+715 profitu w listopadzie z NBA! Tym razem kupon triple a do wygrania aż 470PLN

kosz philadelphia

Rano obudziłem się bardzo zadowolony po sprawdzeniu wyników spotkań i statystyk zawodników. Moje przewidywania okazały się trafne i sam profit z nocki to 256 PLN! Dodatkowo z listopada mam +715 zysku na NBA, także jest się z czego cieszyć! 😉 Jako ekipa wychodzimy na prostą, także pora kontynuować dobrą serię. Tym razem ogrom meczów, przez co oferta jest bardzo szeroka. Ja wybrałem tym razem trzy zdarzenia do kuponu.

Odbierz pakiet powitalny w PZBuk!

Bonus od depozytu do 500 PLN + 100 PLN w punktach + voucher 1500 PLN!

Załóż konto z kodem: 600PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Skuteczność typów NBA w tym sezonie: 44/74

Profit: -23 PLN

Udana nocka za nami i możemy tym razem trochę bardziej zaryzykować. Jest w czym wybierać, dlatego postanowiłem zagrać mniejsze kursy, ale jeden więcej typ. Zobaczymy jakie to przyniesie rezultaty.

Zdarzenie: Philadelphia vs Sacramento, typ: over 7,5

asyst Bena Simmonsa

Kurs: 1,66

Pierwsza opcja do grania to według mnie asysty Simmonsa. Jak wiadomo jest to rozgrywający, który nie posiada dalej zbyt dobrego rzutu. Pomimo tego, że już jedną trójkę trafił, to jeszcze wiele czasu minie zanim będzie mógł na dobre zagrozić rzutem z daleka. Jego atutami są na pewno fizyczność, doskonała wizja na parkiecie oraz przewidywanie ruchu bez piłki kolegów. Doskonale napędza akcje całego zespołu i często jest motorem napędowym drużyny. Ostatnie jego mecze tylko utwierdzają nas i mnie w przekonaniu, że łapie coraz wyższą formę i doskonale obsługuje kolegów. Trudno jest go powstrzymać, a jeżeli nawet się to uda, to zawsze znajdzie drogę dla swojego kolegi. Przytoczę tylko statystyki z jego ostatnich spotkań:

  • Przeciwko Oklahomie 8 asyst w 45min gry
  • Vs Clevland 11 asyst w 25 min
  • Vs NYK 13 asyst w 41 minut
  • Vs SAS 13 asyst w 31 minut
  • Vs Miami 7 asyst w 26 min
  • Vs Toronto 14 asyst w 40 minut

Tak naprawdę linijki over 7,5 asysty w ostatnich sześciu spotkaniach nie pokrył raz. Było to w starciu przeciwko Miami, gdzie przewaga była tak duża, że nie trzeba było go trzymać zbyt długo na parkiecie. Nawet przeciwko Toronto, w bardzo underowym meczu, zdołał wywalczyć aż 14 asyst. Mózg dowodzący w zespole aspirującym, kolejny rok, do wielkich wyników. Myślę, że możemy na niego liczyć i tym razem. Sacramento całkiem nieźle ostatnio sobie radzi i wyglądają naprawdę solidnie nawet w obronie. Jednak 76-ers u siebie powinni gości zdominować. Mecz mam nadzieję, że będzie w miarę wyrównany i Ben zagra ponad 30 minut. To zwiększy nasze szanse na powodzenie typu.

Zdarzenie: Charlotte vs Detroit, typ: Devonte Graham

over 16,5 punktów

Kurs: 1,76

Tutaj mamy zdarzenie z meczu tych mniej przekonujących ekip. Graham to drugoroczniak. Poprzedni sezon w jego wykonaniu, ten debiutancki, był taki sobie. Grywał tylko około 14 minut średnio na mecz. Uzyskiwał w tym czasie 4,7 punktów. Także szału nie było, a nie jest to wcale najmłodszy zawodnik. Rocznik 95, także przy 20 letnim Doncicu już powinien pokazywać zdecydowanie więcej. Ten sezon jest dla niego przełomowy i jest to kandydat do zostanie MIP, czyli zawodnika, który poczynił największe postępy, względem roku poprzedniego. Średnie z tego sezon to 33 minuty spędzane na parkiecie, około 18 punktów i 7 asyst na mecz. Wygląda to naprawdę dobrze, chociaż trzeba wziąć poprawkę, że Hornets postawili na głębszą przebudowę i kilku chłopaków pokazuje się z naprawdę dobrej strony. Graham na pewno jest tym wyróżniającym się i straszącym rzutami zza łuku. Bardzo dobrze również wywiązuje się z roli rozgrywającego i często notuje sporą ilość asyst.

Tak naprawdę najwięcej punktów zdobywa z rzutów za trzy punkty. To jest jego specjalność. Na ostatnie dwanaście spotkań tylko trzy razy nie przekraczał wystawionej linijki. Ostatnio nie dał rady przeciwko Miami, ale to dlatego, że kompletnie nie siedział mu rzut z dystansu. Uzyskał 16 punktów przy skuteczności 0/4 zza linii 7,24m. Tym razem zmierzą się z Detroit na swoim parkiecie. Mecz generalnie nie powinien należeć do specjalnie otwartych, ale z tym to nigdy nie wiadomo. Pistons nie bronią za dobrze trójek, a Hornets jak się wkręcą i zacznie im wpadać to może pojawić się sporo okazji do łatwych punktów. Fajnie rozpoczęli sezon i sprawili kilka niespodzianek, chociaż nikt na nich nie stawiał.

Według mnie Devonte jest jak najbardziej w stanie taką linijkę osiągnąć. Podpowiem tylko, że statystyki z meczóe rozgrywanych na własnym parkiecie również za tym przemawiają. W Charlotte notuje średnio 22 punkty na mecz. Biorąc pod uwagę wyrównane spotkanie i kolejne duże minuty dla naszego zawodnika, to upatruje spore szanse na przekroczenie tej magicznej granicy.

Zdarzenie: Cleveland vs Orlando, typ: Jonathan Isaac

over 7,5 zbiórki

Kurs: 1,83

Wydaje się to być najbardziej ryzykowny typ z całej tej trójki. Jonathan zrobił spory progres względem roku poprzedniego. Gra w podstawowym składzie i rozgrywa naprawdę dobre mecze. Jest to zawodnik stricte defensywny o bardzo dużych zdolnościach w obronie. Jest dosyć szczupły, ale ma świetny zasięg ramion i przy 211 centymetrach wzrostu potrafi przeciwstawić się lepiej zbudowanym przeciwnikom. Notuje wiele bloków, a jego średnie z tego sezonu to 2,9 czap na mecz! Dorównuje tym samym Anthonemu Davisowi, co jest nie lada sztuką. Zdecydowanie służy mu defensywny styl gry drużyny Clifforda. Orlando nie gra ładnie ani błyskotliwie, ich styl jest oparty na twardej defensywie i zacieśnianiu środka pola.

Baner - skubiemy bukmachera

Głównym argumentem dla tego typu jest fakt, że dalej poza grą pozostają Vucevic oraz Gordon. Czyli dwaj wysocy zawodnicy notujący wspólnie co mecz około 17 zbiórek. Teraz również nie zagra Carter-Williams. To tylko zwiększa szanse na zdominowanie strefy podkoszowej przez Isaaca. Mecz nie powinien należeć do najładniejszych. Tak jak wspominałem o stylu Orlando, tak podobnie mogę napisać o Cavaliers. Trener Beilein słynie również ze starej szkoły, gdzie defensywa robiła jeszcze dużą różnicę. W Cleveland nie ma takich dobrych wykonawców jak w Orlando, więc wygląda to, póki co tak sobie.

Isaac dostanie w okolicach 30 minut w spotkaniu, ja liczę na bardzo wyrównany mecz i stosunkowe większe minuty dla tego zawodnika. Jest bardzo pracowity, daje dużo swojej drużynie, a ostatnio nawet po obu stronach parkietu. Do gry obronnej dorzuca nowy repertuar w ataku, potrafi trafić trójkę czy zrobić kontratak. Liczę również na jego zbiórki ofensywne, w drużynie Cleveland nie zagra Kevin Love, więc pod koszem będzie zaciekła walka. Z wysokich pozostają Thompson i Nance Jr. Są to zdecydowanie wyżsi zawodnicy, także Isaac będzie musiał bardzo się starać.

Zapowiada się niski wynik i liczę na wiele okazji do łatwych zbiórek. Myślę, że kilku zawodników zakręci się w okolicach 10 zebranych piłek. Double double również do gry, jeżeli ktoś to ma w ofercie.

Więcej na temat bonusów w PZBuk -> Bonusy od PZBuk!

Kupon triple z NBA

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Konto w PZBuk ✅

Konto na Typomanii- jeszcze nie ❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i walcz o świetne nagrody!