5/6 w ostatnim czasie, kolejne spotkania we French Open! Gramy o 305 PLN!

Tenisista przygotowujący się do serwisu

Dziś kontynuujemy spotkania pierwszej rundy turnieju kwalifikacyjnego French Open mężczyzn, do gry wchodzą również panie! Nieco inaczej niż co roku zaplanowali organizatorzy wraz z supervisorem te pierwsze dni eliminacyjnego turnieju. Dziś przyjrzymy się pojedynkom Roberto Cida Subervi z Henrim Laaksonenenem oraz Whitney Osuigwe z młodym, francuskim talentem – Carole Monnet. Jak widzicie rezultaty tych pojedynków? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Roberto Cid Subervi – Henri Laaksonen, 22 09 2020 godz. 10:00 (godzina może ulec zmianie)

Wczoraj odbyła się większość męskich pojedynków pierwszej rundy turnieju kwalifikacyjnego, na dziś zostało 16, w tym pojedynek reprezentanta Dominikany – Roberto Cida Subervi z Henrim Laaksonenem. Faworytem bukmacherów, choć nieznacznym, jest reprezentant Szwajcarii. Henri Laaksonen to obecnie 134 rakieta światowego rankingu, najwyżej na koniec sezonu był w roku 2019, kiedy to zajmował 104 lokatę. Ma na swoim koncie sześć tytułów singlowych, pięć zdobytych w imprezach rangi Challenger Tour i jedno zwycięstwo w turnieju ITF Futures. W okresie zamrożenia rozgrywek wystąpił tylko w jednym spotkaniu pokazowym, które z resztą przegrał. Po wznowieniu rozgrywek odniósł trzy zwycięstwa w challengerach rozgrywanych w Czechach, zanotował tę samą ilość porażek. Nie wydaje się być w swojej najwyższej dyspozycji. Roberto Cid Subervi, , rozgrywał najlepszy swój sezon w karierze do czasu zawieszenia rozgrywek. Na koniec żadnego z sezonów nie był wyżej niż jest obecnie, a na ten moment to 211 rakieta świata. Reprezentant Dominikany długi czas przebywał w  Stanach Zjednoczonych i od kwietnia rozgrywał tam spotkania pokazowe. Grał tam bardzo dużo, z całkiem niezłym skutkiem. Roberto większość spotkań wygrywał, a zwycięstwa z Koepferem, Eubanksem czy Ulisesem Blanchem pokazują, że był tam w całkiem dobrej formie.  Mimo swojego pochodzenia Roberto specjalizuje się w grze na kortach twardych, tytuły zdobyte w ubiegłym sezonie w turniejach ITF w Memphis oraz w Fayetteville to potwierdzają, turnieje odbywały się właśnie na kortach hard. Roberto Cid Subervi to zawodnik potrafiący grać regularnie, a więc gra na kortach ziemnych również nie jest mu obca. Po wznowieniu rozgrywek zanotował dwa zwycięstwa i trzy porażki w turniejach rozgrywanych w Trieste, Cordenons i Aix en Provence.

Mecze bezpośrednie

Dla obu panów będzie to pierwsze starcie między sobą.

Co typuję?

Obaj panowie nie są obecnie w swojej najwyższej formie, jednak to Roberto Cid Subervi wydaje się być zawodnikiem w dłuższym okresie czasu będącym na fali wznoszącej. Regularnie buduje swój ranking i posiada umiejętności pozwalające na jego dalszą budowę, pokazały to dobitnie spotkania pokazowe rozgrywane w Stanach Zjednoczonych. Nie wiem czy stać go już dziś na zwycięstwo, na wygranie seta jednak na pewno i ku takiemu typowi na to spotkanie się skłaniam.

Typ: Czy Roberto Cid Subervi wygra seta? – Tak

Kurs: 1,45

htupa

Whitney Osuigwe – Carole Monnet, 22 09 2020, godz. 13:00

W pierwszej rundzie turnieju eliminacyjnego kobiet dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy dwiema młodymi zawodniczkami, które być może w przyszłości zawojują świat WTA Tour, a mowa o Amerykance – Whitney Osuigwe i Francuze Carole Monnet, która z młodych – gniewnych awansuje do drugiej rundy? Francuzka, Carole Monnet to 18-letnia zawodniczka, która obecnie plasuje się na 538 i występuje tu dzięki dzikiej karcie, specjalnej przepustce przyznanej przez organizatorów. Pewnie gdyby rozgrywany był tu jak zawsze turniej juniorski, to w nim wystąpiłaby nastoletnia reprezentantka trójkolorowych. Obecnie to jej najwyższy ranking w karierze. Co ciekawe ma już na swoim koncie jeden tytuł singlowy zdobyty w tym roku w turnieju najniższej rangi – ITF w Monastyrze. Rozgrywała sporo spotkań pokazowych w okresie zamrożenia rozgrywek, przegrywała tam jednak z zawodniczkami zupełnie anonimowymi. Po wznowieniu start w turnieju w Cagnes Sur Mer również się nie powiódł, wygrała zaledwie 4 gemy z Rumunką, M. Bara Iriną. Wydaje się, że Francuzka nie jest jeszcze do końca przygotowana do gry na tym poziomie. Nie mam do końca pewności, że poradzi sobie również dziś z presją, w tak dużym i prestiżowym turnieju jeszcze nie występowała. Zaledwie 18-letnia Whitney Osuigwe plasuje się na 148 pozycji w światowym rankingu WTA Tour, była już dziesięć pozycji wyżej na koniec ubiegłego sezonu. Amerykanie pokładają w niej spore nadzieje na przyszłość, jest to czołowa zawodniczka juniorskich list, na których rywalizowała z naszą Igą Świątek. Ten sezon ma jednak nie do końca udany. Wygrała zaledwie trzy spotkania, spośród siedmiu rozegranych. W Australian Open odpadła w pierwszej rundzie kwalifikacji, a w turnieju poprzedzającym przegrała z Lizette Cabrerą 2:6 1:6. Dla niej okres zamrożenia rozgrywek przypadł w dobrym momencie, miała okazję do potrenowania i lepszego przygotowania się do rozgrywek. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie dwa triumfy singlowe w rozgrywkach seniorskich, wygrywała ITFy rozgrywane w Stanach Zjednoczonych, w Tyler i Charlottesville. Whitney to triumfatorka wielkoszlemowego French Open rozgrywek juniorskich w 2017 roku. Whitney w okresie zamrożenia rozgrywek rozegrała kilka pojedynków pokazowych, w których prezentowała się nieźle, potrafiła wygrywać z Ann Li czy Jamie Loeb. Po wznowieniu rozgrywek rozegrała jeden turniej, w którym odpadła już w pierwszej rundzie po pojedynku z Hiszpanką, Sarą Sorribes Tormo 1:6 2:6.

Mecze bezpośrednie

Dla obu pań będzie to pierwsze, oficjalne spotkanie w karierze.

Co typuję?

Obie to młode nadzieje swoich krajów, jednak na tym etapie to Amerykanka wydaje się być lepszą zawodniczką. Obie w światowym rankingu dzieli aż 400 miejsc, to w kobiecym tenisie bardzo duża przewage. Whitney Osuigwe już od jakiegoś czasu prezentuje swoje umiejętności na zawodowym tourze, dużo wcześniej przestała grać w juniorach. Amerykanka to zawodniczka dużo bardziej ograna na tym etapie ich karier i to może mieć spore znaczenie w dniu dzisiejszym. Francuzka, w moim mniemaniu, nie jest jeszcze przygotowana do rywalizacji na takim poziomie, w tak prestiżowym turnieju. Dlatego też swój typ kieruje ku reprezentantce Stanów Zjednoczonych.

Typ: Whitney Osuigwe wygra

Kurs: 1,59

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.  

kupon tenis

kk

Zaloguj się aby dodawać komentarze