Adrian Bartosiński – Salahdine Parnasse: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Salahdine Parnasse przed walką

Typy na Adrian Bartosiński – Salahdine Parnasse, KSW 89. Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna i bardzo wyczekiwana z resztą gala KSW! W walce wieczoru zobaczymy rywalizację dwóch mistrzów różnych kategorii, a zatem starcie Adriana Bartosińskiego z Salahdine Parnasse. Właśnie o tym pojedynku będzie poniższy tekst, a po omówieniu obu postaci zaproponuję możliwie najlepsze typy na Bartosiński – Parnasse. Zapraszam więc serdecznie do lektury.

baner Fortuna

Adrian Bartosiński – Salahdine Parnasse, typy i przewidywania

By wybrać możliwie najlepsze typy na Bartosiński – Parnasse, warto wpierw powiedzieć kilka słów o obu zawodnikach. Adrian Bartosiński jest oczywiście mistrzem wagi półśredniej, który dał się poznać kibicom KSW ze znakomitej strony i jak do tej pory 28-latek pozostaje niepokonany w zawodowej karierze! Popularny Bartos w ostatnich miesiącach bił się bardzo regularnie i sukcesywnie pokonywał coraz to silniejszych rywali. Obecnie Bartosiński ma w swoim rekordzie nazwiska takie jak Andrzej Grzebyk, czy Krystian Kaszubowski. Oczywiście największym atutem Adriana jest doskonała stójka i znakomite umiejętności bokserskie. Zawodnik z Łodzi wiele ze swoich walk kończył właśnie efektownymi akcjami i kombinacjami ciosów, a tylko 2 z 14 wygranych przez Bartosińskiego walk zakończone zostały przez decyzje sędziowskie. W ostatnim pojedynku, który Bartos stoczył w kwietniu tego roku, potrzebował on niecałej rundy, by odprawić z kwitkiem bardzo mocnego Artura Szczepaniaka. Nie ulega wątpliwości, że Bartosiński w sobotę stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w karierze, jednak wiele wskazuje na to, że zwyczajnie jest on gotowy do tego typu wyzwań!

Salahdine Parnasse to oczywiście żywa legenda KSW i nazwisko to kojarzą na pewno nawet niedzielni kibice MMA w Polsce. Mówimy przecież o mistrzu dwóch kategorii, który do swojej gabloty postara się dołożyć kolejny skalp w postaci pasa mistrzowskiego wagi półśredniej. Parnasse w ostatnich latach walczył nieco rzadziej, aniżeli Bartosiński, jednak akurat jemu zdają się nie przeszkadzać nieco bardziej okazjonalne pojedynki. Francuz w ostatnim pojedynku odprawił z kwitkiem niepokonanego do tej pory Roberta Ruchałę, z którym wygrał przez kopnięcie jakby rodem z piłki nożnej. Parnasse obecnie może pochwalić się rekordem 18-1, a jedynej porażki doznał jeszcze na początku 2021 roku. Od tego czasu czempion dwóch kategorii KSW wygrał 5 kolejnych walk, udowadniając swoją wielką klasę z możliwie najlepszymi rywalami. W mojej opinii Parnasse jest zawodnikiem nieco bardziej wszechstronnym i posiadającym lepszy parter. Najpewniej Francuz będzie chciał sprowadzać walkę właśnie do ziemi, a Bartosiński postawi na swoją doskonałą stójkę. Tak czy siak, w mojej opinii sam pojedynek nie potrwa pełnego dystansu, a pierwsze typy na Bartosiński – Parnasse odnoszą się do maksymalnie 3.5 rundy trwania walki!

-3.5 rund
Kurs: 1.55
Zagraj!

Adrian Bartosiński – Salahdine Parnasse, kursy bukmacherskie

Skoro znacie już moje predykcje i typy na Bartosiński – Parnasse, to pora na kursy bukmacherskie na zwycięzcę pojedynku. Bukmacher Fortuna w roli faworyta stawia niepokonanego Adriana, który w ostatnich miesiącach robił prawdziwą furorę w KSW i mierząc się z naprawdę znakomitymi rywalami, wciąż zachowuje 0 w rekordzie po stronie porażek. Obecnie mnożnik na wygraną Bartosa wynosi 1.57, natomiast wiktorię Parnasse’a obstawimy po kursie wynoszącym 2.41.

Kursy na walkę Bartosiński - Parnasse
Fortuna
1.57
Bartosiński
2.41
Parnasse
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

W tym miejscu dopowiem, że dowolne typy na Bartosiński – Parnasse obstawicie z wykorzystaniem bonusów bukmacherskich! A jeżeli chodzi o kursy na liczbę rund, to bukmacher Fortuna nie przewiduje, by walka zakończyła się decyzją sędziów. Nie ma co się takiemu postrzeganiu spraw dziwić, ponieważ Adrian Bartosiński kończy zdecydowaną większość walk przez KO w stójce, a Salahdine Parnasse nie raz pokazywał znakomite umiejętności w parterze. Sam wyżej proponowałem typy na maksymalnie 3.5 rundy w walce, a poniżej znajdziecie kursy Fortuny na liczbę rund:

Kursy na liczbę rund
Fortuna
1.65
+2.5 rund
2.08
-2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Adrian Bartosiński – Salahdine Parnasse, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o mojego faworyta w tym pojedynku, to przychylam się do opinii bukmachera Fortuna i uważam, że Adrian Bartosiński ma większe szanse na sukces w walce. Osobiście uważam, że Bartos jest zawodnikiem bardziej głodnym sukcesów, a jak dotąd piął się on w górę drabinki KSW, pokonując znakomitych rywali. Sądzę, że doskonała stójka Polaka może okazać się sporym problemem dla mistrza dwóch kategorii, który w przeciwieństwie do Bartosińskiego został już pokonany!

Bartosiński wygra walkę
Kurs: 1.57
Zagraj!

Typy na Adrian Bartosiński – Salahdine Parnasse

Wybierając ostatnie typy na KSW 89 w kontekście walki wieczoru, zdecydowałem się na połączenie dwóch wymienionych wyżej propozycji. Sądzę, że scenariusz w którym Bartosiński wygra hitową walkę przed czasem jest jak najbardziej realny. Wszak popularny Bartos kończył aż 12 z 14 pojedynków przed czasem i ostatnimi czasy nokautował znakomitych zawodników. Będzie to bez wątpienia najtrudniejsze wyzwanie w dotychczasowej karierze Polaka, jednak sądzę, że jeśli wyjdzie do pojedynku w swojej najlepszej formie, to zdoła pokonać Parnasse’a przed czasem!

Bartosiński wygra przed czasem
Kurs: 2.00
Zagraj!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze