Bad Mitterndorf, czyli sztuka latania. Przed nami pierwsze loty w sezonie!

Witam wszystkich serdecznie po trzytygodniowej przerwie! Wracamy do gry, a jest o co grać. Już dziś będziemy świadkami pierwszego w tym sezonie konkursu lotów narciarskich, czyli czegoś na co kibic skoków czeka najbardziej. Dla odmiany, po wietrznym Willingen warunki mają być bardzo korzystne co sprzyja typowaniu, ale i dobremu widowisku. Czy w ten weekend obejrzymy skoki w granicach 240 metrów? Czas pokaże. Zapraszam do wspólnego typowania! 

Załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Willingen Three…

Wiatr storpedował zeszłotygodniową rywalizację na skoczni w Willingen. Problemy zaczęły się już w piątek kiedy to nie udało się rozegrać treningów i kwalifikacji, które zostały przesunięte na sobotę. Przypominam, że formuła turnieju Willingen Five obejmuje wyniki z pięciu serii – kwalifikacyjnej oraz czterech skoków konkursowych. Rozegrać udało się jedynie trzy serie. Organizatorzy ze względów bezpieczeństwa jeszcze w sobotę podjęli decyzję o odwołaniu niedzielnych zawodów. I takim też sposobem zamiast Willingen Five mieliśmy… Willingen Three…

Ale wspomnijmy o tym co wiemy. Tryumfatorem sobotniego konkursu, a zarazem całego turnieju został Niemiec Stephan Leyhe. Było to jego pierwsze zwycięstwo w historii startów w Pucharze Świata. Reprezentant kraju naszych zachodnich sąsiadów równo o cztery punkty pokonał Norwega Mariusa Lindvika, trzecie miejsce padło łupem naszego rodaka – Kamila Stocha. Było to jubileuszowe, 70 podium Polaka w karierze. Pod względem ilości zajmowany miejsc na podium pochodzący w Zębu zawodnik zajmuje ósme miejsce w klasyfikacji wszech czasów.

Miejsca pozostałych Polaków w finałowej serii sobotniego konkursu to 15 lokata Dawida Kubackiego oraz 23 Jakuba Wolnego. Sztuka awansu do drugiej serii nie udało się Piotrowi Żyle (35 miejsce), Aleksandrowi Zniszczołowi (37 miejsce), Klemensowi Murańce (41 miejsce) oraz Andrzejowi Stękale (46 miejsce).

W klasyfikacji Pucharu Świata lider bez zmian. Na czele Stefan Kraft z dorobkiem 1113 punktów oraz przewagą 68 punktów nad Karlem Geigerem. Trzecie miejsce dla Dawida Kubackiego – 173 punkty straty do Krafta. Drugi z Polaków w pierwszej dziesiątce – Kamil Stoch – na miejscu szóstym. Ale nie przedłużamy już zbędnie. Przechodzimy do typowania wyników sobotniego konkursu na skoczni Kulm w Tauplitz/Bad Mitterndorf!

Co obstawiać?

Pierwszy zakład, który sobie dzisiaj przeanalizujemy to rywalizacja japońsko – słoweńska. Ryoyu Kobayashi vs Domen Prevc. Kurs na zwycięstwo Japończyka w tej parze wynosi 1.55. Forma Ryoyu Kobayashiego w ostatnich konkursach jest zmienna. Ostatni konkurs w Willingen – 9 miejsce. W Sapporo również było zmiennie – 15 i trzecie miejsce. Nie ma jednak wątpliwości,  że forma Kobayashiego jest nadal wysoka i w miarę stabilna. Natomiast Domen… Forma Domena jest bardzo niestabilna. 14 miejsce w Willingen, 23 i 4 w Sapporo. Choć Domen dobrze czuje się na mamutach to Ryoyu czuje się podobnie. Zwycięstwo Japończyka jest dla mnie wręcz pewnikiem. Tak też postawimy.

Typ: Ryoyu Kobayashi vs Domen Prevc – Ryoyu Kobayashi

Kurs: 1.55

Drugi typ to druga para. Tym razem polsko – niemiecka. Kamil Stoch vs Stephan Leyhe. Kamil wydaje się być w bardzo wysokiej formie, a wiemy również, że potrafi skakać na mamutach. O Stephanie Leyhe wiemy natomiast,  że na mamutach sobie radzi słabo. Nie należy więc oceniać jego szans przez pryzmat ostatnich wyników. Jest to kolejny z typów, które wydają się być pewnikiem, choć jak dobrze wiemy – w typowaniu nie ma czegoś takiego jak pewnik. Ni mniej jednak szanse są tutaj bardzo duże. Zaufamy i liczymy jutro na udane kupony!

Typ: Kamil Stoch vs Stephan Leyhe – Kamil Stoch

Kurs: 1.65

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe. Maksymalnie do 125 PLN.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

Zaloguj się aby dodawać komentarze