Angielski półfinał w Blackpool? World Matchplay i kupon z darta z kursem 2,33!

Tarcza dart z lotkami w sektorze 20

Zaczynamy poważne i długie granie, gdzie na scenie w Blackpool, podczas rywalizacji World Matchplay, przyszedł czas na rywalizację w ćwierćfinałach. Ta część drabinki podzielona została na dwa dni, w których wyłoniona zostanie najlepsza czwórka zawodników, którzy zmierzą się w sobotę w półfinałach. Zaczynamy od górnej części drabinki, gdzie gospodarze mogą być zadowoleni z wyników swoich reprezentantów, gdyż z pewnością zobaczymy w nich jednego Anglika. Kto awansuje? A może czeka nas angielski półfinał? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na dzisiejszą sesję wieczorną. 

baner sts nowy

Joe Cullen vs Daryl Gurney: typy i kursy bukmacherskie (20.07.2023 r. – 21:00)

Pierwszy mecz, który przyjdzie nam oglądać w dzisiejszej sesji wieczornej, to starcie Anglika, Joe Cullena, który w roli faworyta zmierzy się z Darylem Gurneyem. Zawodnicy, którzy do tej pory pozytywnie zaskakują w swoich występach, gdzie w ostatnich rundach Cullen pokonał Gerwyna Price’a, czym sprawił sporą niespodziankę, eliminując jednego z głównych faworytów do wygrania całej imprezy. Gurney może nie miał aż takiej przeszkody, gdyż poradził sobie z Garym Andersonem, który zawodził w najważniejszych momentach meczu, a Irlandczyk z Północy w pełni to wykorzystywał. Tak jak wspomniałem, faworytem tego spotkania jest reprezentant Anglii, ale powiem szczerze, że bardzo dziwi mnie to, jak wysoki kurs został wystawiony na jego zwycięstwo. Jest także kilka inny ciekawych propozycji na ten mecz, a między innymi większa ilość maksów po stronie reprezentanta gospodarzy. Zanim jednak przejdę do typów, warto przyjrzeć się temu, jak do tej pory spisywali się na scenie w Blackpool oraz jaką formą dysponowali w tej części sezonu. W ostatnim czasie zdecydowanie lepiej pokazywał się nam Joe Cullen, który znacznie częściej gościł na imprezach telewizyjnych. Co prawda bez większego szału, jeżeli chodzi o wygrane turnieje, ale z pewnością trzeba zwrócić uwagę na to, że na duże imprezy telewizyjne, jest zawsze bardzo dobrze przygotowany, czego potwierdzenie widzimy w tej imprezie. Ma zdecydowanie lepszy bilans meczów bezpośrednich, jeżeli chodzi o starcia z Irlandczykiem, a do tego będzie miał wsparcie własnej publiczności. W dużej mierze co mnie dodatkowo zastanawia pod względem wystawionych kursów, to fakt, że Daryl do tej pory mierzył się z zawodnikami, którzy nie gonili go na tarczy. W momencie, kiedy Rob Cross w pierwszym meczu zaczął się do niego zbliżać wynikiem, to gra diametralnie spadła i Gurney nie grał już tego samego, co w początkowych fazach meczu. Dzisiaj będzie miał moim zdaniem pierwszy sprawdzian tego, jak jest przygotowany do rywalizacji, po dosyć słabym okresie w swojej karierze. Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart – Zagranie!

JOE CULLEN VS DARYL GURNEY

Kto wygra mecz?
Joe Cullen 67%
Daryl Gurney 33%
6+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Joe Cullen
  • Daryl Gurney

 

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC15 2020 – 6:5 Joe Cullen

Grand Prix 2020 – 2:1 w setach Joe Cullen

PC23 2020 – 6:5 Joe Cullen

PC3 2021 – 6:0 Joe Cullen

PC4 2021 – 6:4 Daryl Gurney

The Masters 2021 – 6:2 Joe Cullen

PC3 2022 – 6:4 Joe Cullen

ET2 2022 – 6:3 Daryl Gurney

ET11 2022 – 6:5 Joe Cullen

PC16 2023 – 6:1 Joe Cullen

Bilans meczów tv od maja 2023 roku (bez Premier League):

Joe Cullen:

ET4 – wygrana z: Ross Smith – 6:5; Lee Evans – 6:3; Luke Humphries – 6:3; przegrana z: Nathan Aspinall – 5:7

ET5 – wygrana z: Nick Kenny – 6:2; Dirk van Duijvenbode – 6:2; przegrana z: Jonny Clayton – 3:6

ET6 – przegrana z: Stephen Bunting – 5:6

ET7 – przegrana z: Matt Campbell – 3:6

ET8 – przegrana z: Karel Sedlacek – 4:6

ET9 – wygrana z: Josh Payne – 6:5; przegrana z: Damon Heta – 5:6

ET10 – wygrana z: Vitezslav Sedlak – 6:3; Ryan Joyce – 6:4; Raymond van Barneveld – 6:4; przegrana z: Dirk van Duijvenbode – 6:7

World Matchplay (obecny turniej) – wygrana z: Mike de Decker – 10:7; Gerwyn Price – 13:11

Daryl Gurney:

ET7 – wygrana z: Dylan Slevin – 6:3; przegrana z: Martin Schindler – 1:6

ET9 – wygrana z: Dylan Slevin – 6:3; Dirk van Duijvenbode – 6:2; przegrana z: Ross Smith – 4:6

World Matchplay (obecny turniej) – wygrana z: Rob Cross – 12:10; Gary Anderson – 11:4

Co obstawiać?

W tym pojedynku zgodzę się z bukmacherami, że faworytem jest Anglik i nawet powiedziałbym, że większym, a niżeli wskazują na to kursy. Jestem zdania, że w otoczeniu swojej publiczności o gorszych pojedynków jego rywala w rywalizacji tv, gdzie przeciwnicy wywierają na nim presję, a do tego przy zdecydowanie nieprzychylnej publiczności, która już na tym etapie będzie mocno przeszkadzała, Gurney będzie miał sporo problemów mentalnych z wygraniem tego spotkania. Dodatkowo presja tak słabej liczby wygranych meczów bezpośrednich, a jak widać, Joe jest w gazie, co z pewnością będzie chciał wykorzystać. W tym spotkaniu stawiam na wygraną Cullena! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym STS od Zagranie!

Joe Cullen wygra
Kurs: 1,62
Zagraj!

baner zagranie

Nathan Aspinall vs Chris Dobey: typy i kursy bukmacherskie (20.07.2023 r. – 22:30)

Bardzo ciekawie zapowiada nam się drugi i ostatni zarazem mecz tej sesji wieczornej, gdzie na scenie PDC w Blackpool pojawi się dwójka Anglików. Ku uciesze kibiców, gwarantuje to minimum jednego reprezentanta ich kraju w półfinale tych rozgrywek. Zaskakująco dobrze do tej pory spisują się obaj zawodnicy, którzy wyeliminowali już czterech świetnych przeciwników, w tym zeszłorocznego finalistę imprezy oraz obecnego Mistrza Świata. Panowie nie mieli zbyt częstych okazji do rywalizacji w tourze, gdyż zawsze umiejscawiani byli w innych rejonach drabinek, albo odpadali na podobnym etapie. Na ten moment lepszym bilansem meczów bezpośrednich może pochwalić się Nathan Aspinall, który także wygrał dwa z trzech pojedynków w Premier League w 2023 roku. W tym sezonie znacznie wyższą formę możemy zaobserwować u Aspa, który często daleko zachodził w European Tour, gdzie musiał zdobywać punkty i pieniądze, gdyż w Premier League nie szło mu najlepiej. Bardzo dobry początek sezonu miał Chris, który przez pewien moment prowadził w tabeli PL2023, jednak na koniec nie udało mu się awansować do fazy play-off. Jego ranking nie pozwala także na udział w European Tour przy pominięciu pierwszej rundy i musiał za każdym razem zaczynać od piątkowych sesji. Dzisiaj dla bukmacherów faworytem jest Nathan Aspinall, który faktycznie do tej pory gra na bardzo wysokich średnich oraz na niesamowicie wysokim poziomie skuteczności T20. Te argumenty w pełni by do mnie przemawiały, jednak to samo można powiedzieć o jego dzisiejszym rywalu, który do tej imprezy przystąpił z równie wygórowaną formą. Jaki zatem będzie wynik tego spotkania? Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie w zakładce TypyDnia!

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

PC7 2020 – 6:3 Nathan Aspinall

PC10 2021- 6:3 Nathan Aspinall

Premier League 2023 – 6:4 Chris Dobey

Premier League 2023 – 6:4 Nathan Aspinall

Premier League 2023 – 6:4 Nathan Aspinall

Bilans meczów tv od kwietnia 2023 roku (bez Premier League):

Nathan Aspinall:

ET7 – wygrana z: Martijn Kleermaker – 6:1; Danny Noppert – 6:4; przegrana z: Luke Humphries – 2:6

ET8 – wygrana z: Martin Lukeman – 6:4; Ryan Searle – 6:1; przegrana z: Dave Chisnall – 5:6

ET9 – wygrana z: Jose de Sousa – 6:3; Madars Razma – 6:4; przegrana z: Ross Smith – 5:6

US Masters: wygrana z: Matt Campbell – 6:4; przegrana z: Jeff Smith – 2:6

ET10 – wygrana z: Martin Lukeman – 6:5; Danny Noppert – 6:3; przegrana z: Luke Humphries – 2:6

Poland Masters: wygrana z: Boris Krcmar – 6:2; przegrana z: Gerwyn Price – 3:6

World Matchplay (obecny turniej) – wygrana z: Krzysztof Ratajski – 10:7; Danny Noppert – 11:9

Chris Dobey:

ET7 – wygrana z: Dalibor Smolik – 6:3; przegrana z: Josh Rock – 2:6

ET9 – wygrana z: Graham Gall – 6:4; przegrana z: Luke Humphries – 5:6

World Matchplay (obecny turniej) – wygrana z: James Wade – 10:8; Michael Smith – 11:7

Co obstawiać?

W przypadku tego spotkania, myślę, że nie ma co na próżno upierać się przy stawianiu zawodnika, który awansuje do kolejnej rundy. Z pewnością obaj panowie są w stanie to zrobić, a forma, z jaką przyjechali jest zdecydowanie wyższa, a niżeli w dotychczasowych pojedynkach telewizyjnych, głównie European Tour. Grając na dłuższym dystansie w pewnym momencie odnajdują swój moment wysokiej gry. Mają także chwilowe osłabienia formy, z czego z pewnością jeden i drugi będą korzystać. Przy tak długim formacie rywalizacji i aż trzech przerwach, możemy spodziewać się dużych skoków średnich na trzy lotki. Moim zdaniem, zobaczymy ponownie zacięty bój w wykonaniu tych zawodników, a moją propozycją na kupon jest zagranie na pojawienie się wyniki minimum 16:11, a więc over 26,5 legów! 

Powyżej 26,5 legów w meczu
Kurs: 1,44
Zagraj!

Kupon-double-dart-20.07.2023

fot. Pressfocus

100 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1660 zł - TYLKO U NAS!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze