759 złotych profitu na ZIO i 6/7 trafionych kuponów! Gramy dziś o 375PLN z biathlonem i GS!

Monika Hojnisz-Staręga 12.02.2022 na strzelnicy w pozycji leżącej ZIO biathlon K

W nocy z soboty na niedzielę będziemy mogli zobaczyć kilka bardzo ciekawych konkurencji, w tym dwa biegi pościgowe w biathlonie. Po sprincie kobiet i mężczyzn byliśmy usatysfakcjonowani zielonymi kuponami. Dzisiaj swoją uwagę w biathlonie skupimy na kobiecych pojedynkach. Oprócz pościgu pań, przyjrzymy się także rywalizacji na trasie w Yanqing Alpine Center, gdzie panowie rozpoczynają swój udział w rywalizacjach technicznych w narciarstwie alpejskim. Serdecznie zapraszam do poniższego artykułu i trzymamy kciuki za kolejny zielony kupon z ZIO! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Narciarstwo Alpejskie M – Slalom Gigant: typy i kursy bukmacherskie (13.02.2022 r. – 03:15)

Zarejestruj się w STS! Skorzystaj z kodu promocyjnego od Zagranie i odbierz do 234PLN bez ryzyka na 1. zakład! 

Jesteśmy już po połowie konkurencji, jakie mają miejsce na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich podczas męskiej rywalizacji w narciarstwie alpejskim. Do tej pory zawiedliśmy się tylko na Alexisie Pinturault, który niestety nie dojechał do mety przez swoją agresywną jazdę w slalomie, gdy brał udział w kombinacji. Dzisiaj tego zawodnika nie będziemy mieli na uwadze na naszym kuponie, pomimo że jest jednym z faworytów do wygrania. Oczywiście jego największym rywalem będzie Marco Odermatt, który obecnie przewodzi w klasyfikacji o dużą Kryształową Kulę w Pucharze Świata, a także jest liderem klasyfikacji w slalomie gigancie. Slalom Gigant charakteryzuje się tym, że zawodnicy nie mają możliwości przetrenowania sobie trasy, na której będą startować. Mówiliśmy już o tym podczas występu Maryny Gąsiennicy-Daniel w pierwszych dniach Igrzysk. Zawodnicy zapoznają się z ustawioną trasą dopiero podczas pierwszego swojego przejazdu, a ich wynik bierze się po dwóch przejazdach. W pierwszej próbie startują po wcześniej ustalonej kolejności, która bierze się ze zdobytej punktacji w różnych rankingach i zestawieniach. Drugi przejazd to odwrotna kolejność do zajętych miejsc w pierwszej części zawodów. W jutrzejszym starcie listę startową otwierać będzie Henrik Kristoffersen. Zawodnicy, którzy będą interesowali nas najbardziej pod względem powodzenia naszego kuponu, to 3. na liście chorwacki zawodnik, Filip Zubcic oraz będący ostatnio w świetnej formie Austriak, Manuel Feller, którego w pierwszym przejeździe zobaczymy z numerem 7. na plastronie. Jak przewiduje starcie tych dwóch zawodników?

Manuel Feller vs Filip Zubcic

Zdecydowanie dwóch klasowych zawodników, których nie sposób nie uwzględnić w kontekście walki o czołowe lokaty na tych Igrzyskach. Ciężko jest jednak mi wierzyć w wymienionego w drugiej kolejności zawodnika. Filip Zubcic to Chorwat, który w tym sezonie nie spisuje się nad to dobrze, podczas rywalizacji w Pucharze Świata. Często nie radzi sobie z szybkością, jaką wyznaczą zawodnicy z czołówki, co skutkuje jego stratą po pierwszych przejazdach. Później na już lekko użytych trasach, ciężko jest odrobić straty, jakie wypracowane zostały przez jego przeciwników. Filip w tym sezonie jeszcze nie był na lepszym miejscu niż 7. lokata, a miało to miejsce podczas zawodów w Adelboden. Co prawda, spisuje się bardzo stabilnie we wszystkich występach, do których przystąpił, jednakże brakuje w jego wykonaniu błysku i takiego przejazdu, który mógłby go wywindować na górę klasyfikacji.

Trochę inaczej ma to się do zawodnika z Austrii, a więc do Manuela Fellera, który w swoich ostatnich występach pokazywał, że jest on w niesamowicie wysokiej formie, jeżeli chodzi o konkurencje techniczne. W Pucharze Świata często meldował się wysoko w slalomie oraz w slalomie gigancie. To obecnie pozwoliło mu na miejsce wicelidera klasyfikacji super giganta. Austriak na 5. tegorocznych występów w GS, już 3. razy stawał na podium. Nie zajął jeszcze pierwszego miejsca w tej konkurencji, jednakże jest w stanie powalczyć o najwyższe cele.

Co obstawiać?

W tym zestawieniu wydaje mi się, że większą nutkę podejmowania ryzyka i wychodzenia z tego korzystnie, posiada zawodnik z Austrii. Tak właśnie będzie trzeba pojechać podczas zawodów w Yanqing Alpine Center. Widzieliśmy, że górą, z jaką przyjdzie zmierzyć się zawodnikom nie jest jakoś nadzwyczajnie stroma, także nie powinniśmy zobaczyć u tych zawodników DNF, gdyż mają oni bardzo stabilny styl jazdy. Patrząc na cały sezon i próby przedolimpijskie w tej konkurencji, dzisiaj stawiam na Manuela Fellera, który wydaje się być w znakomitej formie, a do tego można domyślać się, że znaleźli oni sposób na odpowiednie smarowanie nart na ten śnieg, co widać było u Strolza oraz Mayera w poprzednich konkurencjach.

Feller lepszy od Zubcicia
Kurs: 1.45
Zagraj!

typerska grupa na fb

Biathlon K – bieg pościgowy: typy i kursy bukmacherskie (13.02.2022 r. – 10:00)

Konkurencja, której początkiem można nazwać już rywalizację w poprzednim biegu, a więc podczas sprintu. To właśnie kolejność i czas na mecie jest wyznacznikiem tego, w jakich odstępach czasowych kolejno wystartują zawodniczki do pościgu. Tym razem zawodniczki mierzą się na 10. kilometrowej trasie i mają szansę pojawić się czterokrotnie na strzelnicy. Swoje umiejętności strzeleckie prezentują dwa razy z postawy leżąc, a dwa razy z postawy stojącej. Jako pierwsza na trasę ruszy zwyciężczyni z biegu sprinterskiego, a więc Marte Olsbu-Roeiseland. Ma ona ponad 30. sekund przewagi nad Elvirą Oeberg, czyli młodszą z sióstr szwedzkiego pochodzenia. Kolejną zawodniczką, która wystartuje z trzeciej pozycji do walki o medale, jest Włoszka Wierer, której strata to już 37 sekund. Ostatnią biathlonistką, która zmieściła się w granicy poniżej jednej minuty, to Lisa Theresa Hauser, ale jej strata do Olsbu to już czas ponad 47. sekund. Sytuacja wydaje się być dosyć klarowna jeżeli chodzi o pierwsze miejsce, gdyż bardzo źle biegowo i w złej dyspozycji strzeleckiej musiałaby być liderka światowego rankingu, żeby nie obronić tego miejsca.

Co obstawiać?

Na ten bieg wydaje mi się, że powinniśmy mieć do czynienia z dosyć zaciętymi, lecz pewnymi zdarzeniami. Mój pierwszy typ odnosić się będzie do zawodniczki, która zawodzi na tych Igrzyskach, ale nie przez swoją słabszą dyspozycję, a przez zajmowane miejsce. Jednakże dzisiaj Alimbekava powinna zakończyć swój występ wyżej, niż Denise Herrmann, której ponownie nie ufam, że będzie w stanie jeszcze raz nawiązać kontakt w walce o medale. Białorusinka przy dobrym biegu i strzelaniu nie jest bez szans medalowych. Przed nią są zawodniczki, które spokojnie biegowo powinna zjeść, ale najważniejsza będzie jej dyspozycja strzelecka. Nie ma ona problemów z presją występującą podczas pościgów i wydaje się być w lepszej formie od Herrmann, która po wygraniu w biegu indywidualnym wydaje się być mocno rozluźniona i nie czuje już presji Igrzysk. Do tego ma lekką stratę do Białorusinki i nie wydaje mi się, że będzie chciała ją gonić. Gram na win Alimbekavy w tym zestawieniu! 

Alimbekava lepsza od Herrmann
Kurs: 1.50
Zagraj!

Drugie zestawienie, to pojawienie się polskiego akcentu w tej rywalizacji. Monika Hojnisz-Staręga, to najlepsza Polka na tych Igrzyskach w biathlonie i zestawiam ją dzisiaj z najlepszą zawodniczką z Bułgarii, Mileną Todorovą. Przekrój całego sezonu pokazuje, że dużo lepiej w pościgach czuje się Polka, która nie popełnia dużej ilości błędów na strzelnicy, co często jest problemem Bułgarki. Dzisiaj startują zaraz po sobie, ale wydaje mi się, że kwestia doświadczenia i umiejętności gonienia stoi po stronie Polki, która raczej nie powinna mocniej odskakiwać biegowo na trasie, ale im dłuższy dystans, tym lepsza wydaje się być pozycja fizyczna Moniki, nad Mileną. Dzisiaj ponownie lokuje obecność Polki na naszym kuponie i gram na jej wygraną nad Todorovą! 

Hojnisz-Staręga lepsza od todorovej
Kurs: 1.40
Zagraj!

Ostatnie akcent na naszym kuponie z biathlonu, to pozycja Marte Olsbu-Roeiseland. Norweżka wydaje się, że może za chwilę zgarnąć swój czwarty medal na tych Igrzyskach, a trzeci w złotym kolorze. Ma bardzo dużą przewage nad Szwedką i Włoszką. Do tego jej forma strzelecka i biegowa, to zdecydowana topka na trasach kobiecego biathlonu. W tym sezonie był tylko jeden przypadek, gdzie nie poprawiła swojej pozycji po sprincie, ale najczęściej po prostu utrzymywała pierwsze miejsce. Dzisiaj jej forma mentalna także powinna jej to zagwarantować, dlatego gram na kolejne zwycięstwo zawodniczki z Norwegii! 

Olsbu-Roeiseland lepsza od reszty stawki
Kurs: 1.40
Zagraj!

Kupon STS AKO ZIO 12.02.2022

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze