Beach Soccer w mistrzowskim wydaniu – gramy o 743 PLN!

beach soccer typy

Upalne słońce, rozgrzany piasek, chłodne napoje i gorące bikini. Czy to już wakacje? Ależ skąd! To Beach Soccer! Zapraszam na codzienny cykl z Mistrzostw Świata w Paragwaju.

Skorzystaj z oferty powitalnej Fortuny!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

W czasie przerwy spowodowanej zakończeniem tenisowego sezonu oraz okienka w zmaganiach darterskich postanowiłem przybliżyć Wam kolejną niszową dyscyplinę sportu w naszym kraju, jaką jest beach soccer, czyli po prostu piłka nożna w wersji plażowej.

W chwili obecnej w Paragwaju, a uściślając jeszcze bardziej – w Laque, rozgrywane są dwudzieste Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie. Podczas dziesięciu dni zmagań, z szesnastu drużyn występujących w turnieju zostanie wyłoniony zwycięzca, który przez najbliższe dwa lata będzie piastował ten tytuł.

Przed dwoma laty na Bahamach triumfatorem imprezy po raz czternasty została Brazylia, która w finale pokonała reprezentację Tahiti. Królem strzelców został Włoch Gabriel Gori z siedemnastoma golami na koncie, który prowadzi w tej klasyfikacji również w tym roku.

W obecnym Championacie faza grupowa weszła już w decydującą fazę, kolejne spotkania są już tymi kluczowymi w kontekście awansu, jednak zanim o moich sugestiach na dzisiejszy wieczór, to…

O co w tym wszystkim chodzi?

Gra rozgrywana jest pomiędzy dwiema drużynami, każda z nich jest złożona z czterech zawodników w polu i bramkarzaLiczba zmian jest nieograniczona, zmiany są lotne. Na ławce zmian powinno być od 5 do 7 zawodników. Gracz rezerwowy może wejść na boisko tylko po tym, jak gracz, którego zmienia, otrzymał plastron przekazany od rezerwowego.

Gra trwa 36 minut i składa się z 3 tercji, z których każda ma 12 minut. Przerwa między tercjami wynosi 3 minuty. Jest on odmierzany przez oficjalny zegar i jest zatrzymywany podczas przerw w grze. Każdy mecz musi mieć swojego zwycięzcę (nie ma remisów). W razie remisu po 3 tercjach jest zarządzana trzyminutowa dogrywka. W razie remisu po dogrywce następuje seria rzutów karnych, która jest rozgrywana według zasady złotego gola (rzuty karne są rozgrywane do momentu osiągnięcia jednobramkowej przewagi po jakiejkolwiek kolejce).

Czas jest zatrzymywany w momencie, gdy zostaje strzelony gol, zawodnik odniesie kontuzję wymagającą interwencji służb medycznych, jest rzut wolny lub rzut karny. Czas nie jest zatrzymywany, gdy piłka wyjdzie na aut.

Nie ma co ukrywać, że oferta polskich bukmacherów na Mistrzostwa w plażówce nie zachwyca, podobnie jak z dartem, dlatego mogę sobie pozwolić jedynie na typowanie 1X2 i tak też dzisiaj zrobię. Na tapet obieram sobie decydujące spotkanie w grupie C, gdzie wszystkie drużyny do tej pory zgromadziły po jednym zwycięstwie i o bezpośrednim awansie do play-offów zadecydują ich ostatnie pojedynki.

Zjednoczone Emiraty Arabskie- Senegal

Spotkanie między reprezentantami z Azji i Afryki zapowiada się, aż nadto ciekawie. Obie drużyny sprawiły po całkiem sporej niespodziance, pokonując odpowiednio Rosję i Białoruś. Senegalczycy turniej rozpoczęli od porażki 8-7 z zawodnikami Sbornej, jednak ciężko uznać ten wynik za fatalny zwracając uwagę na kursy dochodzące do granicy 5.0 w przypadku drużyny z Czarnego Lądu. Drugi mecz to już dość miażdżące zwycięstwo nad Białorusinami 7-2, a podobnie jak i w pierwszym spotkaniu nie byli oni faworytami bukmacherów. Jeśli chodzi o ostatnią dyspozycję to na początku listopada, byli oni w stanie pokonać Brazylię, Anglię, Nigerię, co pozwoliło im z kompletem zwycięstw wygrać grupę Copa Logos. Co możemy powiedzieć o reprezentantach ZEA? Ostatnio zanotowali dość ciekawą serię w Intercontinental Cup, notując 5 remisów z rzędu! W pierwszym spotkaniu na Mistrzostwach porażka 5-1 z Białorusią, co potwierdziło sugestie oddsmakerów’w. Najwięcej emocji i niespodziewane trzy punkty przyniosło zwycięstwo nad Rosją 4-1, przy kursie 6.60 na reprezentantów Półwyspu Arabskiego.

Co obstawiać?

Moim zdaniem zwycięstwo Senegalu, ani nikogo nie zdziwi, ani nie będzie turniejową niespodzianką. Senegalczycy w turnieju prezentują się przede wszystkim znakomicie w ofensywie, 14 strzelonych bramek świadczy o tym dosadnie. Ponadto dużo lepsza postawa zespołu w przeciągu całego roku, 15 zwycięstw w ostatnich 20 spotkaniach, a i rywale z dużo wyższej półki niż ZEA.

TYP: Senegal

Kurs: 2,04  (Fortuna)

Rosja- Białoruś

Jeśli miałbym szukać spotkania do skompletowania doubla, wybrałbym spotkanie Rosjan z Białorusinami i postawiłbym na tych drugich. Kurs 4.70 daje swobodę do zagrania singla/doubla i jest wystarczająco wysoki co do podejmowanego ryzyka. Rosjanie ewidentnie mają problemy w ostatnim czasie z regularnością w swojej grze i widać to było w przegranym spotkaniu z Emiratami. Spotkanie z Senegalem udało im się wygrać o włos, mimo uznawania ich za faworytów. Wystarczy popatrzeć na ostatnie spotkania i widać, że w reprezentacji Rosji są problemy. Cztery porażki w pięciu ostatnich spotkaniach to rzeczywisty obraz gry podopiecznych Michaiła Lichaczowa. Białorusini zaś, mimo że do beach soccerowej potęgi nie należą, to są stabilni. 3 porażki w ostatnich 10 spotkaniach, z samymi Rosjanami w tym roku dwa spotkania i dwa remisy. Ostateczny rezultat rozstrzygnięty do stanu 1:1. Obie nacje słyną z gorącej krwi, być może Rosjanie posiadają większe umiejętności, jednak to Białorusini pokazują większy charakter i zadziorność. W tym meczu na pewno będzie gorąco, ale jeśli wszystko odbędzie się w sportowej atmosferze, liczę na pozytywną niespodziankę i rozstrzygnięcie dla mnie.

TYP: Białoruś

Kurs: 4,36 (Fortuna)

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.


beach soccer

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!