3.Finał SEC w Gnieźnie i kurs 9.89 w grze!

typy

Po wczorajszych zmaganiach w Rybniku, w którym wygrał trzeci raz z rzędu Leon Madsen, przenosimy się do Pierwszej Stolicy Polski, gdzie będzie rozgrywana 3. runda Indywidualnych Mistrzostw Europy. Zawody początkowo miały odbyć się 15 lipca, lecz po różnych zawirowaniach z koronawirusem, zostały przeniesione na dziś. Na pewno największym faworytem jest kolejny raz Duńczyk, który będzie walczył o czwarty wygrany SEC z rzędu. Przed nami niesamowite emocje przy Wrzesińskiej i walka o Mistrza Europy. Kto po dzisiejszym turnieju będzie najbliżej celu? Czy Leon zostanie pokonany? Kto będzie czarnym koniem? Na te pytania, odpowiedzi dostaniemy już po 21.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

3.Finał SEC w Gnieźnie

Czwartek, 23.07.2020 – 19:00

Dzisiaj pierwszy raz zagram tasiemke, która będzie składać się z kilku typów. Na pewno przy tylu zdarzeniach ryzyko jest większe, lecz kto nie ryzykuje, szampana nie pije. Postaram się podać argumenty dlaczego tak a nie inaczej. Mam nadzieję, że wyjdzie nam to na dobre i zgarniemy przy tym dość okazały profit.

Zacznijmy od Mikkela Michelsena. Moim typem jest minimum 6. miejsce Duńczyka. Uważam, że Mikkel to solidna marka i bardzo dobry zawodnik. Fakt, że wczoraj w Rybniku nie pojechał najlepiej i widać było, że brakuje mu szybkości na trasie, mimo bardzo dobrych startów. Zdobył tylko 7 punktów i zajął dalekie 9 miejsce. Na pewno nie jest zadowolony tym faktem, że nic mu nie wychodziło i nie mógł poszukać odpowiednich ustawień. Przyczyną może być to, że mimo, iż na co dzień mieszka w Rybniku to zbyt dużo tu nie jeździł. Rybnicki tor ma to do siebie, że jest bardzo trudnym technicznie owalem. Sam Mikkel kilka razy wspominał, że nie bardzo leży mu ten tor. Wczorajszy turniej był najgorszym występem Duńczyka w tym sezonie, także można powiedzieć, że był to wypadek przy pracy. Dziś w Gnieźnie powinno być już o wiele lepiej. Pojedzie z numerem 13 co da mu na papierze dobry układ, aby bez problemu znaleźć się w najlepszej szóstce zawodów. Najtrudniejszym biegiem, będzie prawdopodobnie jego pierwszy start (bieg 4), w którym pojedzie z Pedersenem, G.Łagutą oraz Madsenem. Oczywiście nie jest powiedziane, że przywiezie 0, lecz nawet jeśli nie zdobyłby ani jednego oczka to nie musimy się martwić, ponieważ kolejne biegi powinien mieć łatwiejsze. Oprócz tego pojedzie dwukrotnie z pola A, które jest akurat statystycznie w Gnieźnie najlepsze. Sądzę, że zdobędzie minimum 10 punktów, co da mu awans minimum do barażu.

Typ: Mikkel Michelsen miejsca 1-6

Kurs: 1.45

typy

Drugim typem w dzisiejszej tasiemce jest Robert Lambert, który musi zająć wyższą pozycję od Patryka Dudka. Duzers w dzisiejszych zawodach pojedzie z Dziką Kartą. Na pewno jest zadowolony z faktu, że może jechać w jakimkolwiek turnieju, ponieważ jak wiemy cały czas brakuje jazdy. Patryk nie jest królem gnieźnieńskiego owalu o czym wspominał ostatnio w wywiadzie. Również jego tegoroczny sezon nie zachwyca.  Oczywiście jego średnia ligowa, która jest na poziomie 8,80 nie jest zła, lecz od takiej klasy zawodnika wymaga się trochę więcej. Robert w tym sezonie zaskajue wyśmienitą jazdą. Nie tylko w lidze, lecz również w SECu. W Toruniu zajał drugie miejsce a w Bydgoszczy i w Rybniku dwukrotnie piąte.  Myślę, że wczoraj byłoby o wiele lepiej i zobaczylibyśmy go w finale gdyby nie problemy na starcie w biegu barażowym. Na dojeździe do pierwszego łuku miał już może z 30 metrów straty co poskutkowało tym, że nie mógł już dogonić rywali. Uważam, że dziś Anglik będzie kolejny raz walczył o najwyższe miejsca.  W tym momencie Lambert jest o wiele lepszym zawodnikiem od Duzersa co moim zdaniem pokaże dziś na torze.

Typ: R. Lambert lepszy od P. Dudka

Kurs: 1.47

Lecimy dalej z tasiemką. Kolejnym typem jest David Bellego, który moim zdaniem będzie lepszy od Kacpra Woryny. Francuz z meczu na mecz prezentuje się co raz lepiej. We wczorajszym turnieju zdobył 10 punktów i zajął 6. miejsce. Jeśli chodzi o Worynę to zdobył 7 punktów co dało mu 8 pozycję. Mimo, że David jeździ w 1. lidze a Kacper w Ekstralidze to jednak widać, że o wiele lepiej układa się sezon dla Francuza. Jest przede wszystkim szybki oraz stabilny. Nie można tego powiedzieć o Polaku, który miał być czarnym koniem a tak naprawdę jeździ poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Jak dotąd tylko w Toruniu był lepszy od Bellego, ponieważ zajął 8 miejsce a rywal 11. Dziś powinno być inaczej z racji tego, że Kacper bardzo lubi tory przyczepne a nie betonowe jakie raczej przeważnie możemy zaobserwować w Gnieźnie. Oprócz tego Francuz w dzisiejszych zawodach będzie miał lepsze pola startowe, ponieważ dwukrotnie wystartuje z pola A, za to Kacper dwukrotnie pojawi się na torze w białym kasku, czyli chyba najgorszym i najtrudniejszym w Gnieźnie.

Typ: D. Bellego lepszy od K. Woryny

Kurs: 1.50

typy

Czwartym typem na dzisiejszy SEC będzie Timo Lahti oraz Micheal Jepsen Jensen. Uważam, że Fin będzie lepszy od Duńczyka. Przede wszystkim głównym argumentem, dlaczego idę w stronę Tima, to znajomość toru. Lahti na co dzień jeździ w barwach Startu Gniezno co na pewno mu pomoże i będzie miał mały handicap przed rywalami. Oprócz wczorajszej wpadki, Timo Lahti jeździ bardzo stabilnie. Jak dotąd w Bydgoszczy i Toruniu zdobył po 8 punktów. Jeśli chodzi o Duńczyka to on również jeździ na tym samym poziomie. Mam tutaj na myśli jedne z ostatnich miejsc. W tegorocznym SECu jest typowym outsiderem na którym można zdobywać łatwe punkty. Przykładem na to mogą być jego ostatnie wyniki: Toruń – 3pkt, Bydgoszcz 4pkt, Rybnik 4pkt. Jak widać po 3 seriach zdobył tylko 11 punktów co jest fatalnym wynikiem. Nie widzę tego aby akurat dzisiaj odjechał super zawody i przeciwstawił się jadącemu tu na co dzień Finowi. Oprócz tego Timo ma dziś lepsze pola startowe a obaj panowie spotkają się w biegu 8, w którym moim zdaniem Jensen będzie miał duży problem, ponieważ będzie startował w białym kasku mając przy sobie i Patryka Dudka, i Grigorija Łagute. Reasumując uważam, że Jensen kolejny raz pojedzie tak jak nas do tego przyzwyczaił a Lahti pokaże znajomość toru i dobry wynik na koniec zawodów.

Typ: T. Lahti lepszy od M. Jepsena Jensena

Kurs: 1.55

Zbliżamy się do końca naszej tasiemki. Na piąty typ, pod lupę biorę dwójkę zawodników, którzy raczej przyzwyczaili nas do zajmowania jednych z ostatnich miejsc. Mowa tutaj o Andieju Kudriaszowie oraz Kaiu Huckenbecku. Mianowicie, uważam, że Rosjanin na koniec zawodów zajmować będzie wyższą pozycję od kolegi z Niemiec. Przede wszystkim trzeba zauważyć, że Andriej wraca na swój tor, ponieważ jeździł tu sezon temu. Na pewno nie zapomniał ścieżek i postara się to wykorzystać. Wczoraj w Rybniku pierwsze trzy biegi były fatalny i wyglądało to tak jakby jeździł na rowerze. Nastepnie w końcu coś pozmieniał i było bardzo blisko, aby przywiózł dwie dwójki, lecz w ostatnim swoim starcie przegrał na kresce z Kacprem Woryną. 3 punkty go nie były satysfakcjonujące, dlatego dzisiaj spodziewam się rehabilitacji. Z drugiej strony mamy Kaia, który nie najlepiej radzi sobie w tym sezonie. Gołym okiem widać, że jest pod formą i ewidentnie brakuje mu jazdy. Skutkiem jego fatalnych wyników jest między innymi brak miejsca w składzie Polonii Bydgoszcz. Oprócz tego jego ostatnie wyniki w SECu to 3,4 i 4pkt. Na dzisiejszej tasiemce jest to największy kurs, ponieważ wynosi 1.75 a moim zdaniem jest najpewniejszy, dlatego, że nie sądzę, aby Huckenbeck pokazał fantastyczny żużel na torze w Gnieźnie.

Typ: A. Kudriaszow lepszy od K. Huckenbecka

Kurs: 1.75

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

typ

Zaloguj się aby dodawać komentarze