B8 wygra kolejne spotkanie z rzędu? Gramy kupon z kursem 1.98!

Zawodnicy podczas Polskiej Ligi Esportowej

Kolejny dzień turniejów CCT, a jeden z nich wchodzi w decydującą fazę. Fantastyczne B8 jest 2 spotkania od zwyciężenia turnieju i na ten moment ciężko by ktokolwiek mógł ich zatrzymać. Czy Mouz NXT będzie w stanie się postawić tak mocnej ekipie?

STS kod promocyjny.

Mouz NXT – B8

 

Mouz NXT podczas turnieju CCT Season 2 Europe Series 3 wygrało spotkania z Rare Atom i 3DMAX. Zagrali naprawdę nieźle w obu spotkaniach, a zwłaszcza może imponować spotkanie przeciwko 3DMAX. Pokonali naprawdę ciekawego rywala na Vertigo i Dust 2. Ulegli jedynie dość dotkliwe na mapie Nuke. Cała drużyna jest raczej znana z bardzo dobrej kooperacji i ciągłej chęci rozwoju. Między innymi dzięki temu osiągnęli aż tak dobre wyniki na Vertigo, bo mają obecnie 81% zwycięstw z 36 map. W rundach pistoletowych specjalnie się nie wyróżniają w ostatnim miesiącu. Wygrywają lekko poniżej 50% rund pistoletowych, przy dobrej konwersji i 14% wygranych rund force. To, co jednak w mojej opinii może martwić względem przyszłości to brak oczywistej gwiazdy w zespole. PR spisuje się naprawdę dobrze, bo osiągnął rating 1.15 w ostatnich trzech miesiącach, ale zdobył przy tym zaledwie 0.7 zabójstw na rundę. Wspominam o tym głównie, ze względu na to, jakich graczy ma B8 w swoim składzie. Aż trzech graczy B8 zdobywa więcej zabójstw na rundę niż najlepszy gracz Mouz NXT. W tym spotkaniu bardzo dużo będzie zależało od tego, co Mouz NXT zaprezentuje na Vertigo.
B8 gra fantastycznie w ostatnim czasie i naprawdę mogą niedługo wejść do gry o jeszcze wyższe cele. Wygrywają zdecydowaną większość spotkań i udowadniają swój naprawdę wysoki poziom. Podczas tego turnieju mają serię 5 zwycięstw z rzędu i przegrali przy tym zaledwie jedną mapę na BetBoom. Ulegli na Mirage po dość słabej grze, ale w ostatnim czasie ta mapa nie jest dla nich aż tak korzystna, jak wcześniej. Podczas tego turnieju każdy z graczy B8 zdobył rating powyżej 1.00, a na szczególne wyróżnienie zasługuje Npl, który zdobył rating 1.51 na przestrzeni trwania całego turnieju. Oprócz tego Headt1ick oraz Alex666 zdobyli ratingi powyżej 1.30. Dla porównania najlepszy gracz Mouz NXT, czyli PR zdobył rating 1.26. B8 jest naprawdę bardzo ciężkie do zatrzymania i mają już serię 6 zwycięstw z rzędu. Bardzo utalentowani gracze połączeniu z dobrym planem i kooperacją pokazują po prostu, jak się powinno grac.  Jest to najlepsza drużyna w Europie, względem rund pistoletowych w ostatnim miesiącu, co jest bardzo istotne w CS 2 ze wzgledu na mniejszą liczbę rund potrzebnych do wygrania mapy. Na Vertigo rozegrali zaledwie 5 spotkań w ostatnich trzech miesiącach, ale za to wszystkie wygrali. Czy będą w stanie postawić się Mouz NXT na tej mapie po jej aktualizacji?
Przewidywane mapy:
Mouz NXT ban Mirage
B8 ban Dust 2
Mouz NXT pick Vertigo
B8 pick Nuke
Mouz NXT ban Inferno
B8 ban Ancient
Anubis was left over

 

Typ: B8 wygra mecz. Na ten moment są lepszym zespołem, chociaż trzeba docenić MouzNXT za bardzo dobrą grę w ostatnim czasie. Wszystko będzie opierać się prawdopodobnie na Vertigo w tym spotkaniu i pytanie, jak dobrze przygotowane jest na tej mapie B8. Myślę, że zmiany zwiększą ich szansę ze względu na możliwość zaskoczenia rywala stylem gry.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma naprawdę ciekawe zakłady na nadchodzące IEM Dallas. Sprawdź kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

B8 wygra mecz
Kurs: 1.47
Zagraj!
baner grupa zagranie

1WIN – 9Pandas

 

1WIN prezentuje się bardzo dobrze podczas tego turnieju, udało im się pokonać Ecstatic i co najważniejsze Furię. Mimo tego, że Furia nie zagrała najlepszego spotkania to pokonanie takiego rywala to nie lada wyczyn. Bardzo dobrze w tym meczu zagrał Buster oraz Nealan, którzy nie raz ratowali zespół z opresji. Samo 1 WIN na ostatnie 11 spotkań wygrało aż 10 razy i ulegli jedynie ekipie Sashi. Jest to napewno ciekawa drużyna, złożona z graczy, którzy potrafili być naprawdę istotni w swoich poprzednich drużynach. Rywale w tym spotkaniu zbanują Vertigo, czyli mapę, na której raczej specjalnie nie zależy 1WIN w tym momencie. To, co według mnie najważniejsze to możliwość wybrania Anubisa w tym starciu. Jest to dla nich naprawdę solidna mapa, na której prezentują bardzo dobrą grę. Bardzo dobrze 1WIN prezentuje się w rundach pistoletowych, chociaż mogliby nawet poprawić procent wygranych rund force. Ostatnie spotkanie przeciwko 9Pandas to pewne zwycięstwo ekipy 1WIN wynikiem 2:0.
9Pandas również prezentuje się nieźle podczas tego turnieju, ale nie mierzyli się z tak imponującym rywalem jak 1WIN. Wygrali ze Space i Sinners, czyli teoretycznie po prostu słabszymi ekipami. Co ciekawe jest to najprawdopodobniej ostatni turniej Seizdea i trenera 9Pandas w barwach tej organizacji. Pytanie więc jaka będzie motywacja w tym starciu, jeżeli nie będzie szło lub będą mieli po prostu gorszy moment. Ta sytuacja pozostawia parę znaków zapytania i to raczej na niekorzyść ekipy 9Pandas. W ostatnich tygodniach mieli naprawdę niezłą formę, ale na ciekawsze zespoły po prostu mecze przegrywali. Ostatnimi czasy ulegli BetBoom, Bleed czy Sashi. Z ciekawszych rywali pokonali Fnatic kilka tygodni temu, ale była to jeszcze drużyna przed dołączeniem Blamef. Podczas tego turnieju najlepiej prezentuje się D1ledez, który zdobył rating 1.32. 9Pandas również tak jak 1WIN prezentuje się bardzo dobrze w rundach pistoletowych, chociaż trzeba przyznać, że statystyki mają nieco, gorsze od swoich rywali.
Przewidywane mapy:
1WIN ban Nuke
9Pandas ban Vertigo
1WIN pick Anubis
9Pandas pick Mirage
1WIN ban Ancient
9Pandas ban Inferno
DUst 2 was left over

 

Typ: 1WIN handicap map (+1.5). Uważam, że mają spore szanse nawet na wygranie tego spotkania, ale mapa w ich wykonaniu wydaje się po prostu bezpieczniejszą opcją. 9Pandas to silna drużyna, która może zagrać na bardzo wysokim poziomie, ale w obecnej sytuacji uważam, że będą popełniać błędy.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

1WIN handicap map (+1.5)
Kurs: 1.35
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 26.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze