B8 po raz trzeci z rzędu pokona Alliance? Gramy kupon z kursem 2.47!

Arena esportowa

Już za kilka dni zacznie się IEM Dallas, podczas którego zagrają najlepsze ekipy świata. Do tego czasu możemy zobaczyć turnieje niższej rangi w tym chociażby mecze B8, które gra coraz lepiej. Czy Allianc będzie w stanie zaskoczyć i wygrać mecz?

STS kod promocyjny.

Alliance – B8

W tym spotkaniu zobaczymy drużyny z dwóch różnych światów, jeżeli chodzi uo obecnie prezentowany poziom. Alliance ciągle stara się grać w tym samym składzie, ale im to po prostu nie wychodzi. Nie za bardzo da się jakoś specjalnie opisać tę drużynę, bo mógłbym się tylko powtarzać. Średni zawodnicy pod względem indywidualny, bardzo słabe wyniki i zasadniczo brak większej przyszłości dla tego składu w tej organizacji. Po drugiej stronie jest drużyna B8, która rozpędza się i zaczyna grać coraz lepiej. Jakiś czas temu wspominałem, że po zmianach ta organizacja może być naprawdę mocna na scenie tier 2 i to się potwierdza. Headdtr1ck, Npl oraz Alex666 grają bardzo dobrze w ostatnim miesiącu i cały zespół jest bardzo ciężki do zatrzymania. W ciągu ostatniego miesiąca prezentują się chyba najlepiej na świecie, jeżeli chodzi o rundy pistoletowe. Zwłaszcza poziom wygranych rund force, który wynosi aż 30%, jest bardzo imponujący. W ciągu ostatniego miesiąca te ekipy rozegrały trzy spotkania między sobą i o dziwo raz udało się wygrać ekipie Alliance. Trzeba jednak zaznaczyć, że to najstarsze z tych trzech spotkań, zanim jeszcze B8 zaczęło serię zwycięstw. Ostatnie dwa spotkania to zaledwie jedna wygrana mapa przez Aliiance i to po dogrywce. Pozostałe cztery mapy kończyły się zwycięstwem B8 do 8 lub do 7. To, co też jest bardzo istotne, to fakt, że B8 rozgrywa bardzo dużo spotkań. Łapią pewność na wielu mapach, dlatego aż na 5 z nich mają procent zwycięstw wynoszący co najmniej 55.Dla porównania Alliance nie ma ani jednej mapy z procentem zwycięstw wynoszącym 55.
Przewidywane mapy:
Alliance ban Nuke
B8 ban Dust 2
Alliance pick Mirage
B8 pick Inferno
Alliance ban Vertigo
B8 ban Ancient
Anubis was left over


Typ: B8 wygra mecz. Na ten moment jest to zdecydowanie lepsza drużyna i Alliance oprócz dobrego dnia potrzebowałoby sporo szczęścia, by wygrać ten mecz. B8 w dobrej formie to inny poziom, zwłaszcza że Alliance specjalnie się nie rozwija.

Kupon gramy z bukmacherem STS, który ma w ofercie naprawdę ciekawe promocji, w tym nowa przewaga. Sprawdz kod promocyjny sts i przekonaj się sam. Analizy z esportu znajdziesz w zakładce typy na esport.

B8 wygra mecz
Kurs: 1.37
Zagraj!
baner grupa zagranie

Furia – Passion UA


Jest to bardzo ciekawy i jednocześnie niespodziewany pojedynek, bo Furia raczej nie gra turniejów takiej rangi. Ostatnimi czasy wyglądają po prostu średnio, a nowy nabytek, czyli Kye nie spisuje się najlepiej. Jednakże trzeba zaznaczyć, że ostatnie spotkanie zagrali ponad 3 tygodnie temu i na pewno w tym czasie solidnie popracowali nad tym, by zaprezentować się zdecydowanie lepiej w nadchodzących turniejach. Passion UA to organizacja, w której grają głównie młodzi zawodnicy z Ukrainy. Właścicielem jest zawodnik Arsenalu Londyn, więc jeżeli chodzi o płynność finansową, to nie powinno być żadnego problemu. W ostatnim czasie, prezentują naprawdę dobrą formę i potrafią zaskoczyć zespoły z tier 2 i tier 3. Ostatnio pokonali, chociażby Sashi, Permitte czy Sinners. Warto tutaj wyróżnić przed wszystkim Jackasmo, który w ostatnim miesiącu prezentuje naprawdę dobrą dyspozycję. W rundach pistoletowych prezentują się naprawdę solidnie, ale mają 79% konwersji rund, co jest trochę słabym wynikiem. Problemem może być mapa wyboru Passion UA, bo zarówno na Inferno jak i Mirage, gdzie prezenują się naprawdę dobrze w ostatnim czasie, Furia po prostu potrafi grać. Turniej w formie online to możliwe zdecydowanie mniejsze obciążenie dla Furii, jeżeli chodzi o presję na wyniki czy ogólnie na statystyki indywidualne. Do tego spotkania Furia powinna podejść z chęcią totalnej dominacji rywala i udowodnieniem, że dalej chcą się liczyć na scenie tier 1.
Przewidywane mapy:
Passion UA ban Nuke
Furia ban Anubis
Passion UA pick Vertigo
Furia pick Mirage
Passion UA ban Dust 2
Furia ban Ancient
Inferno was left over

 

Typ: Furia wygra mecz 2:0. Uważam, że Passion UA może realnie zagrozić w tym spotkaniu, ale Furia bez presji powinna być zdecydowanie lepsza. Ostatnie turnieje wymagały rezultatów, a tutaj przychodzą po to, by zdobyć pewność siebie. Inny wynik niż 2:0, będzie dla nich sporym zawodem.

Analizy z innych dyscyplin znajdziesz w zakładce typy dnia.

Furia wygra mecz 2:0
Kurs: 1.80
Zagraj!
Zdjęcie na kupon esport 24.05.2024

Fot.Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze