Angielski półfinał na Grand Slam of Darts? Kupon z darta z kursem 2,48!

Dart lotka w bullu 1920x1280

Niestety już bez Krzysztofa Ratajskiego dalej rozgrywać się będą zawody Grand Slam of Darts, które wkraczają na ostatnią prostą. Czterech ćwierćfinalistów powalczy dzisiaj o udział w niedzielnym półfinale. Dojdzie do ponownego starcia z fazy grupowej, a więc mecz Humphries vs Anderson. Czy po raz drugi Anglik okaże się na mocny dla byłego Mistrza Świata? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na dzisiejszy dart! 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Luke Humphries vs Gary Anderson: typy i kursy bukmacherskie (17.11.2023 r. – 21:30)

Zdecydowanie meczem dnia w pierwsze fazie ćwierćfinałowej, będzie spotkanie, które już mieliśmy okazję oglądać na scenie w Wolverhampton podczas Grand Slam of Darts, a więc mecz Luke Humphries vs Gary Anderson. Będzie to starcie, które zdecydowanie może zaspokoić oczekiwania obserwatorów, którzy czekają na to spotkanie. Sądzę tak, ze względu na formę, jaką posiadają obaj zawodnicy. Oczywiście faworytem do wygranej jest Luke Humphries, który już w fazie grupowej pokonał Szkoda, nie pozostawiając mu najmniejszych złudzeń, który z zawodników jest w lepszej formie. Jednak dzisiejsze spotkanie będzie miało zupełnie inne oblicze, gdyż panowie nie będą mogli wystrzelać się tak szybko, jak mogło mieć to miejsce w krótkim formacie, przy grze w grupie. Wtedy The Cool Hand wygrał 5:1 w stosunku legowym, ale teraz zawodnicy grają aż do 16. wygranych legów przy swoim nazwisku. Jest to bardzo długi dystans, ale w dalszym ciągu bukmacherzy widzą większe szanse po stronie Anglika, który dodatkowo będzie miał wsparcie swojej publiczności. Obaj zawodnicy w poprzedniej rundzie zagrali na średniej powyżej 100 punktów, co oczywiście jest świetnym wynikiem i bardzo chętnie wszyscy zobaczymy taki poziom dzisiaj. To, że krótki format jest domeną Anglika, to już wiadomo od poprzedniego roku. Jednak na długich dystansach, nie zawsze to tak wygląda. Jednak w poprzednim spotkaniu, zdał on bardzo ważny sprawdzian, gdyż jego rywal z 1/8 finału, a więc Ryan Searle, bardzo mocno mu się postawić, gdzie zagrał także na bardzo wysokiej średniej, a także miał moment, kiedy prowadził w meczu z przełamaniem swojego rodaka. Hump jednak jest na ten moment tak stabilny zawodnikiem, że nie wiem, czy w tej części drabinki, będzie ktoś w stanie go pokonać.

Gary Anderson na ten moment odżywa jakieś odrodzenie, gdyż po bardzo długim czasie, po raz kolejny widzimy Szkota na poziomie, kiedy zdobywał najważniejsze tytułu na swoje konto. Jednak ja mam dalej do jego gry trochę wątpliwości. Zdecydowanie nie lubi, jak nie gra z nim publiczność, a to będzie się dzisiaj działo. Dodatkowo ma późne wejścia w mecze, co było widać także w poprzedniej rundzie, gdzie na wysokim poziomie zaczął grać dopiero w drugiej fazie spotkania. Dawno nie widzieliśmy Gary’go na jakimś bardzo widowiskowym zamknięciu, gdyż nawet jak trafia on pierwsze triple, to brakuje ostatniej lotki, aby dopełnić formalności. Szkot moim zdaniem nie jest takim pewniakiem w grze na obwodzie tarczy, jak w przypadku Luke’a, który bardzo dobrze spisuje się na D16. Bardzo możliwe, że ponownie panowie zagwarantują nam świetny dart, taki jak widzieliśmy w grupie, ale ciężko jest mi uwierzyć, że reprezentant Szkocji zagra drugi tak dobry mecz na długim dystansie, czego zdecydowanie brakowało w ostatnim czasie, poza rywalizacją podłogową. Czy będzie to zatem druga wygrana Humphriesa w tym turnieju z Garym? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

LUKE HUMPHRIES VS GARY ANDERSON

Kto wygra mecz?
Luke Humphries 62%
Gary Anderson 38%
21+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Luke Humphries
 • Gary Anderson

 

Statystyki:

 • Luke Humphries jest obecnie 4. zawodnikiem rankingu PDC
 • Gary Anderson jest obecnie 20. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 5:4 dla Gery’ego Anderson
 • Bilans meczów bezpośrednich z tego roku to 3:1 dla Luke’a Humphriesa
 • Pierwszy mecz w fazie grupowej wygrał reprezentant Anglii wynikiem 5:1 w stosunku legowym

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

Mistrzostwa Świata 2022 – 5:1 w setach Gary Anderson

PC6 2022 – 6:5 Gary Anderson

PC8 2022 – 6:4 Gary Anderson

PC23 2023 – 7:4 Luke Humphries

PC26 2023 – 6:2 Luke Humphries

Grand Slam of Darts 2023 – 5:1 Luke Humphries

Bilans meczów w turnieju:

Luke Humphries:

wygrana z: Steve Lennon – 5:2; Gary Anderson – 5:1; Dirk van Duijvenbode – 5:1; Ryan Searle – 10:7

Gary Anderson:

wygrana z: Steve Lennon – 5:1; Dirk van Duijvenbode – 5:2; przegrana z: Luke Humphries 0 1:5; wygrana z: Gerwyn Price – 10:6

Co obstawiać?

Z pewnością będzie to spotkanie najwyższych lotów, jednak zgadzam się z bukmacherami i kursami, jakie wystawili na to spotkanie i także uznaje faworyta w Angliku. Jeżeli dalej będzie grał na tak wysokim poziomie, to sądzę, że nie będzie miał problemu z awansem do finału. Moim zdaniem Gary nie powtórzy drugiego tak dobrego meczu na długim dystansie i zobaczymy znacznie więcej pomyłek z jego strony, szczególnie na doublach. Moją propozycją na ten mecz jest zagranie na wygraną Luke’a Humphriesa z handicapem legów! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym Forbet od Zagranie!

Luke Humphries -1,5 legów handicap
Kurs: 1,80
Zagraj!

baner zagranie

James Wade vs Josh Rock: typy i kursy bukmacherskie (17.11.2023 r. – 20:00)

Drugie starcie należeć będzie do zawodników, którzy znaleźli się w ćwiartce, gdzie zdecydowanie było miejsce dla Krzysztofa Ratajskiego, który jednak nie wykorzystał swojej szansy łatwej drabinki i przegrał pomimo bardzo dobrego meczu na tarczy z Joshem Rockiem. Irlandczyk rywalizować będzie z przeciwnikiem Polaka z grupy, którego pokonał w pierwszym meczu na tej imprezie. Wydaje mi się, że może być to bardzo dziwne spotkanie. Zarówno Josh Rock, jak i James Wade nie mają jeszcze takiej stabilności w tarczy, jak za najlepszych czasów Anglika, a także z formy z poprzedniego roku obecnego jeszcze mistrza świata juniorów. Do tej pory nie mieli jeszcze okazji rywalizować ze sobą na scenach podłogowych, a także telewizyjnych. Mecz na dłuższym dystansie zdecydowanie predysponuje Anglika, który ma znacznie większe doświadczenie w tak długich rywalizacjach. Wydaje się, że Anglik idzie na przekór ostatnim latom, kiedy to tracił formę na koniec sezonu, a w tym roku jest na odwrót. Słaby początek i bardzo dobre spotkania w najważniejszych starciach w kalendarzu. Wydaje mi się, że w końcu będzie można na niego liczyć na Mistrzostwach Świata, ale także nie zakończy jeszcze dzisiaj udziału w Grand Slamie. Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

Statystyki:

 • James Wade jest obecnie 14. zawodnikiem rankingu PDC
 • Josh Rock jest obecnie 26. zawodnikiem rankingu PDC
 • Będzie to 1. mecz bezpośredni tych zawodników
 • Jest to najlepszy wynik na tym turnieju dla Josha Rocka
 • James Wade był finalistą tego turnieju w 2010, 2016 i 2020 roku

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów w turnieju:

James Wade:

wygrana z: Michael Smith – 5:2; Nathan Girvan – 5:1; Chris Dobey – 10:8; przegrana z: Krzysztof Ratajski – 4:5

Josh Rock:

wygrana z: Chris Dobey – 5:2; Jonny Clayton – 5:1; Barry van Peer – 5:1; Krzysztof Ratajski – 10:5

Co obstawiać?

W tym spotkaniu nie zdecyduje się na zagranie na wygraną i awans któregoś z zawodników, gdyż sądzę, że może być to nieprzewidywalny mecz, a sam Josh Rock nie zasłużył na awans do tej rundy. Uważam, że im dłuższy pojedynek, tym większe szanse dla Jamesa, który jest bardziej doświadczony i ograny na takich turniejach i powinien radzić sobie na wysokich wartościach do wykończenia, co często jest jego znakiem rozpoznawczym. Moją propozycją na to spotkanie jest zagranie na minimum jedno trzyliczbowe zamknięcie przez Anglika, a więc sumę 100+. 

James Wade najwyższe zamknięcie powyżej 99,5 punktów
Kurs: 1,38
Zagraj!

Kupon-double-dart-Forbet-17.11.2023

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze