6/7 w ostatnich typach na PDC Home Tour! Dzisiaj trzy propozycje, a w grze 460PLN!

Tarcza z wbitymi lotkami

Nareszcie! Po niemocy w tym sporcie udało się przełamać fatalną passę i dobrze rozpocząć kolejny miesiąc. Jak obiecałem, tak zrobiłem i po raz kolejny udowodniłem, że dart to nie loteria, a bardzo dobry sport do obstawiania! Glen Durrant wykonał swoje zadanie znakomicie, a czy dzisiaj podołają temu zadaniu Joe Cullen i Jermaine Wattimena? O tym przekonamy się dzisiejszego wieczora, ale moim zdaniem mamy ogromne szansę na przedłużenie zwycięskiej ścieżki. Dzisiaj do puli wpadło 366 PLN, dzisiaj szansa na kolejne 460! BETFAN daje nam super dodatek w postaci gry bez podatku, przy trzech zdarzeniach i ja jak zwykle z tego korzystam, przygotowując swoje propozycje. Sobie i wam, życzę powodzenia i zapraszam po kolejne trzy propozycje ode mnie. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!
Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN
Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan


Jermaine Wattimena

Jermaine Wattimena to 32 latek, zajmujący obecnie 29 lokatę na światowej liście. Pozycja bardzo dobra, choć patrząc na jego wiek spokojnie ma jeszcze czas i szansę na podbicie darterskiej sceny. W tym sezonie występuje głównie w imprezach serii Player Championship, odnosząc tam kilka zwycięstw, między innymi w ostatnim czasie z Penhallem, Waitsem i Van der Meerem. W UK OPEn przegrał po 19 legowej batalii, w decydującej rozgrywce z van Dujivendobe, który warto wspomnieć, rozegrał wtedy imprezę życia. Jermaine nie ma na swoim koncie jeszcze wielkich triumfów, do 2014 roku rzucał w brytyjskiej federacji BDO, wygrywając tam cztery turnieje rangi Masters, po przejściu do PDC etap na którym zazwyczaj kończy swój udział w turniejach to 1/16, lub 1/32. Jak widać po wynikach w PDC Home Tour, gwiazdy często zawodzą, dlatego w mojej opinii wart stawiać na graczy będących na salonach, ale wciąż szukających rozgłosu i popularności. Do takich właśnie należy Wattimena, a jego dzisiejsi rywale, nie licząc Cullena, nie należą do zawodników, których może się obawiać.

 

Joe Cullen

Joe Cullen to reprezentujący Anglię 30 letni zawodnik o pseudonimie The Rockstar. W darta gra od 2004 roku, a największe sukcesy, które pozwoliły mu dotrzeć na 16 miejsce w rankingu, odnosi od 2016 roku, kiedy to dotarł do ćwierćfinału UK OPEN. W kolejnych latach jako największe sukcesy można odnotować ćwierćfinały w World Matchplay i Masters, a także półfinał turnieju European Championship w 2018 roku. Jak sprawuje się w ostatnim czasie? Joe jak każdemu darterowi, zdarzają się momenty gry w tak zwaną kratkę, jest to piękno tego sportu i trzeba się z tym pogodzić. Joe ostatnio nie miał najlepszego okresu, porażki z Claytonem, Klermakerem i Lewisem w dość dużej różnicy legów nie przyniosły mu owacji, ale nie należy zapominać, że wciąż jest to solidny gracz, pierwszej dwudziestu światowego rankingu, a gdzie lepiej przełamać złą serię jak nie z własnego salonu?

John Michael

John Michael jest reprezentantem Grecji, w rankingu sklasyfikowany na końcu pierwszej setki. Ciężko w jego przypadku mówić o znaczących sukcesach na arenie międzynarodowej. W tym sezonie głównie startował w Player Championship, większość rozgrywek kończąc na pierwszym, bądź drugim spotkaniu. Do najbardziej znaczącego zwycięstwa doszło podczas trzeciej tegorocznej rundy wspomnianych zawodów, gdzie po zaciętym pojedynku w ostatnim legu przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść w spotkaniu z Darylem Gurneyem. Poza tym całkiem niezły występ na start UK OPEN i zwycięstwo nad Kanadyjczykiem Smithem, następnie porażka z  Van der Voortem. Michael nie należy do znanych zawodników, ale z pewnością posiada sporo darterskich umiejętności, o czym świadczą dość zacięte pojedynki w jego wykonaniu.

Ryan Murray

Najsłabsze ogniwo dzisiejszego dnia, sklasyfikowany na 136 pozycji w rankingu zawodnik. W ostatnich sześciu spotkaniach z rzędu ponosił porażki, przez co nie jest dzisiaj traktowany jako faworyt żądnego spotkania. Podobnie widzę to ja, nie wydaje mi się, aby Murray mógł sprawić tutaj jakąkolwiek niespodziankę.

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
    Kupon z typami darterskimi

Zaloguj się aby dodawać komentarze