4 finały przed nami, a ten najbliższy? Dziś w Albanii! Gramy eliminacje do Euro o 261 PLN!

Lewandowski po strzeleniu gola

Po bardzo mizernym, by nie powiedzieć złym, starcie eliminacji do Euro, Fernando Santos zaczął mówić o każdym najbliższym meczu, jako o finale. Po męczarniach z Wyspami Owczymi i końcowym zwycięstwie 2:0, Biało-Czerwoni wybiorą się dziś do Tirany, by tam stawić czoła walecznej Albanii. W poniższym tekście powiemy sobie również o spotkaniu Irlandii z Holandią i zagramy o 261 PLN w Superbet! Nie pozostało mi więc nic innego, jak serdecznie zaprosić do lektury.

polska albania 200.00

Kurs 200.00 na gola Polski z Albanią

Nim przejdziemy do samej analizy, najbardziej interesującego nas dzisiaj spotkania, pragnę wspomnieć o specjalnej promocji, z której skorzystać mogą nowi gracze w Superbet! Jeżeli właśnie teraz zdecydujecie się na założenie konta i wykorzystacie nasz kod promocyjny Superbet, otrzymacie niepowtarzalną szansę zagrania gola reprezentacji Polski po kursie 200.00! Podobnego przelicznika próżno szukać w jakiejkolwiek standardowej ofercie, a wszystkie szczegóły odnoszące się do promocji, zamieszczam poniżej:

 1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
 2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
 3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
 4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
 5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Polski w meczu z Albanią (spotkanie eliminacji Euro 2024).
 6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
 7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 400 PLN w bonusie!
 8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Albania – Polska

Analizę zaczynamy od spotkania, na które czeka cała Polska i które, jak sami określają je nasi reprezentanci, ma być najważniejsze ze wszystkich meczów kwalifikacyjnych. Naszym kolejnym rywalem na drodze do awansu na Euro 2024 będzie Albania, która na swoim terenie potrafi być piekielnie niewygodna. O wyjątkowej atmosferze w Tiranie i bardzo trudnych warunkach gry na tym terenie przekonaliśmy się zresztą w 2021 roku, kiedy to po bardzo wymagającym meczu wygraliśmy 1:0. Obecnie Albańczycy zajmują 2. lokatę w grupie eliminacji do ME i ustępują miejsca jedynie Czechom. Piłkarze prowadzeni przez trenera Sylvinho przed trzema dniami zanotowali bardzo ważny remis, dzieląc się punktami właśnie z liderem naszej grupy w heroicznych wręcz okolicznościach. Chociaż Albania w owym starciu pozwoliła Czechom na oddanie 12 strzałów na swoją bramkę, to generalnie nie dopuszczała miejscowych do stwarzania większego zagrożenia pod własnym polem karnym. Z resztą defensywa naszych najbliższych rywali w ogólnym rozrachunku straciła tylko 3 gole w trakcie trwających eliminacji, co jest niezłym wynikiem i co będzie miało wpływ na wybór typów na omawiane starcie z Polską!

Przechodząc już do reprezentacji prowadzonej przez Fernando Santosa, wszyscy dobrze wiemy, jaki wokół niej panuje klimat i jaka jest atmosfera. Nie zmienią tego wypowiedzi Grzegorza Krychowiaka na konferencji przedmeczowej, który to pomocnik zapewniał, że relacje między piłkarzami są bardzo dobre. Polska przed trzema dniami miała spore kłopoty z pół-zawodową reprezentacją, a więc z Wyspami Owczymi, które były blisko sensacyjnego urwania punktów na PGE Narodowym. Nasi reprezentanci szczególnie w pierwszych 45 minutach gry zaprezentowali się bardzo mizernie i oddali ledwie 3 celne strzały na bramkę outsidera grupy. Wszyscy dobrze pamiętamy również kompromitację przeciwko Macedonii, czy przeciwko Czechom i chyba każdy zgodzi się, że nasza kadra nie znajduje się w najlepszym położeniu. Bez formy jest wielu zawodników na czele z Robertem Lewandowskim, który pomimo zdobycia dwóch bramek, nie przypomina samego siebie sprzed roku. Spotkanie z Albanią będzie piekielnie istotne dla układu tabeli, jednak realistycznie rzecz ujmując, co warto na nie obstawiać?

Statystyki:

 • Albania zajmuje 2. miejsce w grupie, ma w dorobku 7 punktów.
 • Albania w 10 poprzednich starciach straciła w sumie 11 bramek.
 • Albania dopuściła do maksymalnie 4 celnych strzałów na swoją bramkę w 5 poprzednich starciach.
 • Polska zajmuje 3. pozycję w grupie, zdobyła dotychczas 6 oczek.
 • Polska w 10 minionych spotkaniach zdobyła łącznie 11 goli.
 • Polska oddała minimum 5 celnych strzałów w 3 z 10 ostatnich gier.
 • W ostatnim meczu bezpośrednim Polska zanotowała 4 celne strzały.

Co gramy?

Wszyscy dobrze wiemy, jak wyglądała gra naszej kadry w ostatnim spotkaniu. Nie spodziewam się, byśmy w starciu z silną w defensywie Albanią zobaczyli przełom i uważam, że niedzielne starcie nie będzie dla nas łatwe. Albania w trwających eliminacjach wygląda solidnie w defensywie i nie dopuszcza do zbyt dużej ilości strzałów na swoją bramkę. W spotkaniu z tym rywalem, przed własną publiką oddaliśmy 4 uderzenia w światło bramki i sądzę, że w rewanżu na trudnym terenie w Tiranie również oddamy ich maksymalnie 4

Polska -4.5 celnych strzałów
Kurs: 1.80
Zagraj!

Irlandia – Holandia

Zerknijcie koniecznie na nasze typy dnia po więcej niedzielnych propozycji z różnych sportów! A przechodząc do drugiej batalii, niezmiernie ciekawie prezentuje się zestawienie Irlandczyków z Holendrami. Ci pierwsi mają ochotę na sprawienie swego rodzaju niespodzianki i wyjazd na wielki turniej, jednak obecnie zajmują 4. miejsce w tabeli z ledwie 3 wywalczonymi oczkami. W wyjściowym składzie Irlandii brak jest wielkich gwiazd, a gra tejże reprezentacji bazuje przede wszystkim na waleczności, nieustępliwości i stałych fragmentach. Irlandczycy w swoich spotkaniach wykonują sporo tego typu zagrań i to właśnie kornerów będą dotyczyły typy piłkarskie na to spotkanie!

Holendrzy nie byli oczywiście stawiani w roli faworytów do zwycięstwa w grupie B, a to z racji na fakt, że występuje w niej również Francja. W tej chwili nie mamy już do czynienia z najlepszym holenderskim pokoleniem i prócz paru wybitnych piłkarzy, Oranje dysponują solidną, aczkolwiek nieporywającą kadrą. Obecnie Holandia ma na swoim koncie 6 punktów i wyjazd na przyszłoroczne Euro w tym momencie wcale nie jest pewny! Przed kilkoma dniami udało się na szczęście przekonująco ograć Grecję 3:0 i na podobny scenariusz Van Dijk i spółka liczą także podczas rywalizacji w Dublinie. Co o tym starciu mówią nam za to statystyki?

Statystyki:

 • Irlandia zajmuje 4. miejsce w grupie, zdobyła dotychczas 3 punkty.
 • Irlandczycy wygrali 4 z 10 poprzednich meczów.
 • Over 8.5 kornerów miał miejsce w 6 z 10 ostatnich batalii Irlandii.
 • Holandia jest wiceliderem grupy, ma w dorobku 6 oczek.
 • Oranje wygrali 5 z 10 minionych spotkań.
 • Over 8.5 kornerów został pokryty w 6 z 10 niedawnych gier Holandii.

Co gramy?

Na to spotkanie proponuję ciekawą linię minimum 9 kornerów, która to wiąże się z wartościowym kursem! Dla Irlandczyków może być to spotkanie ostatniej szansy i spodziewam się naporu miejscowych, którzy chociażby w domowym starciu z Francją wykonali 8 kornerów. Holandia dysponuje ciekawymi zawodnikami na skrzydłach i uważam, że również wykona kilka rogów, a linia minimum 8.5 kornerów zostanie w tym spotkaniu pokryta. Ten typ dopełnia mój niedzielny kupon na mecze eliminacji do Euro 2024!

+8.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.65
Zagraj!

kupon na el. Euro 2024 10.09.

kupon elimimacje Euro 2024 10.09.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze