Asseco Resovia Rzeszów – Aluron CMC Warta Zawiercie: typy, kursy, zakłady | 09.05.2023

Etoto, PlusLiga, Asseco Resovia Rzeszów vs Warta Zawiercie, kupon, singiel, 3. mecz o brązowe medale

W pierwszym ich spotkaniu lepszymi okazali się zawiercianie. Wówczas zwyciężyli po tie – breaku. Natomiast już w drugim ze zwycięstwa cieszyli się siatkarze z rzeszowskiego klubu. Jak będzie dziś? Jedynym pewnikiem przed pierwszym gwizdkiem jest to, że rywalizacja w tej parze nie zakończy się po dzisiejszym spotkaniu. Dlatego też można zakładać, że wiele się wydarzy, mimo że wyraźnymi faworytami są zawiercianie… Wszak kto, jak kto, ale to właśnie zawodnicy Warty niejednokrotnie już ogrywali Asseco Resovię, choćby w tym sezonie. Dowodami potwierdzającymi moje stanowisko są wyniki z gier między nimi i z listopada, i marca, i z drugiego dnia maja.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Asseco Resovia Rzeszów vs Aluron CMC Warta Zawiercie: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (09.05.2023 r.)

Przed ich drugim spotkaniem wiele wskazywało na to, że Warta zwycięży po raz drugi. Wszak Asseco Resovia przystępowała osłabiona do rywalizacji. Piszę tak, bo musieli poradzić sobie bez Klemena Cebulja oraz Macieja Muzaja. Finalnie okazało się, że rzeszowianie bez nich poradzili sobie znamienicie i ostatecznie wyrównali stan rywalizacji. Choć początek pierwszego seta niczego takiego nie zwiastował. Wszak to zawiercianie błyskawicznie odskoczyli na aż czteropunktowe prowadzenie, a później w tej partii było już tylko gorzej.

Warta błyskawicznie odskakiwała, czego dowodem były takie wyniki, które widniały na tablicy świetlnej: 17:8 oraz 23:13. Finalnie okazało się, że rzeszowianie praktycznie specjalnie odpuścili pierwszą partię, by nie tracić zbędnie sił. Już od drugiej partii ruszyli do ataku. Nie zwalniali tempa gry ani na moment w dalszej części spotkania, co doprowadziło do tego, że to oni zaczęli rządzić na parkiecie. Grą rzeszowian w największym stopniu dyrygował duet Bucki&DeFalco, co znalazło odzwierciedlenie w liczbach. Pierwszy z wymienionych ugrał w sumie 15 oczek na dystansie całego spotkania.

Jeszcze lepiej spisał się drugi z przywołanego duetu, albowiem wypracował dla Asseco Resovii aż 23 punkty. Jakby tego było mało, to Jakub Kochanowski dołożył znakomitą postawę na zagrywce, a Kozamernik doskonale rozgrywał poszczególne akcje. Tym samym słoweński środkowy udowodnił, że nie zawsze musi zdobywać masę punktów, by zaznaczyć swą obecność na parkiecie i w konsekwencji znacząco wpłynąć na postawę swojego zespołu. Poświęcam mnóstwo miejsca postawie Asseco Resovii w ostatnim spotkaniu, albowiem dokonali czegoś niezwykłego. Grali na wyjeździe, nie byli w stanie odpowiedzieć na koncertową grę rywali w pierwszym secie, a do tego zmagali się z ogromnymi problemami kadrowymi.

Teoretycznie nie powinni mieć szans i znów przegrać z Wartą do zera. Tymczasem wyrównali stan rywalizacji i dziś de facto wszystko zaczyna się od nowa! W końcu jeszcze dziś nie poznamy zdobywcy brązowych medali, wszak o najniższy stopień podium gra się do trzech wiktorii. A to z kolei oznacza, że nie sposób nie wykorzystać tak znakomitej okazji do postawienia singla. Zwłaszcza, że nadarza się znakomita okazja ku temu, z racji tego, że do wykorzystania jest kod promocyjny Etoto. Tym samym przygotowujemy singiel, który jest jednym z należących do sekcji – TYPY Dnia.

Statystyki przed trzecim meczem o 3. miejsce w PlusLidze między Asseco Resovią Rzeszów a Aluronem CMC Wartą Zawiercie:

 • W 11. kolejce zawiercianie okazali się lepszymi zwyciężając na dystansie 4 setów, wygrywając w pierwszym, trzecim i czwartym secie do: 21, 19 i 22 punktów.
 • W 26. rundzie gier Asseco Resovia Rzeszów uległa Warcie do zera tracąc poszczególne partie do: 19, 16 oraz 22 oczek.
 • Po raz ostatni mierzyli się ze sobą 6 maja i wtedy rzeszowianie okazali się lepszymi do jednego wygrywając drugą, trzecią i czwartą odsłonę do: 22, 23 oraz 17 punktów.
 • Ich pierwsze sety w każdym z 4 przypadków wygrywali zawiercianie. Warta okazywała się lepszą wygrywając odpowiednio te partie do: 21, 19, 22 oraz 13 oczek!
 • W ostatnim ich spotkaniu Aluron CMC Warta Zawiercie zdobyła w sumie 8 punktów z zagrywki, a Asseco Resovia zanotowała 3 asy serwisowe.
 • Warto zaznaczyć także, że w tamtym spotkaniu Warta Zawiercie popełniła łącznie aż 26 błędów serwisowych, co daje wynik o 10 większy od Asseco Resovii.
 • Zawiercianie również lepiej zaprezentowali się w bloku. Piszę tak, bo dzięki temu elementowi gry zdobyli 10 punktów przy 7 oczkach wywalczonych przez rzeszowian.
 • Zawiercianie byli także znacząco lepszymi w ataku od rzeszowian, bowiem z tego elementu gry zdobyli 48 punktów, a Asseco Resovia 42 oczka.
 • Do tego Warta popełniła aż 9 błędów w ataku, a Resovia tylko 3 razy w ten sposób oddała punkty rywalom.

PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów vs Aluron CMC Warta Zawiercie

Kto wygra mecz?
ASSECO RESOVIA RZESZÓW 65%
ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 35%
17+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • ASSECO RESOVIA RZESZÓW
 • ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE

 

Mój typ na trzeci mecz o 3. miejsce w PlusLidze między Asseco Resovią Rzeszów a Aluronem CMC Wartą Zawiercie

Biorąc pod uwagę wszelkie składowe uważam, że w pierwszym secie zespoły ponownie zdobędą więcej, aniżeli 46 punktów. Dzięki temu oznaczeniu u bukmachera zwanego Etoto otrzymuję singiel o wartości kursu całkowitego na poziomie 2.20. Uważam, że jest to typ realny do wejścia; mimo że mam na uwadze, jak dużą różnicą zakończyła się premierowa odsłona, kiedy to te zespoły spotkały się ze sobą po raz ostatni. Dlaczego więc podejmuję się tego wskazania? Biorę pod uwagę klasę, tj. jakość każdej z drużyn, moment sezonu w jakim się znajdują, a także to w jakiej dyspozycji – zwłaszcza zdrowotnej – przystępują do tej konfrontacji.

1. set - zespoły zdobędą więcej niż 46 punktów - TAK
Kurs: 2.20
Graj!

Do tego obydwa obozy pokazały już, że są w stanie ogrywać rywala, tzn. że nie tylko znają słabości przeciwników, ale również skutecznie potrafią je wykorzystywać. I tak często grały ze sobą w ostatnim czasie, że znają się dosłownie na wylot. Jakby tego było mało, to i Asseco Resovia, i Warta uznają sezon za zakończony sukcesem dopiero wtedy, kiedy poczują smak wywalczonego brązu. Dlatego też z ochotą gram tego singla, który jest jednym z wielu, które stawiałem w tym sezonie. Co obstawiałem w ostatnich dniach? O tym przekonasz się zaglądając do zakładki TYPY: Siatkówka.

Propozycja kuponu:

Etoto, PlusLiga, Asseco Resovia Rzeszów vs Warta Zawiercie, kupon, singiel

fot. Tomasz Kudala/PressFocus

Bonusy od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 zł + ekstra freebet 20 zł

Zaloguj się aby dodawać komentarze