Argentyna i Katar porywalizują z europejskimi drużynami? Gramy o 237 PLN

Argentyna, piłka ręczna, MŚ 2023

W dzisiejszym zestawieniu podejmuję się zagrania kolejnego double’a związanego z meczami mistrzostw świata piłkarzy ręcznych. Tym razem przyjrzę się spotkaniom, w których będziemy świadkami rywalizacji dwu reprezentacji z Europy, które skonfrontują się kolejno z kadrą z Ameryki Południowej i Azji. W obu przypadkach za faworytów uznaje się te drużyny, które pochodzą z naszego kontynentu. Jednak jakimi dokładnie wynikami zakończą się te rywalizacje? Czy rzeczywiście tak się stanie, jak typują eksperci wraz z dziennikarzami środowiskowymi? Nim przejdę do odpowiedzi odnośnie do tych dwu pytań, to nawiążę do tego, że kupon stawiam w BETFAN.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 600 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 600 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Serbia – Argentyna: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (21.01.2023 r.)

W tym spotkaniu będziemy świadkami rywalizacji między reprezentacjami, które przegrały w czwartek swoje spotkania. Europejska drużyna długo rywalizowała z mocniejszymi rywalami, lecz ostatecznie uległa trzema bramkami Norwegom. Z kolei Albicelestes zaprezentowali się z dużo gorszej strony, ponieważ z Niemcami przegrali różnicą aż dwudziestu goli! Warto również odnotować to, że Serbowie byli w stanie zwyciężyć w pierwszej połowie, a Argentyńczycy po trzydziestu minutach tracili już trzynaście bramek. Europejczycy zaskoczyli i udowodnili, że potrafią dokonywać wielkich rzeczy.

Świadczy o tym fakt, że „schowali do kieszeni” na ponad połowę lidera kadry norweskiej, czyli Sandera Sagosena. W znacznie słabszy sposób zaprezentował się również Sebastian Barthold, który do tej pory wtórował Sagosenowi. Jeżeli mówimy o postawie Serbów, to należy docenić również to, jak w bramce radził sobie Dejan Milosavljev. Dopiero w czterdziestej drugiej minucie zaczęło dochodzić do zmian w wyniku i pierw byliśmy świadkami remisu, a później gonienia wyniku przez dotychczasowych prowadzących. Mówiąc o Serbach należy zauważyć także to, że po raz kolejny udowodnili, że kiedy są naciskani przez rywali, coraz częściej popełniają proste błędy w rozegraniu i ataku, co przekłada się na wynik końcowy.

Z kolei na Albicelestes kadra Niemiec nie zostawiła suchej nitki. Nim przejdę do opisu spotkania należy zauważyć, że Argentyńczycy do fazy zasadniczej zakwalifikowali się z zerowym dorobkiem punktowym. Po starciu z naszymi zachodnimi sąsiadami już wiadomo, że nie mają szansy awansować do kolejnej rundy. Choć myśli o przejściu dalej zostały prawie, że w pełni rozwiane już w dziesiątej minucie, kiedy to Niemcy prowadzili pięcioma bramkami. Z tego też powodu ich selekcjoner zaczął rotować składem, co jak się okazało, nie wpłynęło negatywnie na rezultat meczu. Ostatecznie do przerwy Argentyńczycy przegrywali już trzynastoma trafieniami. Finalnie skończyło się na tym, że druga połowa w ich wyniku była jeszcze słabsza i rzucili raptem 19 goli, a stracili aż 39 bramek.

Statystyki przed meczem Serbów z Argentyńczykami w 2. kolejce Grupy III na MŚ:

 • Patrząc od 2011 r., to obie kadry rywalizowały ze sobą 2-krotnie i każda z nich wygrywała po razie.
 • Serbowie najwyżej pokonali Argentyńczyków wynikiem 26:25, a w drugą stronę mieliśmy rezultat 28:30.
 • Serbowie do fazy zasadniczej weszli z drugiego miejsca mając na koncie 2 oczka, a Argentyńczycy z trzeciego z zerowym dorobkiem punktowym.
 • Oznacza to, że europejska drużyna w 2 meczach rzucili 54 bramki, a ich dzisiejsi rywale zanotowali 55 trafień.
 • To z kolei przekłada się na to, że Serbowie średnio notują 27 goli na mecz z Albicelestes, a w drugą stronę mamy średnią na poziomie 27,5 bramki.
 • Patrząc na ich ostatnie 6 spotkań, to u Serbów mamy bilans: P – W – P – W – W – P, a u Argentyńczyków: P – W – P – P – P – P.
 • Do meczu z Norwegami (28 goli) Serbowie rzucali ponad 31 trafień, co pokazują dane z 1 fazy grupowej: 36, 33 i 34.
 • Z kolei Argentyńczycy w spotkaniu z Niemcami rzucili tyle samo bramek, co w pierwszej kolejce, czyli 19. W pozostałych dwóch starciach zdobyli kolejno: 21 i 35 trafień.
 • Dlatego też Serbowie po 4 meczach plasują się na 4. lokacie z dorobkiem 2 punktów i bilansem bramkowym na poziomie +6. Z kolei Albicelestes są na 6. miejscu mając rezultat goli na poziomie -41.

MŚ 2023: Serbia vs Argentyna

Kto wygra mecz?
SERBIA 100%
REMIS 0%
ARGENTYNA 0%
2+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • SERBIA
 • REMIS
 • ARGENTYNA

 

Mój typ na mecz Serbów z Argentyńczykami w 2. kolejce Grupy III na MŚ

Patrząc na dyspozycję obu reprezentacji ze wszystkich gier łącznie, a także to, jak wyglądała każda z rozgrywanych połów; sądzę, że czeka nas ciekawe spotkanie. Dużymi faworytami są Serbowie, którzy prezentują znacząco wyższy poziom, tzw. kulturę gry, aniżeli Albicelestes. Jako, że zarówno jedni jak i drudzy byli w stanie pokonywać swego przeciwnika, to wolę dmuchać na zimne podejmując się innego wskazania, aniżeli tego, kto finalnie okaże się lepszym. Ze swej strony gram na to, że po prostu w drugiej połowie reprezentacje zdobędą więcej bramek niż w pierwszej. Kurs na tego typu zdarzenie w BETFAN-ie jest ustabilizowany na poziomie 1.79. Jest to jeden z typów, które gram z wykorzystaniem BONUSU do BETFAN.

2. połowa z większą liczbą bramek niż w 1. - TAK
Kurs: 1.79
Graj!

Katar – Norwegia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (21.01.2023 r.)

Azjatycka reprezentacja w pierwszej kolejce fazy zasadniczej rywalizowała z Holendrami. Do przerwy prowadzili już nawet czteroma bramkami, lecz finalnie przegrali różnicą dwóch goli. Katarczycy zanotowali doskonały start, ponieważ potrafili na początku gry odskoczyć nawet na pięć trafień. Znakomicie prezentowali się w defensywie. Kroku tej linii dotrzymywali bramkarze. Jednak tak było tylko w pierwszych trzydziestu minutach rywalizacji. Później role się odwróciły. Nagle zaczęli popełniać proste błędy w defensywie, a do tego w ataku nie kończyli ataków. To przełożyło się na to, że Holendrzy dalej mają szanse na awans do ćwierćfinałów, a Katarczycy ją już stracili.

Nim nawiążę do swego typu na to spotkanie, to przypomnę raz jeszcze, że wszystkie me zaznaczenia u bukmacherów możesz w każdej chwili sprawdzić w zakładce o nazwie – TYPY: Piłka ręczna. A także odwołam się do tego, że sam typ stawiam w BETFAN będąc tuż po założeniu konta dzięki kodowi promocyjnemu. Skoro „formalności” mamy już za sobą, to nawiążę jeszcze do tego, że Skandynawowie po raz kolejny ze słabej strony zaprezentowali się w pierwszej połowie. Brakowało im przede wszystkim skuteczności. Można rzec, że Norwegowie muszą się „rozbudzić” w spotkaniu, by się rozpędzić, ponieważ ospale wyprowadzają ataki na początku meczu, co potwierdziło się właśnie w kolejnej rywalizacji.

Statystyki przed meczem Katarczyków z Norwegami w 2. kolejce Grupy III na MŚ:

 • Od 2005 r. obie kadry zmierzyły się 3 razy, z czego 2-krotnie lepszymi okazywali się Norwegowie, a raz Katarczycy.
 • Skandynawowie najwyżej ograli Katarczyków w 2005 roku, kiedy to zwyciężyli 33:22.
 • Z kolei kadra z Azji triumfowała nad nimi w 2014 r. wynikiem 34:27.
 • Po raz ostatni zmierzyli się w styczniu 2016 r., kiedy to Norwegowie ograli Katarczyków rezultatem 26:25.
 • Skandynawowie awansowali do kolejnej rundy z pozycji lidera i mają na koncie komplet oczek. Z kolei Katarczycy weszli do niej z 3 miejsca wygrywając tylko raz.
 • Norwegowie wrzucili Katarczykom 86 goli w 3 dotychczasowych grach, a w drugą stronę mamy rezultat na poziomie 81 bramek.
 • To przekłada się na następujące średnie – równo 27 trafień na mecz u Azjatów i nieco poniżej 29 u Skandynawów.
 • W ostatnich 6 meczach Norwegowie zanotowali same zwycięstwa, a u Katarczyków mamy następujący bilans: P – P – W – P – R – W.
 • Azjatycka drużyna do tej pory rzucała następującą ilość bramek na mecz: 27, 29, 24 i 30. Z kolei u Skandynawów mamy ten sam rezultat na poziomie: 39, 32, 27 i 31.

Mój typ na mecz Katarczyków z Norwegami w 2. kolejce Grupy III na MŚ

Jako, że Norwegowie rozpędzają się w drugiej połowie, to sądzę, że w pierwszej połowie Katarczycy będą starali się ich zaskoczyć. Jednak są znacząco słabsi od Skandynawów. Nawet wtedy, kiedy ospale wchodzą w dane spotkanie. Dlatego jestem zdania, że czeka nas mecz pełen walki. Jednak wolę nie podejmować się wskazania, w której połowie rzucą więcej bramek, ponieważ należy mieć na uwadze, że Norwegowie mogą postawić znaczący krok w kierunku awansu do ćwierćfinałów. Dlatego też finalnie podejmuję się tego wskazania, że obie reprezentacje łącznie na dystansie całego spotkania zdobędą mniej niż 59 goli. Kurs na tego typu zdarzenie w BETFAN jest ustabilizowany na poziomie 1.50.

Reprezentacje w meczu rzucą mniej niż 59 bramek: TAK
Kurs: 1.50
Graj!

Propozycja kuponu:

BETFAN, MŚ 2023, piłka ręczna

fot. Krzysztof Porębski/PressFocus

Bonus 200% do 600 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty!

Zaloguj się aby dodawać komentarze