AKO BOOST za 352 PLN na szczypiorniaka! Najwyższy kurs w Fortunie z meczem Polaków!

reprezentacja polski w piłce ręcznej
fot. Rafał Rusek

Nasza reprezentacja rozpoczyna granie na serio. Podopieczni Patryka Rombla muszą wygrać dwa mecze, by móc być pewnym gry w ćwierćfinale mistrzostw świata. Są możliwe scenariusze z wyjściem z grupy po stracie punktów w ostatnich meczach grupowych, jednak znając Polaków to emocje będą gwarantowane do samego końca. Gramy dziś zakład specjalny w Fortunie, która podbiła nam wartość trzech zdarzeń. AKO BOOST z kursem 4.00 w akcji!

Polska vs Węgry

Nasza reprezentacja do tej pory grała bardzo dobrze, wyniki mogą zadowalać nawet największych malkontentów, ale tak naprawdę dopiero teraz zaczyna się poważne granie. Urugwaj to była szansa dla zmienników, stąd dość niskie zwycięstwo. Czy podstawowi gracze odpoczęli na tyle, by zagrozić Węgrom? W meczu o punkty nie wygraliśmy od 36 lat! W ogólnym bilansie meczów wygląda to nieco lepiej – na 71 spotkań wygraliśmy 29, a Madziarzy 31 razy. W 11 spotkaniach padał remis, a w bramkach jesteśmy nieznacznie lepsi: 1589-1581. Ostatni raz spotkaliśmy się przed sześcioma laty i pokonaliśmy naszych bratanków dziesięcioma trafieniami. Ostatni mecz o punkty to mistrzostwa świata w 2013 roku i porażka w 1/8 finału 19:27. Dlatego nie pójdziemy dziś tropem wygranych, a indywidualnych występów. Do tej pory podałem trzy typy na strzelców bramek i dwa z nich okazały się skuteczne, tym razem celujemy w skuteczność Szymona Sićki, który obok Arkadiusza Moryty jest naszym najlepszym rzucającym. Ma 20 zdobytych bramek w czterech meczach i w jest gwarantem kilku trafień w każdym spotkaniu. Nasz rozgrywający ma atomowy rzut – najwyższa zmierzona prędkość to 139 km/h! Pamiętacie potężne rzuty Karola Bieleckiego? Jego rekord to “tylko” 130 km/h. Co ważne – zawodnik Łomży Vive Kielce ma stałe liczby – rzucał kolejno 3-6-6-5 bramek. Pierwszy mecz z Tunezją był popisem skrzydłowych, którzy rzucili ponad połowę bramek, ale w kolejnych spotkaniach Sićko był pewnym punktem. Myślę, że dziś z łatwością przekroczy barierę 3,5 gola. 

Nasz typ: Szymon Sićko powyżej 3,5 gola 

Urugwaj vs Hiszpania

Potyczka dwóch ekip, które miały już okazję sprawdzić się na tle Polaków. Hiszpanie musieli długo walczyć o zwycięstwo w tym starciu, a ostatecznie udało im się to w końcówce pokonując nas jednym trafieniem. Celestes dzielnie walczyli przez część pierwszej i drugiej połowy, ale na zmęczeniu to nasi zawodnicy byli skuteczniejsi i z pewnością wykorzystywali błędy mniej doświadczonych rywali. Mimo wyraźnego odstawania od stawki, szczypiorniści z Ameryki Południowej dostali się na te mistrzostwa nie bez powodu – zajęli miejsce na podium mistrzostw Ameryki i byli lepsi od Chile. Hiszpanie podczas tego Mundialu mają problem z defensywą – w każdym meczu tracili co najmniej 26 bramek, a Tunezja była w stanie rzucić ich aż 30. Biorąc pod uwagę fakt, że prawdopodobnie trener Ribera da odpocząć podstawowym zawodnikom, to Urugwaj powinien rzucić chociaż 15 bramek. Hiszpanie zapewne szybko odskoczą i będą grać na większym luzie, co z pewnością rozluźni także linię defensywną. 

Nasz typ: Urugwaj powyżej 14,5 gola 

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Dania vs Japonia

W tym spotkaniu pójdziemy śladem meczu otwarcia, gdzie próbowaliśmy grać na linię kar dwuminutowych co okazało się strzałem w dziesiątkę, bo kar było dwa razy więcej niż przewidział to bukmacher. W meczu Danii z Japonią obierzemy zupełnie odwrotny kierunek i postawimy na under kar. Dlaczego? Bo spotkają się dwie drużyny, które dostają w tym turnieju bardzo mało kar. Duńczycy po prostu skutecznie bronią – najmniej straconych goli w pierwszej fazie grupowej. Z kolei Japończycy bramek tracili całkiem sporo i dopuszczali rywali do oddawania rzutów zamiast powstrzymywać ich w ostatniej chwili i narażać się na kary czy rzuty karne, których też sędziowie podyktowali niewiele dla ich rywali – zaledwie 10 w czterech spotkaniach. Podobnie jak w wyżej omawianej potyczce tutaj Duńczycy powinni szybko odskoczyć od przeciwnika, a duża różnica bramek też inaczej nastawia zawodników. Obrona nie funkcjonuje przy -10 bramkach tak samo jak przy meczu na styku, a osiem kar dwuminutowych w tym spotkaniu to moim zdaniem za duża liczba.

Nasz typ: poniżej 7,5 kar dwuminutowych w meczu

AKO Boost od Fortuny

Specjalnie dla Was połączyliśmy wszystkie typy w jedno zdarzenie, które możecie zagrać z najwyższym kursem z polskich bukmacherów w ramach AKO BOOST! Jak to zrobić? Jeśli jeszcze nie masz konta w Fortunie to załóż je z naszym kodem promocyjnym: 2230PLN, który daje Ci wiele dodatkowych korzyści. Jak plasuje się ten bukmacher na tle innych? Sprawdź nasz ranking bukmacherów! 

Jak odnaleźć nasz zakład specjalny? Wejdź na stronę bukmachera i przejdź do zakładki “zakłady bukmacherskie”. Następnie w pasku po lewej stronie odszukaj „Piłka ręczna”. Właśnie tej zakładce znajduje się „Zagranie – zakład specjalny”. Możecie też po prostu kliknąć w kupon poniżej, a przekieruje Was bezpośrednio do tego zdarzenia. Podobają Ci się moje typy? Teraz masz szansę zagrać je po najwyższym kursie! Grając nasz typ za 100 PLN w przypadku powodzenia tych trzech zdarzeń możemy uzyskać zwrot w wysokości 352 PLN. Mecze odbędą się o 15:30, 18:00 i 20:30. Życzymy zieloności!

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

Wystarczy, że klikniesz kupon, a przeniesiesz się do tego zdarzenia w ofercie Fortuny

Zaloguj się aby dodawać komentarze