Arkadiusz Wrzosek – Ivan Vitasović: typy, kursy i zakłady | 20.01.2024

Arkadiusz Wrzosek po KO

Typy na Arkadiusz Wrzosek – Ivan Vitasović, KSW 90. Już w najbliższą sobotę odbędzie się 90. edycja gali XTB KSW, a na karcie walk tym razem znalazło się 20 nazwisk, czyli 10 pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie Arkadiusza Wrzoska z Ivanem Vitasoviciem, który to pojedynek zapowiada się kapitalnie. Czego można spodziewać się po tym starciu i jakie typy na Wrzosek – Vitasović zagrać? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Arkadiusz Wrzosek – Ivan Vitasović, typy i przewidywania

A zatem, czego można spodziewać się po walce wieczoru KSW 90 i jakie typy na Wrzosek – Vitasović zagrać? Pierwszy z zawodników na różnych organizacjach sportów walki występuje już od blisko 10 lat i w swoim CV ma naprawdę wiele pojedynków z ciekawymi rywalami. Wrzosek długo pozostawał w mniej znanych organizacjach, gdzie osiągał ponadprzeciętne wyniki, aż w 2022 roku zadebiutował na największej organizacji MMA w Polsce. Jak dotychczas 31-letni zawodnik wystąpił w oktagonie KSW 3 razy i za każdym razem okazywał się lepszy od swoich opponentów. Pokonywał on kolejno Tomasza Sararę, Tomasa Moznego i Bogdana Stoicę. Warto wiedzieć, że Wrzosek wywodzi się z K1 i to właśnie stójka jest jego głównym atutem. Nasz bohater już w nie jednym pojedynku pokazywał bardzo ciekawe kombinacje ciosów, ale również siłę uderzenia, którą nokautował chociażby wymienionego wcześniej Tomasza Sararę. Starcie z Ivanem Vitasoviciem na pewno będzie jednym z największych wyzwań Wrzoska w dotychczasowej karierze, jednak bukmacher Fortuna widzi w Polaku faworyta pojedynku!

Nim kilka słów o Ivanie Vitasoviciu, poinformuję, że z naszym kodem promocyjnym Fortuna swoje kupony na KSW 90 zagracie bez ryzyka do 300 PLN! Jeżeli chodzi natomiast o zawodnika z Chorwacji, on także może pochwalić się sporym doświadczeniem, bo swoje pojedynki toczy już od 2012 roku! Vitasović jest bardzo cenionym i uznanym w swoim kraju fighterem, a teraz chce wykonać kolejny krok do przodu i dać się poznać szerszej publiczności. 31-latek ostatnimi czasy walczył dla organizacji FNC, gdzie systematycznie pokonywał kolejnych, bardzo mocnych rywali i obecnie ma passę 6 wygranych walk z rzędu. W ostatnim pojedynku okazał się on lepszy od dobrze znanego polskiej publice Michała Andryszaka, z którym wygrał w 3 rundzie. Podobnie jak Wrzosek, Vitasović może pochwalić się naprawdę dobrą stójką i wielką siłą ciosu, na którą trzeba będzie uważać z perspektywy Polaka. Obaj zawodnicy lubią wdawać się w wymiany i w większości przypadków kończyli swoje walki przed czasem. Podobnego rozstrzygnięcia spodziewam się w sobotę i proponuję typy na Wrzosek – Vitasović na mniej niż 2.5 rund w tej walce!

-2.5 rund
Kurs: 1.84
Zagraj!

Arkadiusz Wrzosek – Ivan Vitasović, kursy bukmacherskie

Oczywiście swoje typy na Wrzosek – Vitasović możecie obstawić w kierunku zwycięzcy pojedynku, a nie tylko liczby stoczonych rund! Jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na walkę wieczoru KSW 90? Faworytem bukmachera Fortuna jest Arkadiusz Wrzosek, chociaż różnice w mnożnikach nie są zbyt duże. Wygraną Polaka na ten moment zagracie po przeliczniku w wysokości 1.50, a triumf Chorwata równa się kursowi 2.45, co pokazuje, że pojedynek może być wyrównany, a zdecydowanego faworyta w nim nie widać!

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.50
Wrzosek
2.45
Vitasović
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Bukmacher Fortuna zaproponował również kursy na rezultat końcowy i sam wyżej proponowałem typy na Wrzosek – Vitasović w kierunku underu 2.5 rund. Jeżeli chodzi o zakłady dotyczące pełnego dystansu w tym pojedynku, dzisiejszy bukmacher raczej zakłada, że pojedynek zakończy się przed czasem. Poniżej znajdziecie zestaw kursów na rezultat końcowy w kontekście rozstrzygnięcia walki na punkty lub przed czasem:

Kursy na pełen dystans

Fortuna
2.75
pełen dystans - tak
1.36
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Arkadiusz Wrzosek – Ivan Vitasović, kto wygra walkę?

Jeżeli miałbym wskazać swojego faworyta w kontekście tego pojedynku, mimo wszystko postawiłbym na Arkadiusza Wrzoska. W ostatnim czasie bił się on z naprawdę mocnymi rywalami i w organizacji KSW dotychczas nie zaznał smaku porażki. Vitasović również posiada spore doświadczenie i pokonał on chociażby Oliego Thompsona, jednak umówmy się, że Anglik swoje najlepsze lata ma już za sobą. Dodajmy, że Wrzosek będzie miał za sobą publiczność i mimo wszystko oceniam jego predyspozycje i umiejętności jako nieznacznie lepsze. Jeżeli miałbym zaproponować zatem typy na KSW 90 w kierunku zwycięzcy walki wieczoru, postawiłbym na triumf Polaka!

Wrzosek wygra
Kurs: 1.50
Zagraj!

Typy na Arkadiusz Wrzosek – Ivan Vitasović

Jeżeli połączyć 2 wcześniej zaproponowane typy na Wrzosek – Vitasović, wyszłoby nam zwycięstwo Polaka przed czasem! Uważam, że taki scenariusz jest jak najbardziej prawdopodobny i spodziewam się, że Wrzosek szczególnie w 2. i 3. rundzie może podkręcić tempo i trafić debiutującego w organizacji KSW Chorwata. Kurs na taki zakład wynosi w chwili obecnej 1.82 i sądzę, że jest to sensowna propozycja chociażby do kuponu double. Powodzenia i samych trafionych kuponów przy okazji KSW 90!

Wrzosek wygra przed czasem
Kurs: 1.82
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze