę groźni dla swoich rywali. Sporym minusem w meczu z NIP będzie ban Mirage, przez graczy NIP. Jest to bardzo dobra mapa dla BetBoom, ale udowodnili, że potrafią grać bardzo solidnie na Ancient czy Anubis.

NIP po początkowym solidnym starcie z nową formacją, zaczęło grać słabiej lub po prostu zaczęli trafiać na bardziej zorganizowanych rywali. Przegrali dwukrotnie spotkanie z Aurorą, a do tego dołożyli naprawdę niespodziewaną porażkę na Sampi. Pokazuje to, że są jeszcze daleko od powrotu do regularnego wygrywania na poziomie tier 1. Aurora to naprawdę mocna drużyna z tier 2, ale NIP przegrało z nimi dwukrotnie wynikiem 2:0. Mimo że w drugim spotkaniu już byli zdecydowanie bliżej to i tak zabrakło im trochę umiejętności czy szczęścia, by wygrać chociaż jedną mapę. Wydaje mi się, że ich najlepszą na ten moment mapą może być Inferno, które zostanie zbanowane przez swoich rywali. Mają kilka zwycięstw na takich mapach jak Anubis, Ancient czy Anubis. Ostatecznie jednak mecze z Sampi czy Aurorą pokazały, że nie są na tych mapach jeszcze tak dobrzy, jak mogłoby to się wydawać. Z Aurora mieli to szczęście, że grali dwukrotnie w dość krótkim czasie, a mimo to trochę im zabrakło. BetBoom będzie wymagającym rywalem, zwłaszcza gdy będzie wygrywał tak często rundy pistoletowe, jak robi to ostatnio. Nip w pierwszym spotkaniu podczas tego turnieju zmierzył się z Gods Reign, czyli dla większości anonimową formacją z Indii. Wygrali bardzo łatwo, co było obowiązkiem tej formacji, bo rywal jest sklasyfikowany na 107 miejscu rankingu hltv. Gods Reign wygrało łacznie 6 rund na dwóch mapach i nie było w stanie rywalizować jak równy z równym.
Przewidywane mapy:
NIP ban Mirage
BetBoom ban Inferno
NIP pick Nuke
BetBoom pick Ancient
NIP ban Nuke
BetBoom ban Vertigo
Anubis was left over

 

Typ: BetBoom wygra mecz. Kupon gramy z bukmacherem Fortuna, który oferuje bardzo ciekawe promocje dla nowych jak i stałych graczy. Sprawdź kod promocyjny fotruna i przekonaj się sam. Analizy na esport znajdziesz w zakładce typy na esport.

BetBoom wygra mecz
Kurs: 1.45
Zagraj!
baner grupa zagranie

Forze – Aurora


Forze
prezentuje całkiem niezłą formę po zmianach w składzie, ale rywale nie grali zbyt dobrze w ich spotkaniach. Zmierzyli się z Ence, Brazylijski Luz oraz TSM. Teoretycznie nie są to złe drużyny, ale też niezbyt solidne w ostatnim czasie. Ence odpadło z turnieju Skyesport Masters 2024 już po dwóch meczach, więc ciężko ich traktować jako naprawdę imponującego rywala do pokonania. Do składu doszedł Kelien i gra Forze nie wygląda źle. Jednakże ich rywale to naprawdę bardzo mocna ekipa i nie wystarczy być relatywnie dobrym. Raz w meczach tej ekipy gra Spirit, raz gra sstiNix, więc ciężko na pewno o stabilizację w zespole. Podczas rund pistoletowych prezentowali się raczej przeciętnie i specjalnie się nie wyróżniali. Na pewno zadania nie ułatwia im fakt, że w drużynie Aurory zagra ich były zawodnik, który w nowej organizacji gra jeszcze lepiej i ma większe możliwości. Forze prawdopodobnie zbanuje najlepszą mapę rywali, czyli Mirage co jest sporym atutem w tym spotkaniu, zwłaszcza patrząc na formę Aurory na mapie Mirage.
Aurora ogólnie utrzymuje bardzo dobrą formę, ale w ostatnich dniach przegrali dość zaskakująco dwa mecze wynikami 2:0. Wynikało to może ze zmiany w składzie i wprowadzeniu nowego gracza do formacji, ale była to dość spora niespodzianka. Zwłaszcza patrząc na to, że zagrali dość słabo w tych spotkaniach i nie wygrali żadnej mapy. Nawet ostatnie spotkanie z Parivision było bardzo bliskie, mimo tego, że Aurora jest teoretycznie dużo lepszą drużyna, przynajmniej na ten moment. Aurora nie gra jakoś bardzo dobrze w samych rundach pistoletowych, ale to, co ich wyróżnia to procent wygranych rund po przegranej pistoletów.ce Wygrali aż 36% takich rund, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem, patrząc na dzisiejsze możliwości. W tej drużynie jest naprawdę bardzo dużo telntu i powinni oni być kolejną ekipą, która wejdzie na stałe do tier 1, jeżeli wszystko dobrze pójdzie. W spotkaniach z drużynami z tier 2 i tier 3 prezentują się bardzo dobrze i naprawdę zasługują, by grać na większych turniejach. W Spotkaniu z Forze będą mogli wykorzystać prostszą stronę na mapie wyboru rywala. Forze prawdopodobnie wybierze Nuke lub Overpass, czyli mapy, na których strona broniąca ma po prostu łatwiej.
Przewidywane mapy:
Forze ban Mirage
Aurora ban Vertigo
Forze pick Nuke
Aurora pick Ancient
Forze ban Inferno
Aurora ban Anubis
Overpass was left over

 

Typ: Aurora wygra mecz. Wydaje mi się, że w tak ważnym turnieju zagrają zdecydowanie lepiej niż ostatnio. Ten turniej to możliwość zarobienia sporych pieniędzy i to grając online, czyli z wyłączeniem czynniku kibiców czy dyskomfortu.

Analizy z innych dysycplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Aurora wygra mecz
Kurs: 1.37
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 11.04.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze