3x Jarred Cole=1140PLN! Obstawiaj z nami dart w BETFAN!

Lotka wbita w bulla

Ostatnio dart nie rozpieścił, ale nie ma się co dziwić. Z jednej strony pierwsza kolejka Czeskiej Premier League, była wielką niewiadomą, a i tak niewiele brakowało do oznaczenia na zielono tamtego spotkania. Jirkal od przewagi 4-2, oddał trzy kolejne sety i już nie potrafił wrócić na dobrą drogę. W drugim spotkaniu, czyli pokazówce dwóch legend, wynik z jednej strony niespodzianka, ale z drugiej można było się spodziewać takiego przebiegu, przecież to spotkanie typowo pod publikę z pieniędzmi na cele charytatywne po uzyskaniu 180tek. Dzisiaj zapraszam na internetowe połączenie między Jarredem Colem i jego trzema rywalami. Młody Anglik napsuje krwi doświadczonym rywalom?

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!
Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN
Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan

Dzisiaj zaatakuje rozgrywany od zeszłego tygodnia turniej Moducus Icons i na przekór firmom bukmacherskich postawię, aż trzykrotnie na młokosa, w postaci 19-latka z Anglii. Najpierw trochę o samym Jarredzie, a później o trzech rywalach.

Cole rozpoczął swoją karierę zawodową od udziału w wydarzeniach British Darts Organisation i Junior Darts Corporation . W 2017 roku Coleowi udało się zdobyć 3 zwycięstwa, podczas Junior Darts Corporation UK Tour. Tego samego roku został również wybrany do gry w imprezie Finder Darts Masters Youth 2017 dla BDO, gdzie wygrał 2: 0 z Nathanem Girvanem w finale.
W 2018 roku Cole grał podczas PDC Development Tour i PDC Pro Tour, a także podczas tournee PDC Development 16. Podczas trwania sezonu zdobył również swój pierwszy tytuł PDC, oraz dostał roczne stypendium, po którego zakończeniu udał się do Q-school, aby rzucać o 2-letni zezwolenie na grę z najlepszymi. Niestety nie udało mu się uzyskać karty pro-tour, przez co w 2019 występuje w challengerowej części PDC.

Analizując ofertę bukmachera Betfan, postanowiłem dość niespodziewanie postawić kupon akumulowany złożony z trzech spotkań na jednego zawodnika. Poniżej w kilku zdaniach przedstawię, każdego z trzech rywali Cole’a z którymi mam nadzieję, młody Anglik powalczy i wygra.

Paul Nicholson

W pierwszej rywalizacji tego dnia przeciwko Jarredowi do tarczy podejdzie doświadczony i utytułowany pochodzący z Newcastle Nicholson. Bez dwóch zdań ten 40-latek, najlepsze lata swojej gry ma za sobą i w tej mobilnej rywalizacji nie radzi sobie najlepiej. Weźmy jedno z jego ostatnich spotkań z Davidem Evansem i mimo prowadzenia 4-1 w legach, przegrał kolejne cztery, oddając spotkanie. Wczoraj zaledwie jedno wygrane spotkanie na cztery rozegrane, konkretniej nad Collinsem 5-2. Oprócz tego klęski z Jenkinsem, Askewem i Monkiem. Jak widać rywale nie najlepsi, a i tak Paul bez wybitnych wyników. Odnosząc się do samej formuły turnieju, czyli gry we własnym domu z kamerą ustawioną na tarczę, widzę dodatkową szansę dla młodego rywala Nicholsona. Każdy młody zawodnik ma problem na dużych arenach z utrzymaniem stabilności i nerwów na wodzy z kibicami za plecami, tutaj ma spokój i znane miejsce. W mojej opinii jest to ogromny plus, bo samych umiejętności na pewno Jarredowi nie brakuje.

Andy Jenkins

Kolejny rywal Cole’a i kolejny zawodnik z doświadczeniem, ale już po upływie najlepszych lat. W ubiegłym tygodniu sześć spotkań i piec porażek, wczoraj cztery spotkania i bilans remisowy. O ile w ubiegłym tygodniu mierzył się z rywalami bardzo dobrymi, w postaci van Barnewalda, Nijmana, czy choćby Nicholsona to wczoraj już raczej byli to Ci z niższej półki. Porażki z Askewem i Monkiem, chwały mu nie przynoszą.

Rob Collins

Tutaj mogę odnieść się tylko do wczorajszych spotkań. Podobnie jak reszta Collins zagrał ich cztery i akurat on wygrał tylko jedno. Warto nadmienić, że raczej wszystkie jego spotkania były dość zacięte i rozstrzygały w pojedynczych legach. Przegrywał odpowiednio z Jenkinsem, Monkiem i Nicholsonem. Na otarcie łez w bilansie 5-4 poskromił Askewa, całkiem nieźle prezentującego się tego dnia, co również otwarcie trzeba przyznać.

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
    Kupon na dart betfan

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze